Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Mesela ben gecen ay cift cizgi oncesi ve cift cizgi gunu degerlendirebildim . Ne kiz ne erkek bisicikler olmadi:) benim spermoslar hic dayanamamis demekki:)

ayy bilmemmi ne berbat bişeydir o benim gibi doktora gitmediysen hamile zannedersin kendini

o nasıl bişeymiş öyle yaa bide çin takvimi var biliyonmu

Cift cizgi ciktiginda ve oncesindeki iliski kiz siliklestikten sonraki iliski erkek sansini arttirir. Erkek spermler daha hizli yumurtaya ilk onlar ulasir tabi iliski tam catladiktan sonra ve yakin zamanda olduysa. Eger 72 saat oncesine ait spermler dollenecekse erkek omru daha kisa dolayisiyla kiz icin olan spermler ulasiyor yumurtaya.
Bu teorik bilgi, garantisi Allahin takdiri. Olasilik artiyor sadece.
Birde kadin ovulasyondan 2 gun once falan iliski istegi duyar ve iliskide daha yogun orgazm olur ve kiz bebek olasiligi cok artar derler. Kiz bebegin sicagi sevdigi hikayesi burdan gelir.
YAZMIŞŞŞ ARKADAŞ

günaydın cnm naber bulantı falan bu arada bu doktor nasıl anlıyo bu ay yumurtlamamışsın diye hadi erken yumurtladıysan?

Erken yumurtlasam anlarmiydiki o catlayip gitmiyomu .. bana dedigi su bir yumurtan var oda gelismemis cok kucuk dedi. Ikinci bi cikinti var ama kist degil oda yumurta olabilir dedi o hic gelismemis dedi.

sağol canımcım öleymiş testi alıp yapınca daha iyi anlarım heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…