Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kizlar nasilsiniz bugun 16.gun ve ovulasyon hala koyu iki cizgiyi gormedim ya. Bakalim 17.gun mu olacak nedir. 31 gun dongum genelde. Bugun bu degerlendiririm diyodum kirmizi ikiliyi gorursem ama yok :/ Fikir verin bana canlarim bugun ve cuma mi persembe ve ctesi mi??

cnm 2 hazirandamı adet oldun bende 2 sinde oldum bugün benim de 16. gün ve hala silik çizgi belki geç yumurtluyozdur bilmiyomki....

cnm 2 hazirandamı adet oldun bende 2 sinde oldum bugün benim de 16. gün ve hala silik çizgi belki geç yumurtluyozdur bilmiyomki....

Canimcim aynen 3 haziran basladi benim. Bugunlerde bakalim insallah olur ya. Sabah yumurta aki gibi akintim vardi belkide yaklasti ama emin degilim test dunden daha belirgin ama hala 2side ayni koyulukta degil. Bugunden umutluydum aksam calisma olur diyodum ama bilemedim boyle olunca

canımya güzel söylüyosunda hıcbr belırtm yok suan ve akıntınn kokusuda kıvamıda adet akıntısı. Bunlara ragmen olablırmı gebelık bılmıyorum artık. İnş dedıgn gıbıdır

tatlım her gebede aynı belirti olmuyorki.. kiminin göğsü şişmior kiminin çok hassaslaşıyor... iyi düşün kuzucum... bak benimde bel,m ağrıyo çok bariz belliki adet olacammm buna adım gibi eminimmm ama şöyle düşünüp moral buluyorum... hani belkide delimi falan dicen ama bak bu ay olmazsa temmuzda olursa doğum nisanda olurrr ohh mis gibi baharda hemde ne bileyim böyle şeyler düşünüp kötüden iyiyyi çıkarmak gerekiyo... ağlasakda sızlasakda yüce Allah ol demedikçe olmuyor... bakalımm artık.. benm bu ay da olmayacak o yuzden cuma eşime spermiyogram yapılacak bende rahim filmi çektirecem galiba doktor öyle demişti.. napalım kısmet dicez artıkk.. sende sakın üzülme adet olursan tamammı

selam hanımlar,
bende bu ay aşılama yaptırdım hatta aşılamanın 12 .günü dayanamayıp kan testi yaptım 1.14 çıktı
bugun adetim 2 gün oldu gelen giden yok sizde değer yükselmiş olabilirmi ?

selam hanımlar,
bende bu ay aşılama yaptırdım hatta aşılamanın 12 .günü dayanamayıp kan testi yaptım 1.14 çıktı
bugun adetim 2 gün oldu gelen giden yok sizde değer yükselmiş olabilirmi ?

aşılamanın 12. gunu 1.14 çıktı bugun aşılamanın kaçıncı günü peki? inşallah yukselir tatlımyaa

canım bende yarın gıtmeyı düşünüyorum doktora. Hersey ıcın en hayırlısı olsun güzel olsun inş.
Belırtılerı hamıle kalmadan tam ögrenemıcez sanırım :) adetımn 4çgünü akıntım devam edıyor kahverengı. Büyük ıhtımal gerckten reglım. Doktor adetken alttan muayene ıstermı acaba ? Ben bırde vajınısmusum. İnş güzel şeyler söylere doktor yumurta takibi yaptırmak ıstıyorum güvendıgım bır doktora

kuzum benim adetimin 2. gunu alttan ultrason cihazını sokarak baktı.. yani bakabiliyorlar.. ama benden tavsiye eger adettken bakacaksa o koltuga çıkınca altına bol peçete koydur çünkü o ultrason cihazını içinde gezdirirken çok fazla kanama olıuyo.. benimmm göl gibi olmuştu vajinusmusu hiç bilmiyorum ama parmak masajı diye birşey duymuştum.. bunun için gittinmi hiç doktora

vajınısmuslu bırı olarak göl gıbı oldu demen bana agır oldu bıraz :) doktora gıttım sonradan devam etmedm kendoım aşama kaydettm ve sonunayaklastım inş canım. Ben vajınısmusumda demek ıstemıyorum aslında doktora ozaman cocuk ıstıyorum denıldıgınde bır yardımda bulunmuyorlar fazla. Ama söylıcem sanırım. İnce bırseymı cıhaz anlatırmısın yani kanası acıttıgndanmı oldu? Bende suan pek akıntı yok zaten. İnş kis yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…