Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

ya o ağız sulanması pek fena yaaa..geçen haftalarda oldu bende de çok şükür geçti. şimdi aş ermem yok ama yemek yemeğe bayılıyorum. önüme hep yemek gelsin hep yiyiyim. oğlan da yemek düşünürken tiksinirdim. şimdi gelsin yemekler önümü her çeşit yiyecek gibiyim.bu yğzden yemek programı izleyemiyorum

bende öyle olabilsem keşke karnım acıkıyo çok istekli oluyorum yemeye ama midem bulanınca kalıyo :KK43:

yok cnm bata 3 gün var belirti yok temmuza odaklandım hayırlısı:)

evt canın çekmesin kilolarca ekşi gıda tükettim :)))))ne varsa yani ......tatlı oldum olası yemem ama tabi hamilelikte olursa nasıl olur bilmem:))))

Hayırlısı olsun bakalım inşallah bi anda süpriz olur sna

aminnn canım benim ALLAH RAZI OLSUN inş. bende erkek ekşi diye biliyorum =) tatlıdan tiksindim yok böyle bişey :p

canım pek belli olmuyor gerçekten. Annem de bende elma yer gibi limon yemiş =) Bir de şöyle bi deyiş vardır ya;

'' Ye ekşiyi doğur ayşe'yi , ye tatlıyı doğur hakkı'yı'' diye :KK1: ama belli olmuyor tabi.

Kızlar az önce özelde tekrar kan verdim bhcg değerim 270 ten 295 e yükselmiş ama iyi bir yükseliş değil sanırım yani yine mutsuzum:KK14::KK14::KK14:

Senin dediğin normal akıntı olmasın? Yumurtlama akıntısı kaygan oluyo böyle. Bi de şeffaf gibi oluyo. Normal olan sarımtrak ve kremsi oluyo kaygan olmuyo. İşe yaramayan akıntı 😒

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Yok kiz bildigi yumurta beyazi gibi ve uzayan yani ayda iki kere falan oluyo. Biri adetten hemen sonra. Digeri adete yakin ovu testinde ikincisiyle tutuyo. ..

Canom ben dun keciboynuzu pekmezli pasta yaptim superdi dayanamayim 1 dilim yedim esimde 3 koca dilim yedi. Hemen nasil oluyobilmiyorum ama 3 4 saate sirnasmaya basladi pastadan mi degil mi bilmem ama yumurta gunumde musait degildik simdi keyfi geliyo bu asamalar. Hala test koyu 4 gun oldu kasiklarimda agriyo bindik bi alamete bakalim nereye gidiyoz:)
Test ayni koyuluktami yoksa biraz siliklesiyo yada belirginlesiyo mu... yani benim tecrubeme gore gunlerce suren koyuluk yok. Illaki biri en koyudur ve o gunden sonra yumurta catlarmis.

günaydın canım moralini bozmak istemem ama benim bu ay yumurtam 11. gün 9 mm miş bayağ küçüktü anlıcağın 12. gün kendi dr uma gittiğimde yumurta göremedi kistik bişey var sanırım dedi geçen aydan kalan çatlayamamış bi yumurta galiba dedi velhasıl gebelik olamadı adet oldum ama adetten 2 gün önce bi mide bulantısı vardıki anlatamam 2 3 gün sürdü adetimde bayağ yoğun ve parçalı geldi belkide o çatlayamamış yumurta yapıodur bulantıyı

Himmmm ewet bunu hic dusunmemistim mantikli. Ben yumurta zamanimi kacirdim doktorda yumurta yok deyince zaten hamile olamayacagimi biliyorum. Ama yinede hani bi mucize bekler ya insan oyle iste....

Kizlar yaa hamile olan kardeslerim istirhamim olacak (:-)

Bat'a 6 gun kala kan testi 1,20 cikti, dun bat gunumde 1 tllik gebelik testi almis benim koca (kafali), negatif cikti..
Ben cok rahatsiz hissediyorum kendimi.. gogusler.fuze gibi damarli damarli.. adette olmadim nooluyo bana beee..

Omru hayatimda boyle seyler yasamadan 30uma geldim.. tursu suyu, elma sirkesi bu sicakta icilir mi 50 derece olmus hava.. 4 gundur gaz var ve kabiz oldum.. rahim agzim balon gibi sancili.. kayitlara gecsin, hamileysem kardeslerime ornek olsun diye yaziyorum..
Bacaklarim agriyor ayaklarimdan ates cikiyor ve kirpiklerim cidden karisti onumu goremedim..

Essekler gibi uyuyorum agzimda da celik kasik tadi var pas tadi gibi.,

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar az önce özelde tekrar kan verdim bhcg değerim 270 ten 295 e yükselmiş ama iyi bir yükseliş değil sanırım yani yine mutsuzum:KK14::KK14::KK14:

canım benım bunu soylemek cok zor ama o degerın 2 katı we fazlası olması gerekıyodu :KK43: hayırlısı olsun canım hıc sıkma canını saglıklısın we hamıle kalabılıyosun bu cok onemlı. bende gecen ay kımyasal gecırmıstım :KK43: ama bak sımdı toparlandım we adetımı beklıyorum :)

ya o ağız sulanması pek fena yaaa..geçen haftalarda oldu bende de çok şükür geçti. şimdi aş ermem yok ama yemek yemeğe bayılıyorum. önüme hep yemek gelsin hep yiyiyim. oğlan da yemek düşünürken tiksinirdim. şimdi gelsin yemekler önümü her çeşit yiyecek gibiyim.bu yğzden yemek programı izleyemiyorum

canım senin bu iştah artması ne zmn oldu acaba? Benim bat 3 temmuz yanı 8 gün var ama 1-2 gündür iştahım öyle bi hal aldı ki anlatamam. Özellikle bugün.Yataktan kalktım ve yüzümü bile yıkamadan buz dolabına koştum. Dünyaları yedim bana mısın demedi, sanki yediklerim mideme değil de başka biyere gidiyo gibi. Yedikçe acıkıyorum resmen:KK53:

canım benım bunu soylemek cok zor ama o degerın 2 katı we fazlası olması gerekıyodu :KK43: hayırlısı olsun canım hıc sıkma canını saglıklısın we hamıle kalabılıyosun bu cok onemlı. bende gecen ay kımyasal gecırmıstım :KK43: ama bak sımdı toparlandım we adetımı beklıyorum :)

gerçi benim dünkü değerim 270 ti doktor yarın için vermemi istemişti ama ben dayanamadım bugün tekrar verdim 295 çıktı 24 saatlik artış bu şekilde ama dediğin gibi yinede az bir artış var hayırlısı artık:KK14:

canım senin bu iştah artması ne zmn oldu acaba? Benim bat 3 temmuz yanı 8 gün var ama 1-2 gündür iştahım öyle bi hal aldı ki anlatamam. Özellikle bugün.Yataktan kalktım ve yüzümü bile yıkamadan buz dolabına koştum. Dünyaları yedim bana mısın demedi, sanki yediklerim mideme değil de başka biyere gidiyo gibi. Yedikçe acıkıyorum resmen:KK53:

Canım benim geçen haftadan beri var aslında. yani aşermeye başladığımdan beri. sadece yemek yapmaya halim yok pek ama önüme geldimi silioyorum gözüm görmüyo

gerçi benim dünkü değerim 270 ti doktor yarın için vermemi istemişti ama ben dayanamadım bugün tekrar verdim 295 çıktı 24 saatlik artış bu şekilde ama dediğin gibi yinede az bir artış var hayırlısı artık:KK14:

ay canım hamilemisin çok sevindim.

dur hemen panikleme bak,

dün saat kaçta verdin kanı ve bugün kaçta verdin?

Yok kiz bildigi yumurta beyazi gibi ve uzayan yani ayda iki kere falan oluyo. Biri adetten hemen sonra. Digeri adete yakin ovu testinde ikincisiyle tutuyo. ..

Test ayni koyuluktami yoksa biraz siliklesiyo yada belirginlesiyo mu... yani benim tecrubeme gore gunlerce suren koyuluk yok. Illaki biri en koyudur ve o gunden sonra yumurta catlarmis.

Himmmm ewet bunu hic dusunmemistim mantikli. Ben yumurta zamanimi kacirdim doktorda yumurta yok deyince zaten hamile olamayacagimi biliyorum. Ama yinede hani bi mucize bekler ya insan oyle iste....

tabiki sonuçta rabbim ol dedikten sonra olur :KK66: inşallah mucizende seni bulur olmazsada adetin başlayınca günde 2 incir ye içinede ceviz koy bi arkadaşım söyledi ben öle yapıorum klomenden önce bunu denicem

Kizlar yaa hamile olan kardeslerim istirhamim olacak (:-)

Bat'a 6 gun kala kan testi 1,20 cikti, dun bat gunumde 1 tllik gebelik testi almis benim koca (kafali), negatif cikti..
Ben cok rahatsiz hissediyorum kendimi.. gogusler.fuze gibi damarli damarli.. adette olmadim nooluyo bana beee..

Omru hayatimda boyle seyler yasamadan 30uma geldim.. tursu suyu, elma sirkesi bu sicakta icilir mi 50 derece olmus hava.. 4 gundur gaz var ve kabiz oldum.. rahim agzim balon gibi sancili.. kayitlara gecsin, hamileysem kardeslerime ornek olsun diye yaziyorum..
Bacaklarim agriyor ayaklarimdan ates cikiyor ve kirpiklerim cidden karisti onumu goremedim..

Essekler gibi uyuyorum agzimda da celik kasik tadi var pas tadi gibi.,

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

maşallah sanki hamilesin gibi canım testlere güvenme bence. adete 6 gün kala değerin öyle olması normal canım erken. yani adete en erken 2 gün kala yaptırman daha mantıklı değerin ancak yükselmeye başlar. bence kan testi yaptır derim tatlım inşallah güzel haber ver bizlere hadi bakalımmm

X