Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

yaptirdim tatlim degerim 294 ten 780 e cikmis :)doktorda 48 saatte uc kat artmis cok iyi dedi rabbim yuzumu guldurdu umutsuzdm biliyosun

ayyyy cok sevındım superrrrr artıss canımm:):) gozun aydın cok sıkıldın uzuldun allahım yardım ettı.bende dun yaptırıcaktım gıdemedım bugun verdım 1 saat sonra alın dedı. 3 gun önce 275 di ins artmıstır benımdee dua et ne olursun sıbelll aklım orda benımde

ayyyy cok sevındım superrrrr artıss canımm:):) gozun aydın cok sıkıldın uzuldun allahım yardım ettı.bende dun yaptırıcaktım gıdemedım bugun verdım 1 saat sonra alın dedı. 3 gun önce 275 di ins artmıstır benımdee dua et ne olursun sıbelll aklım orda benımde

insallah artmistir tatlim korkma hic su mubarek ayda rabbim seninde yuzunu guldursun sonucu alinca yaz hemen

Ya arkadaslar ben kk uygulmasini undirdim telime ama maj goruyor alinti yapamiyorum gelen bildirimide acip okuyamiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sonucunu aldinmi tatlimm

Kizlar doktor dun yumurtan 21 mm olmus bugun yarin catlar demisti dün ovulasyon testicok silikti bugun cok koyu 5 gündür bisi olmuyodu bugun oldu diktim ayaklari insallah kacirmamisizdir catlamayi

Kizlar doktor dun yumurtan 21 mm olmus bugun yarin catlar demisti dün ovulasyon testicok silikti bugun cok koyu 5 gündür bisi olmuyodu bugun oldu diktim ayaklari insallah kacirmamisizdir catlamayi

yumurtan guzel buyumus baya iyi hadi bakalim hayirli haberlerin gelir insallh:):)

cok iyi artmis tatlim ilkinden uc gun sonra vermistin demi hadi gozun aydin ikimizde rahatladik:) devamida gelir insallh

Evet 3 gun sonraydi canım cok sukur allahıma bebislerimix bizimle ikimizinde degerleri guzel ins böylede devam etsin canım saglikli olsunlar ins

Evet 3 gun sonraydi canım cok sukur allahıma bebislerimix bizimle ikimizinde degerleri guzel ins böylede devam etsin canım saglikli olsunlar ins

insallah tatlim doktora ne zaman gideceksin ben pazartesi gidicem degerleri gostericm deger iki katina cikarsa on gun sonrada keseyle bebegi goruruz demisti ama o doktora devam etmiycem

iyi yapmisin tatlim bende iyi hatirliyorum ama sen ankaradamisin

Ankarali sayiliriz canm esim ankarali ben kirikkaleliyim canm yumurtama cok sevindimm ya inofolic gelistirdi bence insallah bebis olurda.. canm senin de degerin cok guzel yukselmis saglikli sihatli kucagina al insallah canm bana da dua et su mubarek gunlerde

insallah tatlim doktora ne zaman gideceksin ben pazartesi gidicem degerleri gostericm deger iki katina cikarsa on gun sonrada keseyle bebegi goruruz demisti ama o doktora devam etmiycem

Oyy sen çabuk göreceksin neguzel yaz mutlaka buraya merak ederim😊benim randevum Temmuz'un 2 haftası doktorum konferansta ozamana kadar bekliyorum sabırsızlıkla gittiğimde keseyi kalp atışını duyarım ins cunku 7. 8. Hafta falan oluyor acaba bu zamanlardami duyuluyor onuda bilmiyorum gidince herseyi ogrenicez ins

Ankarali sayiliriz canm esim ankarali ben kirikkaleliyim canm yumurtama cok sevindimm ya inofolic gelistirdi bence insallah bebis olurda.. canm senin de degerin cok guzel yukselmis saglikli sihatli kucagina al insallah canm bana da dua et su mubarek gunlerde

benimde esim kirikkaleli tatlim:) masallah yumurtan gercekten guzel buyumus genelde 17-18 mm duyuyorum ben bikac gunu iyi degerlendir rabbim sanada bu mutlulugu yasatir insallh

X