Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Canım stresten olduğuna emin olduğun an ılık bir duşla papatya çayı çözmeye yarıyor canım. ama sen yine de bence bi kan testi yaptır riske girmemek lazım. sonuçta papatyanın çözücü etkisi var allah korusun. yada en güzeli dr a git bence.

yok cnm normal karından baktı gördü. inşallah canım amin cümlemiz güzel bir hamilelik geçirelim inşallah..

yok cnm normal karından baktı gördü. inşallah canım amin cümlemiz güzel bir hamilelik geçirelim inşallah..

İnşallah canm..şu 8 ay nasıl geçer hiç bilmiyorum ilk yavrumun korkusuyla her an tetikteyim saniyeler bile geçmiyor sanki..Rabbime emanet canımdaki can başka elimden bişey gelmiyor..bebeğimi kaybedince facei kapatmıştım bugün açtım maşallah kiminin kollarında kiminin karnında..Allah affetsin ama öyle kıskandım ki ..bunu anlatmak çok zor hamile olmanın bile huzuru yok içimde arkadaşlar kızmasın bana lütfen biliyorum ki beklemek sabretmek çom zor ben de 4 senedir bekledim ama bu korku bu acı tarifsiz..

Veya;.tıbbî bir arızası olmamak şartıyla, çocuğu olmayan bir kadın, eğer aybaşı halinden üç gün sonra, öğle saatlerine ya.kın bir zamanda temiz bir kâğıt üzerine 110 defa"Bismillâhirrahmânirrahîm".yazıp o kâğıdı üzerinde taşıyarak eşiyle beraber olursa, Allah'ın izniyle hâmile kalır. (Hâmile kalın.caya kadar kâğıdı üzerinde taşımalıdır.) Belki vesile olurum kizlar..

samsung Galaxy s3mini - rabbi yessir vela tuassir rabbi temmim bil hayr !

Black. Senin bir ay önce kist un vardi değil mi.ben de de Dr.kist var dedi ilaç verdi .bu ay da olmadi anlasilan.senin ilaç lac1 ay da geçti mi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

amin tatlımm yaa... aynen bizde çok istiyoruzz.. sizin kadar çok çalışamadık seyehatlarımız vardı.. bakalımmm hayırlısı... senden umutluyum ama iyi haberlerini alırız inşallahh

kizlar test yaptim yine negatif gebelik yok yani adet sokturucu bitkilerdn ne onerirsinz blackbery papatyayi tavsiye etti varmi baska bildigniz

Esra5116 Haziran1.Beklemede
Hanife5516 Haziran1.Beklemede
Sykapusuz16 Haziran1.Beklemede
Alppın16 Haziran2.Beklemede

umarım güzel haberler verirsiniz nedir durumlar bayanlar..

Canim benide eklermisin 21 haziran 2. Bekleme :)

Son düzenleme:
Haklisin cnm yaşamayan bilemez tatlim. Hakkında hayirlisi inşallah saglikla alirsin bebeğini kucagina.
Black. Senin bir ay önce kist un vardi değil mi.ben de de Dr.kist var dedi ilaç verdi .bu ay da olmadi anlasilan.senin ilaç lac1 ay da geçti mi

Canim.kist yoktu bende TSH yüksekti mantar vardi bi de. Kiste de soğan kuru iyi gelir.

kizlar test yaptim yine negatif gebelik yok yani adet sokturucu bitkilerdn ne onerirsinz blackbery papatyayi tavsiye etti varmi baska bildigniz

Canim melisa da iyi gelir ilik duş iyi gelir.

Cnm bilmiyom ya senin yerinde olsam napardim diyom. Cok zor karar vermek. Bekleyince kendini yiyon e yapsan negatif ciksa pufff uctu umutlar. Insaallah vardir kuzum .dua edelim.

Ne tip insanlar var yaa( uzakta degil kendi ailemisde bile bizi anlamayan hassasiyetlerimize saygi duymayan insanlar var. . Sende onu gicik et kiz.. ama dusmanca degil arayi bozmadan yani yanlis anlama sakin boole gicik olcagi bisi yap :)))

Heee kis eferim sana bak cok mantikli. Bende diyom bu yumurta habire catliyo. Bildimiz yumurta saniyom haa beyazi tamam bi sarisi eksik :)))

kızlar adetim 20snde normalde 5gün öncesinden filan gögüslerim şişer belim agrır ve çok agresif olurum fakat 2 hafta oldu akıntım çoktu gögüslerim çok şiş ve acıyo eşim bile farkında kasıklarımda agrı oluyo dayanamadım test aldımbaşka ikinci çizgide çıktı sonra tek çizgi oldu yalnız tek çizgide silikti şansıma bozuk çıkıyo testler adete kadar beklicem test yapmıcam geçikirse yapayım demi

saol kuzucuk bakalım biraz daha bekleyelim... ben zaten yanlış hesaplamışım gecen ayın 25 inde adet oldum bu ayın 21 i baTım. 5 gun daha bekleyim bariii gecen ay klomen kullandıgımda açık pembe kahverengi akıntım gelmişti 1 gun boyunca ve asla böyle birşey yaşamamıştım o kadar emindimki hamiş olduğuma.. sabah yataktan kalktım gülücükler saçıyorum falan... tam ayağa kalktımmmm kii... hemen tuvalete gittim kırmızılar geldi ama ne gelmek uzuntuden tansiyonum düşmüştüüü resmen başıma yıkılmıştıııı yaaaaa artık hiç umutlanmıycam en azından olmazsa çok üzülmem

Yasadiklarindan Rabbinin haberi var suphesiz unutma her halimizle imtihandayiz. Biz layiki ile teslim olabilsek ondan gelene razi olabilsek o Rahman bizi boynu bukuk gozu yasli birakmaz .asla seytanin vesvesesine kapilma ne gelirse Ondan gelen lutfuda hos kahrida. Bu sefer sana bana hepimize lutuf etsin insaallah.

Amin inşallahhhh... Allahım bizi rahmetiyle sınasın.... eşimde artık içerlio ya diyo milletin istemeden oluyo biz çok ist.yoz olmuyo... Bende Allahım daha ol dememiş diyorum.. Ol derse olurrrr gerisi inan bahane.. zamanı gelirmi nasip edermi bilmem ama. Mevlam neyler, neylerse guzel eylerr diyorumm.. Cevabın ve ilgin için teşekkürler kuzum... senin bat ne zaman.. sen ne alemdesin tatlım.. inşallah iyi haberlerrrrr

canim ne yaptin gittin mi doktora.noldu degerin dustumu
gittim kaderdaşım gittim. 2 gün önce 1332 olan değerim 950 ye düşmüş. bugün ünide bi prof. a muayene oldum başka iğneye gerek duymadı şimdilik. 4 gün sonra bidaha hcg istedi. bu doktor bana güven verdi en azından moral düzeltici olumlu konuştu. bayan doktor sevdamdan vazgeçtim böylece. eylül ayı gibi de eşine de sana da gerekli araştımalara başlayalım dedi. iğnenin etkisi bi atılsın dedi. öyle canım..Eylül çok geç geldi benim gibi sabırsız birine ama artık o zaman kadar kendimi toparlarım ben de. İşimizi Allah'a kaldı işte doktorlar bahane.Allah başımızdan eksik etmesin gene onları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…