Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

6 gun normal canım bende onceden 8 gun surerdı artık 6 gün , bu ay benımde 1-2 damla geldı ertesı gun aksamına tam oldum

sen naptın bacım yoksun buralarda:)
papucumuz temmuza atıldı kbb ye gidiyim dedim doktor ameliyat dedi. önce ameliyat ol sonra çocuk yap dedi. sinüzit varmış bide polip sanırım 2 tane. bunun polikistik overle alakası olmadığı düşünülemez dedi. şu an vücudunda enfeksiyon var dedi. bitlerim tepeme çıktı anlıycağın
yakınmıyız acaba bızzz = dolu yagdı dolu =)

esenyurttayım ben sen nerdesin

Son düzenleme:

polığ rahım agzı polıbımı? daha once okumussundur belkı aralık ayında regl bıttıkten 9-10 gun sonra yenıden kanamam basladı ve 10 gün sürdü doktora gıttım polıp dedı baska doktora gıttım bıdahakı reglını bekleyelım dedı ve tekrar gıttıgımde bıse goremedı tekrar gıttım var gıbı dedı testler ıstedı bı regl daha beklemek ıstıyorum dedı ve bı daha gıttım tertemız hıc bıse yok bazen karıstırılabılıyor polıp ıle dedı takıp etmek gereklı dedı.tek rar dr gıt ıstersen hemen amel olma kı ılk gıttıgım doktor hemen operasyon ıle alalım demıstı.

herhangı bı belırtın varmı? ılıskı sonrası kanama?
kanamalarının uzun surmesı? gıbı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…