Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Benimkinin de sizden farki yok ... yumurta gunumde adama yalvariyom resmen seedelim diye. Yumurta gunum geciyo sirnasiyo bu sefer bende basiyom kufuru:))))

tatlım valla hakediyorlar...yani ne bilim sonuçtan korkuyorlar onlardamı psikolojik davranıyorlar anlamıyom ki

şeetmenin nesinden korkcaklar uyuslar
aslında bende haftaya deneyebilirim dediğin gibi hastayken o debelensin dursun bişi de yapamaz hahahahaha
adet sonrası napcan

dün gecede bnm sol göğüs ucuydu nası acıdı.birde hafif mide bulantısı dün biraz pis boğazdım ondan olabilir mide.bnm adete yakında belirtiler oluyo hayırlısı ya bakalım artık.

kocamlaben tarif vermicenmi........aslında hazır yaşpasta tarifi var hazal bak bu halleyler varya onları al kır parçala yaşpasta kalıbını sütle ıslat onun üzerine kırdığın halleyleri serp araya krem şanti keçiboynuzu özü üstüne yine kırılmış halleyler en üste krem şanti işte sana tarif:))))))yarın bitttin eşim

Yaa kislar nasil midem bulaniyo anlatamam bulantiya uyandim keske hamile olsam ama nerdeeeee... yumurtlamamisim bile bu ay((((

günaydın canım moralini bozmak istemem ama benim bu ay yumurtam 11. gün 9 mm miş bayağ küçüktü anlıcağın 12. gün kendi dr uma gittiğimde yumurta göremedi kistik bişey var sanırım dedi geçen aydan kalan çatlayamamış bi yumurta galiba dedi velhasıl gebelik olamadı adet oldum ama adetten 2 gün önce bi mide bulantısı vardıki anlatamam 2 3 gün sürdü adetimde bayağ yoğun ve parçalı geldi belkide o çatlayamamış yumurta yapıodur bulantıyı

dün gecede bnm sol göğüs ucuydu nası acıdı.birde hafif mide bulantısı dün biraz pis boğazdım ondan olabilir mide.bnm adete yakında belirtiler oluyo hayırlısı ya bakalım artık.

benim olmuyo adet belirtim. işte başlamadan önce ağrı başlıyo can çekişiyom nasipten öte yol yok bekliyelim bakalım nasibimiz neymiş

benim olmuyo adet belirtim. işte başlamadan önce ağrı başlıyo can çekişiyom nasipten öte yol yok bekliyelim bakalım nasibimiz neymiş

senin iyimiş canım bnm adet olmam bi ara tam sorundu halsizlik mide bulantısı göz kararması.pazarda bayıldığımı bilirim tansiyondan.5 gün kaldı ku ay olmazsa doktor 3.adet gününde gel dedi bana.göğüslerin çok küçük seninde kalın dedi hormonlardanmı şüpelendi bilmem

deniz tatlım alamadım randvu sormuştun 3 una artıkın

o da doğru korkacak ne varki uyuzlar işte ama çok hain planlarımız var yaşasın
dilde kalmasın ama yapıcaz bak

vay sizinkilerin haline acıdım adamlara

benimde öyle adet başlamadan yarımsaat önce başlar bilemiyoz öle oluncada

ewet yaa benim ayda iki kere sivilcelerim çıkar birinciler çıktıda ikinciler gelmedi daha anlayabilirsem ondan anlıyom o kadar

ayyy rabbim vermesin ben adet başlayınca öyle oluyom iştebenimkiler büyükte noluyo hey gidi hey gerçi biri büyük biri küçük asimetrikmiş

benimde ay ortası göğüsler şişer tam adet olacağım gün inerne alakaysa
şekerim normal o vücut işimiz var diyo gebelik olmayıncada tamam bu ayda yok diyo çiftleşmeye hazırlıyo kendini üremek için daha neler neler oluyoda bizim haberimiz yok
onlar bunu hakkettiler bitli elden birşey gelmiyo hahahahahaha
ayy kötü kadın kahkahası attı.kötü kadın müzeyyen seniii

ayyy rabbim vermesin ben adet başlayınca öyle oluyom iştebenimkiler büyükte noluyo hey gidi hey gerçi biri büyük biri küçük asimetrikmiş

bnmde olsaydı keşke 11 yaşında çocuğun bnmkilerden büyük gelişimim olmamış galba. annem derdi hep büyüyünce gelişir diye.25 oldum hala gelişmedi.şimdide hamile gelişirler diyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…