Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Rabbim hayirli saglikli evlatlar versin cumlemizeeeee....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Rabbim hayirli saglikli evlatlar versin cumlemizeeeee....

Canm ben doktora gittim rahim duvvari kalinlasmis adet geliyor pko gibisin dedi ama ben bu aya kadar adetim 1 gun gecmezdi tuylenmem de yok nasil pkoyum anlamadim kendide emin konusmadi zaten inofolic ve diaformin verdi . 2 Ay kullan olmazsa klomen baslayalim dedi

Canim ya TSH olcturdun mu bende de kalinlasma var pko gibi dedi TSH yuksek olduğu içinmiş TSH yuksek olunca pko ya benziuo bende de tuylenme yok mesela. Sacim çok dökülürdü bi de agrasiftim.

kuzummm Huu HUUU nasılsın nasıl gidiyor hamişl,k.. benim dunden beri belim agrıyo ne garip demi.. 6 haziranda vurulmştum iğneyi

Tsh surekli hastanede baktiriyorum hic yuksek cikmadi canm bide adet gecikmelerin varmis bizrazdda kilo ver pko gibisin dedidaha ultrasonla bakamdan benim ilk defa adetim gecikti 1 gun bile gecikmez dedim bakinca da pko gibi dedi bana gosterdi o an pko duyunca elim ayagim titredi neye baktigimi bile hatirlamiyorum

Ovulasyon testinde cift cizgiyigoruyorum dedim olsun belki de yumurtlamiyosun dedi adetin 21. gunu prolaktin baktirman lazim dedi

Canim adetliyken hamile oldugunu ku öğrendin anlamadim ben onuu :)

nasil da mecburmusuz sabretmeye ☆★☆

evet aynen öyle oldu doktorum adetinin 3. günü gel yumurta takibine başlayalım dedi gittim testler istedi içinde beta testi de vardı pozitif çıktı şok oldum kendim de idrar testi yaptım aynı gün o da çift çizgi çıktı ama ne yazık ki kimyasal gebelikle sonuçlandı düştü yani

Ya cnm bende sut iciyorum. Ama fayda etmiyor. Bugün de yoğurt deniyim bari. Sen nasilsin keseyi gördünüz mu

Geçen hafta perşembe gittik. Son adet tarihime göre 7 haftalık olduğunu tahmin ederek kalp atisini duyarım diye gittim ama sadece keseyi gördük. Kalp atisi olusmamisti doktor 5 haftalık dedi. 2 hafta sonra kalp atisi için cagirdi.2 hafta geriden geliyor sanırım.

Sen ne yaptın gittin mi doktora ? Dersaneye gidiyorum sinava az kaldı, ondan geçmişi çok fazla okuyamiyorum da.

Geçmiş olsun tatlim. Bende gecirmistim. Kimyasal sonucunda gebe kalmak daha kolay oluyor. İnşallah çok bekletmez minnosun da hemen gelir...
Ovulasyon testinde cift cizgiyigoruyorum dedim olsun belki de yumurtlamiyosun dedi adetin 21. gunu prolaktin baktirman lazim dedi

Yok canim ya bence pko felann yoktur. TSH de yokse lh ve prolaktin de baktir tatlim. İnşallah güzel cikar testlerin tatlim. Hala adet olmadan dimi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba herkese :)))
Bugün çörek otu ve incir kürüne başladım. Çörek otu kürü çok fenaymış hala midem ağrıyor nasıl bitiricem ben bunu ya (
Kadın olmak ne zormuş arkadaş

Son düzenleme:

Canim sen geç yumurtlamistin ondandir muhtemel. Bende cumartesi gidicem inşallah kesemizi görürüz. Ne sinavima giren tatlim?

Kızlar size nacizane bir tavsiyem var.
OVUlasyon testiyle en verimli günü bulmaya calisiyirsunuz ya, bence o günü beklemeden adet tarihinizi biter bitmez çalışmaya baslayin 2 güne bir. Diğer adet tarihinize kadar.

Sperm vucutta 36 saat yaşıyor, siz 48 saatte bir ilişkiye girerseniz çok daha yüksek ihtimal hamile kalmanız.

Ben bunu uyguladigim ay hamile kaldım. Rabbim hepizine nasip etsin.

Son düzenleme:
Merhaba herkese :)))
Bugün çörek otu ve incir kürüne başladım. Çörek otu kürü çok fenaymış hala midem ağrıyor nasıl bitiricem ben bunu ya (
Kadın olmak ne zormuş arkadaş

Canim baslarda zor oluyorda enerji veriyor bak. İnşallah sifaolsunnn. Bebis olsun..

Selam kızlar benm adetim iki gün geçti dün hastalandım yumurtlama günümü nasıl hesaplycam şimdi yine 30 güne göremi yoksa 32 güne göremi anlamadım yahu
Canim ovu testin yokmu . Bu durumda tam gununu hesaplayamassin cunku.

Aaaaa cift cizgi ciksada yumurtlama olmadigi da mi oluyomuuuuuussss

kimyasal gebelikten sonra hiç korunmadın geçtiğimiz ay tutmadı bu ay bakalım ne olacak sen kimyasaldan ne kadar sonra tekrar hamile kaldın peki canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…