Büyük elektrik kesintisi - Elektrikler neden kesildi?

Tık tık tık iyi günler elektriğimiz bitti de, 1 fincan elektriği olan var mıııı?

image.jpg

ay metro çalışsın lütfen ya, keşke arabayla gelseydim diyordum ama trafik lambaları da çalışmıyormuş. İşyerinde hiç bişeyden haberimiz yok valla. Akşam nasıl gidicem eve bilmiyorum.:KK17::KK17::KK17:

ay kıyamam hıc o taraftan dusunmemıstım. Allah yardımcınız olsun.. jenerator yetmedı nasıl bıseydır yaa..

az once gttım kapıdan almadılar mavı kanları alıyorlarmıs :KK62:
hatırlarmısınzı bırde suyumıuz kesılmıstı gecen senelerde belediye baskanımız akrabalarınıza gdin aile baglarınız kuvvetlenır dedıydı :KK22: şimdi nereye gitsekkı acebaa ?
Tesekkur ederim. Cok fazla ameliyat yapiliyor bu sebeple sadece acillere yetirebiliriz dediler. Yarin olacak kismetse iyice gerildim.
sakin olun bebeğiniz hisseder :KK43:
Oyle yapmaya calisiyorum:KK43:

Yaaa çok geçmiş olsun, planlı doğum muydu, sancıyla beklemiyorsunuz herhalde... Yazık gerçekten yaşananlar çok üzücü...

Bahsi geçen bir mahalle, bir semt, bir şehir değil ki koca ülkede elektik kesintisi var, sorumlu tabi ki yöneticiler tutulacak...
Sagol canim.Planli dogum evet sancim yok cok şükür ki. Normal dogumlari yapabildiler zaten. Problem sezeryanlarda.
ayy kıyamam ya . çok kötü olmuş.

Sorma yaa . Gece heyecandan uyuyamadim sabah kucağıma alacağım diye. Simdi ayni stres bu gece de var.

Ege'de hala elektrik yok, elektrik kesintisine bağlı olarak sularımızda kesildi.
Ben en iyisi denizden doğru kıyı kıyı komşu ülkeye gidip 3-5 gün elektrik, su ve netlerinden faydalanayım:KK14:

İstanbul Beykoz'da geldi gece. 3 den beri yokdu gitti geldi 1 saattir geldi gitmedi çok şükür markette konuşurlarken duydum fiber saldırı yapılmış dediler nasıl olur anlamadım:KK43:

Ege'de hala elektrik yok, elektrik kesintisine bağlı olarak sularımızda kesildi.
Ben en iyisi denizden doğru kıyı kıyı komşu ülkeye gidip 3-5 gün elektrik, su ve netlerinden faydalanayım:KK14:
elektrık yıne bır bakıma çekiliyoda su kesintisi hiç çekilmiyor bızde de her hafta en az 1 gun sular 2-3 saat kesilir ve deli olurummm :KK43:

Şarjım bitmek üzere, netim gitti gidecek, ülkece elektrik duasına mı çıksak, dilek balonları mı uçursak bilemedim:KK59:

Hani yeni Türkiye'ydik:KK64:
Hepinizle tanıştığıma memnun oldum, elektrik yeniden icat edilene kadar hoşçakalın:cry:
Kendimi fişi çekilmiş gibi hissediyorum, karanlık çağa ayak uydursam iyi olacak, gaz lambası, mum, fener ne bulursam toplayayım marketten, sizin oralarda para icat oldu mu:KK14:

X