Büyü

Bunalimmm

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2017
230
65
ya kızlar uzun zamandır aklımı kurcalıyor bu konu kiminiz saçmalama inanma filan diyebilir ama ciddi ciddi aklımda soru işaretleri var. Şimdi olay şu ki 2012 senesinde benim bir erkek arkadaşım vardı 3 sene boyunca çok olaylı bi ilişki yaşadık yani aileler mi birbirine girmedi neler neler babası imamdı ve imam olmasına rağmen bu büyü işleriyle filan ilgileniyordu yani mesela birgün onlarda yemek yapıyordum o arada birileri geldi babası onları salona aldı sonra mutfağın kapısını filan kapattılar daha sonra erkek arkadaşıma sorduğumda ailesi kızı nişanlısından ayırmak için filan getiriyormuş yani aslında büyü değil bu yanlış bir kelime oldu ama böyle dualarla filan su hazırlıyordu yada birşeyler yapıyordu bilmiyorum tam işte bu tarz şeylerle ilgileniyordu. Bizim ilişkimizde başlarda çok iyiydi ailesi filan beni çok seviyordu. Son 1 senemizde ailesi benden nefret etmeye başladı yani beni görünce cin görmüşse dönüyorlardı tabi bunda benimde payım var baya hır gür atışmalar oldu. İki ailede bizi çok ayırmayı denedi en son ben soğuduğum için kendim ayrıldım ama nasıl desem o günden beri yaklaşık 2,3 senedir hayatımda hiç birşey yolunda gitmiyor. İşlerim ters gidiyor sürekli halsiz bitkinim hastalık Halinden hiç kurtulamıyorum elim ayağım tutmuyor gibi doktora gittim kaç kez hiç aklıma bu tarz birşey gelmemişti ama bir sonuç çıkmadı. Hatta dahası şöyle diyim ben bu ilişkimden önce çok arkadaş vari bir insandım yani yeri gelir ailemden önce tutardım ama kimseyle arkadaşlık ilişkisi kuramamaya başladım kimseyi karşılıksız sevemiyorum mu diyim yoksa kimseye bi süre sonra katlanamıyorum mu diyim bilemedim. İnsanlar gözüme batıyor artık ya doğru kelimeleri bulmakta zorlanıyorum gerçekten inşallah beni anlarsınız. Bide sıkıntı şu ki gerçekten o kişiden sonra kimseyi böyle sevemiyorum yani sevmek istiyorum filan ama olmuyor ona karşıda artık nefret bile hissetmiyorum iyi ki çıkmış hayatımdan ama ondan sonra kim girdiyse hayatıma Yok yani olmuyor sadece fedakarlık yada iyi niyetini seviyorum. İnsanlardan çok kolay vazgeçiyorum şuan 1 senelik bir ilişkim var seviyorum ama ya diyorum ya birşey eksik anlam veremiyorum şuan bile tek kalemde silebilirim. Sadece onu değil İnan'ın herkesi silebilirsin sevgi hissimi kaybetmiş gibiyim. Birde bundan 6 7 ay önce bir arkadaşımın tanıdığı çok iyi fal bakıyormuş ne dese çıkan cinsten ama tabi bilmiyordum ben birgün karşılaştık işte selam verdi dedi ki sana birgün fal bakıcam sende birşey var odana çantalarına iyice bak birşey filan sıkıştırmış olabilirler diye ilk umursamadım Yok canım kim yapacak bana filan dedim. Geçende tvde birşey izlemiştim böyle anne adı anne Doğum yılı filan olunca büyü tarzı şeyler yapılabiliyormuş. Bir kez o erkek srladaşımın babası bana yıldıznamene bakıyım diye hepsini sorup not almıştı ama bakmamıştı. Kızlar kısaca Ankara'da bu işi ticaret amaçlı yapmayan bir hoca filan biliyormusunuz ya sadece kendimi okutmak istiyorum hiç birşey yoksa nazardan filan korur. Uzun oldu kusura bakmayın bende pek inanmazdım böyle şeylere ama insanda düşünmeden edemiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…