Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

meyraaa kız uykudan kalktım gözlerimi ovuşturdum ekranın dibine girdim emin olmak için. Allah seni ne etmesin emi. şaşkıııııın:KK9::KK9:
kan verdinmi? doktora ne zaman gitcen?

benim kafam karıştı açıkcası. negatif dediler mi yoksa bekleyelimmi dedile?:44:

büyük ölçüde tehlike azalıyo ama sen yine de dinlen:KK31:

canım sakın ümidini kaybetme bi kere pko olupta hamile kalan bi dünya kadın var. bendede var pko 1 sene sonunda hamile kaldım tedavisiz ama düştü. bu bebekler sıkıntı yapınca kaçıyo mudur nedir anlamadım gitti yaw. ayrıca bak meyraa mıza ne imtihanlardan geçti şimdi ne haberlerini alıyoruz.:KK53:

canim bat a 3 gun kala yaptim o testi yani dun.ama hemen cikti ikinci cizgi bekletmeden.birde telefonumun fotograf kalitesi dusuk normalde kat kat daha net.biraz silik olsada belirgin bicimde.kan vermedim henuz.niyetliyim cok sicak hic gidecek gucum yok

kizlar merhaba guzel haberlerle geldim bhcg degerim iki gunde 294 ten 780 e cikmis uc kat artmis degerim laboratuardaki doktorda degerimin cok iyi arttigni herhangibir siknti olmadigni soyledi allahima sukurler olsun benim icin dua eden arkadaslardan allah razi olsun hamileyimmm diyebiliyorum artik:)

kizlar merhaba guzel haberlerle geldim bhcg degerim iki gunde 294 ten 780 e cikmis uc kat artmis degerim laboratuardaki doktorda degerimin cok iyi arttigni herhangibir siknti olmadigni soyledi allahima sukurler olsun benim icin dua eden arkadaslardan allah razi olsun hamileyimmm diyebiliyorum artik:)

Sibelcimmm çok sevindim Rabbim sağlıkla hayrlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah aminnn :)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yaa masallah ne güzel çoğunuz hamilesiniz hazıranda benim olmadı umudum çok düştü ya:KK53::KK50:

Gözün aydin tatlimm cok sevindim Rabbim bizlerede nasip etsin insallah dualarini eksik etme canimm

💑🚼🚼🚼💑

Maşallah cnm Allahım esirgesin inşallah.....

canim bat a 3 gun kala yaptim o testi yani dun.ama hemen cikti ikinci cizgi bekletmeden.birde telefonumun fotograf kalitesi dusuk normalde kat kat daha net.biraz silik olsada belirgin bicimde.kan vermedim henuz.niyetliyim cok sicak hic gidecek gucum yok

boşver yat yat sonra gidersin zorlama kendini:KK52:

sana demedikmi boşuna canını sıkıyon diye:KK6: hadi bakalım hayırlı olur inşallah:KK9:

evet canm ya keşke almasaymışım bu nıckı degişmiyorda kaldım böyle ıkıncı
Polisle evli olmak zor kız. Birebir yaşıyorum :KK66: tam yumurtlama zamanı adam evde yok kaç ay böyle boş geçti benim. En son karar verdik aşılama yaptiriyoruz.hayirlisi artık. Senin ilk bebek mi olcak

Uzulmemek elde değil soğan kurune baslicam ama nasıl olur ramazanda bilmiyorum bunlar vesile rabbim ol diyecek olacak hayırlısı olsun ; (

canım üzme kendini:KK4: döverim he:KK22::KK53::KK53:

bizde günümüzü bekliyoruz. Allah nasip ederse bizde görcez o günleri. ne demiş Rabbim isteyinki vereyim:KK34:

öle tabi canım ya ama işte insan ister istemez azıcık üzülüyo acaba hiç olmıcak mı diyorum bazen çünkü bu ay bu topikde çok umutlanmıştım ama olmadı malesef :KK50:

Uzulmemek elde değil soğan kurune baslicam ama nasıl olur ramazanda bilmiyorum bunlar vesile rabbim ol diyecek olacak hayırlısı olsun ; (

senindemi olmadı canım bende çok üzüldüm soğan kürüne bende baslamak istiyom ama benim mide çok hassas ya bi bardak içtim hemen kustum suda eritme antibiyotiği bile içemiyorum napsam bilemedim

Bazen bende düşünüyorum ya olmazsa olmayacaksa diye son tedavi tüp bebek onun tutmamasindan korkuyorum :KK43: rabbim aratmasin kimseye yaşamayan bilmez bu durimlari sıkıntıları çok yiprandim 2 ayın içinde :-(

sbl hayirli olsum tatlim.bat ne zamamdi

X