Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kızlar az önce özelde tekrar kan verdim bhcg değerim 270 ten 295 e yükselmiş ama iyi bir yükseliş değil sanırım yani yine mutsuzum:KK14::KK14::KK14:

canım öncelikle hayırlı olsun inşallah sonrada sen neden doktorunu dinlemiyorsunda hemen kan veriosun bakimm :KK20: boşu boşuna canını sıkıosun sen sıkılıncada bebişine yansıo bu böle olmazki senin şuan yapman gereken dua etmek olumlu düşünmek :KK34:

hamileyim ama sevinemiyorum tatlım değer düşük görünüyor 24 saat sonra kan verdim 48 saat bekleyemedim yani 270 ten 295 e çıkmış ama yinede iyi bir yükseliş değil

canım ilk kanı kaçta verdin

diğerini kaçta verdin tam 24 saat mi?
bir de iki günde bir artış hesaplanır bitanem bir günde neden kan verdin ki? belki gece daha yükselecek. öyle olsa dr lar der yarın yine yaptır diye dimi?
Endişelenme kötü düşünme herşey güzel olacak iyi düşün iyi olsun bitanem. keşke yaptırmasaydın ikinciyi ben 1 kere yaptırdım bir daha yaptırmadım valla. 5. haftada gittim keseyi gördüm.

maşallah sanki hamilesin gibi canım testlere güvenme bence. adete 6 gün kala değerin öyle olması normal canım erken. yani adete en erken 2 gün kala yaptırman daha mantıklı değerin ancak yükselmeye başlar. bence kan testi yaptır derim tatlım inşallah güzel haber ver bizlere hadi bakalımmm

Anamm berry bu isler boyle oluyormus demekkii.. bunun basi boyle olursa ben fil adama donerim.. dondurma ustu tursu, onun ustune eti karam bastirmasi icinse tabii ki acili cips.. mide midelikten cikti bagimzisligini ilan etti(:-)

En kisa zamanda cooper bursadan bildirecek..(:-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Anamm berry bu isler boyle oluyormus demekkii.. bunun basi boyle olursa ben fil adama donerim.. dondurma ustu tursu, onun ustune eti karam bastirmasi icinse tabii ki acili cips.. mide midelikten cikti bagimzisligini ilan etti(:-)

En kisa zamanda cooper bursadan bildirecek..(:-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ah bacım ben ki hiç karıştıramam midem çok nane molladır ama süt içip üstüne de çiğ köfte yiyebiliyorum ve hemen yatsam da midem rahatsız olmuyor nasıl iş bende anlamayore....

güzel haberler ver Bursalardan bize....

tabiki sonuçta rabbim ol dedikten sonra olur :KK66: inşallah mucizende seni bulur olmazsada adetin başlayınca günde 2 incir ye içinede ceviz koy bi arkadaşım söyledi ben öle yapıorum klomenden önce bunu denicem

Bende ok severim incir ceviz kayisi hep yerim ama duzenli yapacam bende hayirlisi ile gelsinler bebisler

gerçi benim dünkü değerim 270 ti doktor yarın için vermemi istemişti ama ben dayanamadım bugün tekrar verdim 295 çıktı 24 saatlik artış bu şekilde ama dediğin gibi yinede az bir artış var hayırlısı artık:KK14:

canım benım ınsallah dedıgın gıbı olur ama bugun olcturugunde en azından 340 olmalıydı 2kat mantıgına gore. bana dr um demıstı kı saglıksız dollenme oldugu zaman kımyasal gebelık oluyo. yumurta dollenıyo ama saglıksız oldugu ıcın tutunamıyo we adetle beraber dusuyo. alt ust olmustum resmen.

Dilerim Allahımdan değerin artar we hersey yolunda gider, benim yaşadıklarımı yaşamazsın.

bir de iki günde bir artış hesaplanır bitanem bir günde neden kan verdin ki? belki gece daha yükselecek. öyle olsa dr lar der yarın yine yaptır diye dimi?
Endişelenme kötü düşünme herşey güzel olacak iyi düşün iyi olsun bitanem. keşke yaptırmasaydın ikinciyi ben 1 kere yaptırdım bir daha yaptırmadım valla. 5. haftada gittim keseyi gördüm.

canım ortalama 25 saat sonra vermişim yani tekrar baktım işte merakıma ve endişeme yenildim yaptırdım fazla yükselme olmadığını görüncede daha ççok üzüldüm doktor dün değeri görünce ya geç döllenmedir yada kimyasal gebeliktir 2 gün sonra ver demişti ama işte gel bunu benim akla anlat

kızlar batıma 6 gun kaldı. goguslerım sızlıyo ucları acıyo kasıgım sızlıyo. sureklı wc ye gıtmem gerekıyomus gıbı sızı war kasıgımda. we akıntım da war sumuksu kıwamda. esım gogsumde bagrımda fln damarların belırgın oldugunu soyledı ama bana aynıymıs gıbı gelıyo. gogsumun ucuna dogru bazı damarlar sıskın gıbı duruyo.

halsızlıgımı sıcaklara verıyorum.beyaz tenlı oldugum ıcın sıcaga dayanamıyorum :/ Sakın olmaya calısıyorum endıselenmemeye calısıyorum. Allahım hayırlısını versın hepımıze.

canım ortalama 25 saat sonra vermişim yani tekrar baktım işte merakıma ve endişeme yenildim yaptırdım fazla yükselme olmadığını görüncede daha ççok üzüldüm doktor dün değeri görünce ya geç döllenmedir yada kimyasal gebeliktir 2 gün sonra ver demişti ama işte gel bunu benim akla anlat

kanı verdiğinde adetin kaç gün geçmişti? benim bi arkadaşım adeti 2 gün geçince yaptırdığında ilk değeri 100 çıkmıştı..çok da karamsar olma bekle biraz bikaç güne tekrar yaptır olmazsa ama sabret hiçbişey olmaz dua et sen :KK66:sonuçta gelişimleri çok hızlı tutunduktan sonra biranda saat bile farkediyo biranda yükselebilir yani..

canım merhaba nasıl gidiyor hamişlik? beni listeden silebilirsin adet oldum yeni bat 21 temmuz ama tatile gidiyorum buraya yazamam artık istersen sil beni listeden tamamen :)))))))

hamileyim ama sevinemiyorum tatlım değer düşük görünüyor 24 saat sonra kan verdim 48 saat bekleyemedim yani 270 ten 295 e çıkmış ama yinede iyi bir yükseliş değil
canım sen neden gittin yaptırdın hemen bence üzülme değerin artar inşallah erken yaptırmışsın çünkü :KK43: gör bak değerin yarın artacak

kanı verdiğinde adetin kaç gün geçmişti? benim bi arkadaşım adeti 2 gün geçince yaptırdığında ilk değeri 100 çıkmıştı..çok da karamsar olma bekle biraz bikaç güne tekrar yaptır olmazsa ama sabret hiçbişey olmaz dua et sen :KK66:sonuçta gelişimleri çok hızlı tutunduktan sonra biranda saat bile farkediyo biranda yükselebilir yani..

inşallah dedğn gibi olur tatlım ama benim adet 12 gün gecikti o yüzden umutsuzum doktor geç döllenme olabilir dedi ama bilmiyorum hayırlısı demekten başka çarem yok artık:KK14:

canım sen neden gittin yaptırdın hemen bence üzülme değerin artar inşallah erken yaptırmışsın çünkü :KK43: gör bak değerin yarın artacak

inşallah canım kendi kendime kaşındım işte otur oturduğun yerde demi ama yarın vermiycem cumartesi kan vericem artık yinede çok mutsuz ve umutsuzum

kimyasal olması olanaksız kimyasalde deger 50 nın uzerıne çıkmaz cnm. sen degerı ıkı gunde tekrarla. yada 5. haftanı bekle dırek kese gormeye gıt cnm

inşallah dedğn gibi olur tatlım ama benim adet 12 gün gecikti o yüzden umutsuzum doktor geç döllenme olabilir dedi ama bilmiyorum hayırlısı demekten başka çarem yok artık:KK14:

aynen geç döllenme olabilir zaten öbür türlü 12 gün geçmezdi yani tutunamasaydı giderdi adetin gelirdi bence hiç üzme kendini..sakin ol düşünme de kafanı dağıtacak bişeyler bul..giderse de eskiler ''düşüğün k.çı içerde kalır'' derler, beni teselli etmek için çok söylemişlerdi :) yine olur yani üzülme :KK66:

inşallah canım kendi kendime kaşındım işte otur oturduğun yerde demi ama yarın vermiycem cumartesi kan vericem artık yinede çok mutsuz ve umutsuzum

öle yao 2 3 gün bekle öle git ama moralini bozma yani normal 2 kat artmaması birden artacaktır belki de üzülme sen sakın bebişi de kötü etkileme :KK43:

aynen geç döllenme olabilir zaten öbür türlü 12 gün geçmezdi yani tutunamasaydı giderdi adetin gelirdi bence hiç üzme kendini..sakin ol düşünme de kafanı dağıtacak bişeyler bul..giderse de eskiler ''düşüğün k.çı içerde kalır'' derler, beni teselli etmek için çok söylemişlerdi :) yine olur yani üzülme :KK66:

birde benim iş arkadaşımın 2 si kimyasal geçirmişti geçen aylarda. onların değerleri sürekli düşmüştü senin azda olsa yükselmiş hemen umudunu kaybetme diyorlar üzülmemeye çalışıcam artık kısmetimizde varsa olur zaten ne deyim

kimyasal olması olanaksız kimyasalde deger 50 nın uzerıne çıkmaz cnm. sen degerı ıkı gunde tekrarla. yada 5. haftanı bekle dırek kese gormeye gıt cnm

evet birde kimyasal olsa adetin bu kadar gecikmezdi diyorlar benim 2 iş arkadaşım geçen aylarda kimyasal yaşadı onlarn değeri hızla düşüş göstermişti ve adet olmuşlardı senin azda olsa yükselmiş diyorlar ama bilmiyorum cumartesi herşey belli olur artık:18:

X