Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

nazcığım memnun oldum tatlım:)

bende oldum kii:) hadı bebeklerımızın ısımlerınden konusalımmmm =) kız olursa ne erkek olursa ne koyacaksınız? sımdı hemen once bı hamıle kalalım fln dıye karamsarlıga uzulmeye fln baslamayın heeeee o bebeler hepımızın gobusune paşa paşa gelecek =)))) Rabbımınde ıznıyle

bende oldum kii:) hadı bebeklerımızın ısımlerınden konusalımmmm =) kız olursa ne erkek olursa ne koyacaksınız? sımdı hemen once bı hamıle kalalım fln dıye karamsarlıga uzulmeye fln baslamayın heeeee o bebeler hepımızın gobusune paşa paşa gelecek =)))) Rabbımınde ıznıyle
valla bizim olursa kaynım koyacak isimlerini ahtımız var:)))))

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: ozamn teyze demm lazım:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
yok uyuz iyiydi:)şimdi eminim tanıştığınıza:):)))

sen ne koyacaksın isimleri annesi:))))

Maşallah güle güle giyin...bu alışveriş ne tuhaf bişey insan hemen mutlu moduna giriyo:)))

oyyyy katıl cnm benim valla kimseler yok biz girince biraz ilerliyo sayfalar:))))
oh oh allah muhabbetinizi artırsın kuzucuklar ptırcık sende hayırlı günlerde kullan cm üstünde paralansın :KK52::KK52::KK52::KK52:

X