Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

bende oldum kii:) hadı bebeklerımızın ısımlerınden konusalımmmm =) kız olursa ne erkek olursa ne koyacaksınız? sımdı hemen once bı hamıle kalalım fln dıye karamsarlıga uzulmeye fln baslamayın heeeee o bebeler hepımızın gobusune paşa paşa gelecek =)))) Rabbımınde ıznıyle

kız olursa eylül erkek olursa ali ersan:KK16:
her an kararımı değiştirebilirim:KK53:

kıslar yağmur başladı ohh miss:KK16:

cnm gel beraber olsun bu arkadaşlar eskiden tanışıyomuşta nerden çıkaramıyorlar makaraya sardık:))))

sagol bebişim takılıyom bende napdın bugün yürüşden geldikden sonra bakem valla ben eve yeni geldim annemde malakgibi boylu boyunca yatdım sıcakdan eve geldim bilgisayara sarıldım havada iyice karardı yagmur yagcak heraldeiçim karardı yaaa:44::44:

adetlerın duzenlımı?
ilişki sıklıgı?
dr hıc gıdıp muayene oldun mu yumurtlaman ne durumda
hormon testlerını yaptırdın mı canım troıdlere fln bakıldımı?

baktırdım geçen ay doktora gittim enfeksiyon vardı tüp krem verdi 7 gün kullandım bitti enfeksiyon doktor herhangi bir sıkıntı yok dedi bi ara adetlerim çok azdı 8 den 6 güne düşmüştü hormon testleri falan yaptırdım kolestrol çıktı sadece bende onun dışında bir şey yok adetlerim günü gününe olurda ya bu ay adet olamadım ben dün bir damla bugün 1-2 damla sinir oldum :26:

sagol bebişim takılıyom bende napdın bugün yürüşden geldikden sonra bakem valla ben eve yeni geldim annemde malakgibi boylu boyunca yatdım sıcakdan eve geldim bilgisayara sarıldım havada iyice karardı yagmur yagcak heraldeiçim karardı yaaa:44::44:
evt yürüdüm geldim zor attım eve sonrada bu hazal uyuzuyla uğraşıyom kaç saattir:)))

X