Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Ben de bu ay bal tarçın çörekotuna başladım, eşime de keçiboynuzu özü aldım ama nerde onu içececek adam. Bugün içmeye kalktı bi kısmadınız kaldı. Biz kadınlar her şeye katlanıyoruz ama bu erkekler niye bu kadar nazlı oluyorlar aklım almıyor doğrusu. Gerçekten çok sinirlerim bozuldu. 2 günde bir ilişki olsun diyoruz anlaşıyoruz, yaklaşıyorum yanına sürekli bi mazeret. Bu be ya ben miyim erkek o mu bayan da naz yapıyor bilemedim ya. Çok bozuldu sinirlerim ağlıyorum şu an.;(

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bisi diyim mi ben böyle ay batmalarim var demek istemiyorum, cogu psikolojik oluyor. burada herkes batmam var diyor. ama bugün resmen regl sancisi gibi ya :/ ovulasyona göre eger olduysa bugün rahime yeni inmis olmasi lazim.
böyle hesaplayip hesaplayip duruyorum :)
sonra aliyom boyumun ölcüsünü, insallah bu ay almam

sen su an ne durumdasin?

hihi kız ayneninsan sinir oluyor sonra geciyor ama işte laf edilmesini istemiyorum:95::99::84:.olmuyoda denilmiyor.hihi canım istegin pasta olsun :131::125::125::125:

calismamiz lazim de uyutma, ahtapot gibi sar böyle
bnmki dönüyodu arkasini ben sarilip uyutmuyodum.

Ahh obsesyon hep bunlar saat basi tivalete gidiyorum be shimmy..

Eger olsun teyzesi ona tirlarla oyuncak yollucakmis soyle bakalim ne diycek(

Ben adetime 6 gun kala hcg yaptirdim 1,20 negatif cikti iste.. 25inde adet olucam bekliyorum bu ayin bitmesini.. cizelge yapip benimkinin is mailine gonderdim.. randevulasiyoruz iste mis gibi takvimi var uymuyor ki koca kafali..

Ya basimiz agriyor ya disimiz olmadi sebepsiz sarip beni sinirlendirip salona kaciyor arkasindan attigim yastikla kaliyorum((

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

calismamiz lazim de uyutma, ahtapot gibi sar böyle
bnmki dönüyodu arkasini ben sarilip uyutmuyodum.

Horul horul uyuyor şu an, yarın adamakıllı bi nutuk şart! Daha da anlamazsa zaten hiç takmıycam kafama. Niye hep ben üzüyorum kendimi . Benim kadar taksaydı şu an horul horul uyumuyor olacaktı.

evet yarin ültimatom o zaman!
yumurtlama günlerin mi yoksa?

evet yarin ültimatom o zaman!
yumurtlama günlerin mi yoksa?

Bugün 7.Gün canım. 5. Gün adet bitti akşamı ilişki olmuştu, bi gün arayla olması gerekiyordu işte ama olmadı. Bu ay bal tarçın çörekotu kullanıyorum kasıklarımda hep ağrı var adet birleşimden beri. Umutlu olduğum için günü gününe ilişki olsun istiyorum atlamadan, ama olmuyor işte sinir oluyorum

hihi kız ayneninsan sinir oluyor sonra geciyor ama işte laf edilmesini istemiyorum:95::99::84:.olmuyoda denilmiyor.hihi canım istegin pasta olsun :131::125::125::125:

Sagolasin arkadasim cok tatlimis(

Bizim ailedeki tum yasitim hatunlarin, esimin ailesindeki gelinlerin kizlarin sirayla bebekleri oldu.. baby showerlar mevlutler 40 ucurmalar.. mudavimi oldum artik(

muhabbet eninde sonunda hep bana donuyor... 5 yillik evliyim en erken biz evlendik.

ben de is yerine atiyorum topu.. sozlesmesi var dogum yapamam ki isten cikartilirim diyorum

Yutmuyorlar tabi

catlatma iğnesi oldum bu haftalar calısmamız lazım küsüm benimkide horul horul uyuyor burahatlıgı görünce bende pes ediyorum bazen.neden o düsünmüyor bişeyleri diyorum

catlatma iğnesi oldum bu haftalar calısmamız lazım küsüm benimkide horul horul uyuyor burahatlıgı görünce bende pes ediyorum bazen.neden o düsünmüyor bişeyleri diyorum

Bütün erkekler aynı sanırım, bişeyler için mücadele etme yok , hep hazıra konalım istiyorlar. Biz kadınlar olmasa bunların hali ne olur acaba çok merak ediyorum.

Ah be angel bunlar tembel tem-bel..

Ben istemeden annemle babami duyardim odamdan libido tavanlardaydi.. annem gun asiri dus alirdi sinir olurdum

Buna 1 ay dokunma aklina gelmez yeni nesilde is yok azizim(

söyledim tutunsun velet!

peki hic tekrar test yaptin mi? ben olsam denerdim. gecen ay bnm 6 gün gecikti kac test yaptim valla. hep negatifti, bir silik cizgi gördüm ama üzerinden saatler gecmisti o da sayilmaz heralde
ben de takvim yapip yatakodasina asicam diyodum da gerek kalmadi, maasallah benimki bu ay programa uydu sadece bir gün disinda. ama biz ovulasyondan sonra da iki günde bir devam edicektik onu yapmadik iste. simdi de küsüz zaten artik yapamayiz :105:

Pazartesi onu da doktora götürcem, bakalım onun spermler ne durumdaymış. Bi de onu öğrenelim de o da ona göre davransın artık. 4 aydir deniyoruz olmadı.benden dolayı olmuyor sıkıntısından kurtulmam lazım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…