Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Gerçekten yazilanlari yanlis anlamissiniz ne yazik bizler kotu birşey yazmadik.gerçekten uzuldum:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kirici olan senin sozlerin degil cnm. Mrk etme.Yillardir anne olamayan var . Annelik ozlemiyle bebek hasretiyle yanip tutusan var yasi ilerledikce sansi azalan var . Lutfen kimse nispet yapmasin ..

Kızlar hamile olanlar nasıl hamile kaldınız, hangi kürü yaptıktan sonra hamile kaldınız bana yardımcı olun arkadaşlar ya, 4. Ayımız bitti bu ay 5. Ye gireceğiz bebek için denemeye başlayalı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim bizimde 3 bitti 4 e girdik bu ayda olmazsa diger ay ramazan inşallah olur Allah im büyüktür. Ben bu ay bal corek otu tarçın kullanmaya basladim bide ovu testi bide gun asiri iliski inşallah olur sende dene istersen bal corek otu tarçın

nasil da mecburmusuz sabretmeye ☆★☆

Canim bizimde 3 bitti 4 e girdik bu ayda olmazsa diger ay ramazan inşallah olur Allah im büyüktür. Ben bu ay bal corek otu tarçın kullanmaya basladim bide ovu testi bide gun asiri iliski inşallah olur sende dene istersen bal corek otu tarçın

Tatlimm bu arada sende ogretmensin galiba meslektasiz :KK66:

tmm cnm haber veririm. sana kaç kez vuruldu bu iğneden? ameliyata gerek kalmadı di mi sende de? bi de bu yan etkiler sende de olmuşmuydu cnm? idrarımın koyuluğu canımı sıktı.karaciğer böbreklere fln zarar verebiliyomuş diyodu yan etkilerinde.bi de cnm bu iğneden sonra kaç ay korundun?

cnm cok gecmis olsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben de bal tarçın çörekotunu deniycem canım, eşime de keçiboynuzu özü, çayı, pekmezi artık ne bulursam dayıycam😀bu gün adetim ilk günü yarın başlıycam küre hayırlısıyla

Tatlimm bu arada sende ogretmensin galiba meslektasiz :KK66:

Evet canım ben de öğretmenim, okullar da kapandı çok şükür, sadece bebişe yoğunlaşırız bu bizim için iyi olur

Evet canım ben de öğretmenim, okullar da kapandı çok şükür, sadece bebişe yoğunlaşırız bu bizim için iyi olur

Valla bizim icin pek iyi olmadı okullarin kapanması canım bu ayda deneyip memlekete gidicez artik orda pek calisma olmaz bu ay insallah Rabbim nasip eder

Valla bizim icin pek iyi olmadı okullarin kapanması canım bu ayda deneyip memlekete gidicez artik orda pek calisma olmaz bu ay insallah Rabbim nasip eder

Inşallah canım Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. Doktora gittiniz mi daha önce, bi sorun falan yok demi canım

Inşallah canım Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. Doktora gittiniz mi daha önce, bi sorun falan yok demi canım

Ilk istedigimiz ay gitmistik canim cok sukur bi sıkıntı yok dedi folikasit verdi onu kullaniyorum bakalim kismet biraz da ya cok stres yapmamak lazim ama ister istemez yapiyoruz

Ilk istedigimiz ay gitmistik canim cok sukur bi sıkıntı yok dedi folikasit verdi onu kullaniyorum bakalim kismet biraz da ya cok stres yapmamak lazim ama ister istemez yapiyoruz

Biz de yapıyoruz stres, ne kadar yapmayalım desek de olmuyor. Nasıl başa çıkacağız bilmem. Allah büyük yardımcımız olsun şnşallah

Biz de yapıyoruz stres, ne kadar yapmayalım desek de olmuyor. Nasıl başa çıkacağız bilmem. Allah büyük yardımcımız olsun şnşallah

Amin canim insallah sizin de ilk bebis mi olcak

İyi akşamlar arkadaşlar.Benim yumurtlama zamanım geldi 3 gündür pozitif çıkıyor.Çizgilerin ikiside aynı koyulukta. Böyle olan var mı hiç???

Son düzenleme:
Kizlaaar hemen sormam lazım bilen cevap verebilirim ???? Bugün 15 haziran regl günümdu. Regl olmadım. Daha fazla beklemeden ovulasyon testiyle gebelik varmı diye test yaptım. Silik ama belirgin şekilde ikinci cizgi çıktı bu ne demek kizlaar ? Göğüs te bir belirtim yok normal yani. Mide bulan tim biraz var ama yemek düzensizliginden diye düşündüm. Yorgunluktan bugün lerde bata yordum kendimi bilemiyorum. Sıcak basması var havada midir bilmem.kasikta batma ve ağrı biraz var arada ve sivilce. Kızlar sence ne demek bu test cevaaap?

X