Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Gerçekten yazilanlari yanlis anlamissiniz ne yazik bizler kotu birşey yazmadik.gerçekten uzuldum:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Güzelim eğer seni incittiysem kusura bakma neden yasa takildim biliyormusun biz nerdeyse senin iki katin yastayiz seni onure etmek istedim yanlis anladin.tabiki erken anne olmak en güzeli.ben de 23 yasinda anne oldum.beni yanlis anladigin için çok uzuldum

Cnm kesnlkle yanls anlamdm merak etme

kızlar benim bat 25 haziran adetlerimde çok düzenli olurdu ama 2 gündür leke görüyorum hamile olabilirmiyim acaba lütfen yardım çok heyecanlandım

Evet kesinlikle ayırt ediyorsn çünkü bn yoğun kanamalı geçiren bir kızım 3 gün geçti
Baktm bişey yok eğer adetlrrin düzenliyse inşallah bebiştir

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu gün zaten adet oldum canım, bidaha ki aya inşallah

Kızlar hamile olanlar nasıl hamile kaldınız, hangi kürü yaptıktan sonra hamile kaldınız bana yardımcı olun arkadaşlar ya, 4. Ayımız bitti bu ay 5. Ye gireceğiz bebek için denemeye başlayalı

Kızlar hamile olanlar nasıl hamile kaldınız, hangi kürü yaptıktan sonra hamile kaldınız bana yardımcı olun arkadaşlar ya, 4. Ayımız bitti bu ay 5. Ye gireceğiz bebek için denemeye başlayalı

Cnm bn bu ay bal tarcn corek otu yaptm bide ovu testi

Selam eylul07

Yukarida sahsim icin yazdiklarina tesekkur ederim((:-) ayrica bat tarihimiz ayni biz nasil bekliycez daha 10 gun var.. testte cikmaz tabiki.. bi de ben gec dollenirim diye calismalara son surat devam ediyorum. Ya gec yumurtlarsak kacirmayalim bence bu 10 gunu.. ovulasyon testi al mesela bazen ay dongusunde 2 kez yumurtlayabiliyorsun. Ben ovulasyon testi yaptim bu sabah ancak koyulasti cizgi.. demekki onumuzdeki 48 saat icinde catlayacak yimirtam.. isin dahasi var ayin 8inde birlikte olduk esimle, ben o gunden beri 6 aylik gebe gibi kasiliyorum.. kocam da sasirdi aklini yitirdin iyice, korkutma adami diyor(:-)

ay çok güldüm yine . sen çok yaşa emi :KK1:

ovulasyon falan onu mu takip edicez.çok uğraşlı yahu işimize bakalım çalışmalara devam :KK55: :KK9:

geç de mi çatlıyabiliyormuş. o kadar hesap kitap boşa :KK53::KK53::KK53:

hayırlısı bakalım :nazar:

selam canlar nabeerrr bakalım hamile olan var mı takip edemiyorum artık sayfalar maşallah alıp basını gidiyooo:KK1::KK1::KK1::KK1:

ay çok güldüm yine . sen çok yaşa emi :KK1:

ovulasyon falan onu mu takip edicez.çok uğraşlı yahu işimize bakalım çalışmalara devam :KK55: :KK9:

geç de mi çatlıyabiliyormuş. o kadar hesap kitap boşa :KK53::KK53::KK53:

hayırlısı bakalım :nazar:

Ee sende var mi bi degisiklik. Dolgun gogusler bacak agrisi? Benim ayaklarimin altindan ates cikiyor. Karnim sis, belim agriyor.. ya hamile kaldim, ya da romatizma oldum 2 gundur yataktayim.. goguslerim de pembeden kahverengiye dondu,. Adama bi dolu naz yaptim bisey yoksa diline dolar.. utu bile yaptirdim.. ben cok nazli bi kadinmisim bebek denerken farkettik,,(:-)

Ee sende var mi bi degisiklik. Dolgun gogusler bacak agrisi? Benim ayaklarimin altindan ates cikiyor. Karnim sis, belim agriyor.. ya hamile kaldim, ya da romatizma oldum 2 gundur yataktayim.. goguslerim de pembeden kahverengiye dondu,. Adama bi dolu naz yaptim bisey yoksa diline dolar.. utu bile yaptirdim.. ben cok nazli bi kadinmisim bebek denerken farkettik,,(:-)

süpersin :KK9: yapsın işi ne!

geçen aylarda dinledim kendimi,hıh işte belirtiler var galiba oldu bu iş diyorsun

bu ay o kadar düşünmemeye çalışıyorum. soğan kürü yapıyrm.10.gün.5 gün daha yapıcam.

şu an sadece bunu düşünmeye çalışıyrm :KK51::KK51::KK51::KK51:

inşllh hamilesindir canım. o da ütüye devam etsin.camları falan da sildir :21::21::21::21::KK53::KK53::KK53:

yaşasın kötülük!

:KK35:

inşallah dediğin gibidir. ben nedense kan pıhtılaşması olmasını istedim içten içe iğne vurulup 9 ay boyunca en azından içim daha rahat olurdu. senin yaşadığın çok daha zor. Allah yardımcın olsun cnm ama ben 1 yıldan fazladır çocuk istiyorum 6 ay arayla 2 kez hamile kaldım. ikisi de böyle olunca arka arkaya yıprattı. çok istediğim halde tekrar hamile kalmaya cesaaretim olucak mı şimdi çok korkuyorum.

yok oyle umutsuzluk.Rabbimim bir bildgi vardir.hic yipratma kendini.ben senin yanindayim

inşallah dediğin gibidir. ben nedense kan pıhtılaşması olmasını istedim içten içe iğne vurulup 9 ay boyunca en azından içim daha rahat olurdu. senin yaşadığın çok daha zor. Allah yardımcın olsun cnm ama ben 1 yıldan fazladır çocuk istiyorum 6 ay arayla 2 kez hamile kaldım. ikisi de böyle olunca arka arkaya yıprattı. çok istediğim halde tekrar hamile kalmaya cesaaretim olucak mı şimdi çok korkuyorum.

yok oyle umutsuzluk.Rabbimim bir bildgi vardir.hic yipratma kendini.ben senin yanindayim

X