Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Herkese hayirli ramazanlar hayirli geceler.. bugunku şikayetlerimin artmasi artik agrilarimin cok olmasi sebebi ile acile gittim ve yaygin bir sekilde taş varmış yani sık idrara cikmalar batmalar hepsinin sebebi taş mis. Tabi gebelik testide yaptilar 2.0 cikti. Reglime 12 gun var olsa cikarmiydi gebelik sizce bana cokkk erken gibi geldide ve ben napicam bu taş ı ya:KK43:

Hamile olan arkadasimi cani gönülden tebrik ediyorum :*

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tesekkur ederim Rabbim en yakin zamanda su mubarek ayin hurmetine isteyen herkese nasip etsin sanada arkadasim

Hayırlı olsun canim rabbim sağ salim kucağına almayi da nasip eder inşallah. Ne kadar süredir dusunuyordunuz bebek?

canim ben iki yillik evliyim bir bucuk yildir dusunyoruz.gecen sene ramazanvda hamile kalmistim ilk.heterotopik bir gebelikti yani hem rahimde ikizleri hemde tupte ucuncubbebek vardi.ikizler dusunce dis gebelikbordq kaldi kemoterapi gorerek eritildi.kisacasi cok cektim.otuz binde bir kadindq gorulen bi durummus.ama cok sukur simdi tekrar ramazanda hamile oldgumu ogrendim

canim ben iki yillik evliyim bir bucuk yildir dusunyoruz.gecen sene ramazanvda hamile kalmistim ilk.heterotopik bir gebelikti yani hem rahimde ikizleri hemde tupte ucuncubbebek vardi.ikizler dusunce dis gebelikbordq kaldi kemoterapi gorerek eritildi.kisacasi cok cektim.otuz binde bir kadindq gorulen bi durummus.ama cok sukur simdi tekrar ramazanda hamile oldgumu ogrendim

O kadar zorluklar sonra sabretmissin canim rabbim de mukafatini vermiş bak. Darısı bana ve tüm isteyenlere

Kizlar hayirli ramazanlar birsey sorcam. Bnm regl 6 gun gecikti belirtide yok bel ağrım dan Baska oda ayakta kalomca filan.. az omce gebelik testi yaptım negatif. . Acaba erkenmi yoksa kistmi cok umutlanmistik eşimle

samsung Galaxy s3mini - rabbi yessir vela tuassir rabbi temmim bil hayr !

Kizlar hayirli ramazanlar birsey sorcam. Bnm regl 6 gun gecikti belirtide yok bel ağrım dan Baska oda ayakta kalomca filan.. az omce gebelik testi yaptım negatif. . Acaba erkenmi yoksa kistmi cok umutlanmistik eşimle

cnm kan verdinmi geç döllenmede çıkmayabiliyor..............

simdi soyle oldu belirtiler:
hani yumurta dollendikten hemen sonra tupteki yolculugu bi lac gun suruyormus ya.iki gun sag tupum araliksiz agridi.tgoguslerim normalde adete yakin acimaya baslar ama bu sefer daha erken basladi acimaya.birde gogus uclarim buyudu.nerdeyse misket kadarcoldu.rabbim bu mubarek aylar hurmetine isteyen herkese versin.ben cok sey atlattim sonunda sabrin sonu selametmis:KK49:ssss.

Canim o tupteki agri nasil bisey tarif eder misin? Cnk bnm de 2 gundur sancim var ama sanki adet olacakmisim gibi basincli bi agri. Yogunluklu olarak yumurtanin buyudugu sol tarafta.arada bacagima vuruyo. Goguslerimin uzerine yatamiyorum. Bana regl oncesi belirtiler gibi geldi ama bi umut olabilir mi acaba? Bu arada bat 4 temmuz

Kizlar kontrol amacli kadin doguma gittim.sag yumurtalikta kist var gebelige engel olcagini dusunmuyorum dedi.regl doneminde tekrar gel bakalim dedi.kan filan aldilar hormon vs. Testler yapacaklar.basina boyle bisey gelen varmi.ne yapmaliyim.

Canim benim de oldu 2 taneydi.adetin 5. Günü soğan kurune basladim 10 günde temizlendi.bu arada Dr. Da dogm kontrol hapi verdi.hapim bitmediği için çalışmalara baslamadik

Kan testi doğru sonucu verir

Gözün aydin canim.inşallah ben de mukafatini senin gibi alirim 6 ay öncede benim karnimda 6 aylik bebeğim olmuştu.babada dua et olur mu.

Meyracim hayırlı olsun canım. Bende bata 4 kala silik çizgiyi gordum bugün gidip kan verdim yarım saat sonra belli olacak inşallah sonucumu bekliyorum merakla

Canim o tupteki agri nasil bisey tarif eder misin? Cnk bnm de 2 gundur sancim var ama sanki adet olacakmisim gibi basincli bi agri. Yogunluklu olarak yumurtanin buyudugu sol tarafta.arada bacagima vuruyo. Goguslerimin uzerine yatamiyorum. Bana regl oncesi belirtiler gibi geldi ama bi umut olabilir mi acaba? Bu arada bat 4 temmuz

canim o agri adet sancisina hic benzemiyo.sanki boyle nasil desem idrar yolunu usutmus gibi 3 saniyede bir vuran bi sanci ama hic ara vermeden iki gun veya daha fazlasi.umarim bebisin vardir

Meyracim hayırlı olsun canım. Bende bata 4 kala silik çizgiyi gordum bugün gidip kan verdim yarım saat sonra belli olacak inşallah sonucumu bekliyorum merakla

Canım insallah senden de güzel haberi alırız benim bata 4 gun var cesaret edemiyorum test yapmaya. Belirtilerin nelerdi canim ?

Kızlar perşembe günü öğlen kanamam olmuştu az doktor düşük olabilir gelişmemiş dedi bir hafta bekleyelim dedi sonra kanama gelmedi şuan ağrım kanamam yok Protestan verdi altı hafta dört günlük hamileyim kanama geçince düşük tehlikesi gitmiş olur mu

Kızlar perşembe günü öğlen kanamam olmuştu az doktor düşük olabilir gelişmemiş dedi bir hafta bekleyelim dedi sonra kanama gelmedi şuan ağrım kanamam yok Protestan verdi altı hafta dört günlük hamileyim kanama geçince düşük tehlikesi gitmiş olur mu
cnm rabbim meleğini korusun kanamanın ve ağrının olmaması iyiye delalet inşallah içini ferah tut......

X