Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

canım hıc korkulacak bısey yok. o alet cok fazla kalın bısey degıl zaten. ucuna prezervatıf takıyolar we jel suruyolar kayganlasıtırıcı gıbı bısey tak dıye gırıyo hemen hıc anlamıyosun bıle acımıyo yanı ıcın rahat olsun.

kuzum uzun başı hafif top gibi bir alet.. okadar incekiiii nasıl desem yaklaşık2,5 cm kalınlığında yani hiç birşeyyyyy... acı hiseetmiosun bile içine sokuncaaa .. neden göl gibi oldu dedim.. çünkü içime soktuktan sonra sağ ve sol yumurtalığa bakmak için sağa ve sola oynattııı oyuzden göl gibi aktı diorum ama ben hiseettmedimki... yanındakiii sekreter kız ben tam kalkacakken dediki.. al peçete kanaman oldu diye... bende hiç farketmediğim için şaşırmıştım.. inan banaaaaaaaaaaa lütfennn... agrı acı yok... okadar ince bir aletki.. ilişkiyle kıyaslanamaz bilee...

Cevabın ıcın t.ederım canım ıyı oldu öğrendıgım. Vajınısmusın sonunada gelsem bu öyle bırseyki yani anlatılamıyor basit basit dıyosun aklından ama iş yapmaya gelınce duruyosun ama ben bu sefer alttan muayene yaptırmak ıstıyorum. Aparat ve parmakla egzersız yapıyorum zaten inş onuda yapıcam
kızlar t.ederım ya. Vajınısmus düşünüyorum bebegı düşünüyorum ıkısını bır yapmaya calısıyorum. Parmak ve aparat egzersızı yaptıgm gıbı onuda yapablırm inş. Başkası yapınca panik oluyorum inş yaparım. Zarımda duruyor cogu doktor demıstı. Benım ılk muayene oldugum doktor orama bakarken afedrsnız o dudakları öyle bır cekmıstıki canım acıdı rahatsızlgımı bıldıgı halde cok sinirlenmıstm doğru dzgün bır doktor bakıyorum sımdıde devamlı olucak bırı yumurta takibi ve kontrol ıcın önerınız varsa?
Kızlar alttan muayenede neler sorup söylenıyor yani alttan bakmanın yararları ne tam olarak?

o sonuç kağıdında negatifi görünce çok üzülüyorum bi kaç gün daha sabretsem iyi olmazmı :18::18:

canım bende vajınusmusla ugrastım bellı bır donem ama bunu doktorundan saklama cunku soyledıgın zaman daha bır naıf daha bır hassas davranıyo hatta aletı bana verıyo yavas yavas ben ılerletıyorum saklama soyle canım benkı yenmeme ragmen yınede acıcakmıs hıssınden kurtulunmuyo ama gercekten hıc ama hıc acımıyo o bızım kafamızda kalan bır kuruntu

alttan bakması senın ıcın daha ıyı rahmıde ınceleye bılıyo ama gobekten olunca yuzeysel oluyor benım doktorum bu dalda ınsan psıkolojısı egıtımıde almıs oyuzden sohbet ederek benle konusarak ve en onemlısı ben tamam demeden hıc bır sey yapmıyor ben ıstanbuldayım ozel okmeydanı polıklınıgı op dr zuhal soy adı aklıma gelmedı sımdı

tatlım alttan bakınca rahim ağzını rahim yolunu görüyo.... ayrıca alttan ultrason üstten ultrasondan çok daha kaliteli görüntü veriyo ve böyllelikle doktor çok daha rahat teşhi yapabiliyor... sakın gözünde buyutme olurmu.. herzaman derin nefes al ilişkide özellikleee ... ve kendini kaslarını gevşett... düşün ordan bebek çıkıyo yaaa.. tabikide genişleyebilir.. sıkma yeertki kendini olurmu canım

daha önce hıc saklamadım ama bebek konusunu söyleyınce hıc ılgılenen olmadı bırkac doktora gıttım. Vajınısmus olunca olur deyıp gecıyorlar normel ılıskı olmadıgı ıcın buna sınırlenıyorum inş. Bu sefer düzgün bır doktor olur. Haklısın canım ben kendım yapmayı tercıh ederım belkı cesaret edemezsem
canım orası bana uzak kalıyor inş. Bu yakından güzel bır doktor bulurum. Devamlı doktor ıstıyorumda sızın öylemı nasıl talepte bulundunuz yumurta takibi ve devamlılık ıcın?
canım ya bırtek ana gelınce işte vücudum kitlenıyor. Gevsemeye düşünmemeye calısıyorum ama zorlanıyorum bunu yaparken. Yenıcem inş. Ben en ıyısı vajıyıde bebegıde söylym yumurta takıbı ve bılgı ıstym. Suan devlet has. Gıdıyorum kalabalık olması doktorun es gecmesı oluyor inş öyle rast gelmem

Arkadaşlar test yaptim yine negatif.aslinda bugun yapmam gereksizdi cunku adetime daha 10 gun var.ama dayanamiyorum hep bir umutla teste yaklasiyorum ve sonuc husran.Allah im bu mubarek gunlerin hurmetine isteyen herkese saglikli hayirli evlat tez zamanda versin.off aklimdan cikmiyor hic yogun baskida var uzerimde off caresizim inşallah rabbim yuzumuze baksin

amin canımm.... bu arada çok erken yapmışsınnn .. varsada bebecik daha yeni rahme inmiştir... azcık sabırr Allahın izniyle inşallah bizde bir gun anne olacaz

off bende beklıyorumm adetıme 6 gun kala beta hcg 4 cıktı yukselırmı acaba korkuyorumdoktor ne var dedı nede yok dedı

Herkese günaydınnn
kızlar daha oncede yazdım amaaa , bende mıgren var regl donemlerımde agrır basım ama gecmesı lazım dı sımdıye corek otu bal tarcın kürünü yaptıgımdan beri basım hergun agrıyor gecmedı sanıyorum kı oda kür tatlı oldugu için,tatlı mıgrenı azdırıyor cunku ben kürü yapalı bugun 6. gun olacak 12. gune kadar dayansammı bu bas agrılarına yoksa bıraksammı yarıda kesmek olur mu ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…