Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Canim sen geç yumurtlamistin ondandir muhtemel. Bende cumartesi gidicem inşallah kesemizi görürüz. Ne sinavima giren tatlim?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Benim hamile kaldığım ay hiç yumurtlama akintim olmadı. Kupkuru bir ay geçirdim. Sadece bir kez enflasyon zamanimdan 1 hafta sonra bir kere sadece yumurtlama akintim oldu. Sanırım o sırada hamile kaldım. Dediğin gibi geç döllenme oldu.

Kpss sınavına hazirlaniyorum. 9 ayda sinavim 3 ay kaldı :KK14:

Minacim üzülme hayatim. İnşallah gelecek bebisin senin de.
Bir yasanmislik anlatmak istiyorum.Bir arkadasim var adi rengin. Çok severim çok iyi bir kiz. 2.5 yasinda ollglu vardi kocasi doğumda sevgilisiyle kacti terketti kizi. Oğlu 2.5 yasinda kalp kanseri oldu( Rabbim kimseye yasatmasin) inanir misin bütün arkadaslarimizin çocuğu vardi ve hepsi ondan kacti ne düşünceyle bilemedim. Ben her yaninda yanindaydim. Ölümünde mevludunde gomuldugunde kiz perisandi. Herkes " ay ben kaldiramam benimde cocugum var" mantigi ile kacti. Ben hep sunu düşündüm. Rabbim kimseyi evlat acisiyla sinamasin. Bizim omrumuzden onlara versin. Ama yarin ne olacagimiz belli mi? Ben de " benimde çocuğum var kaldiramam" deseydim ne olurdu o zaman o kizin hali. Kimin omzunda ağlardi yada kimler paylasirdi acisini. Çok şükür evlat acisi yasamadim ben ama yasayan o kadar yaninda o kadar içindeydi ki, o kurduğu bütün hayaller bitti bir haftada. Sen anladin beni canim.

ay canım valla gözlerim sulandı bunu okuyunca çok zordur eminim Allah göstermesin hangisine üzüleceğini şaşırmıştır arkadaşın yani hani kocadır bulunur da evlat başka ya o senin canından kanından benim henüz cocuğum yok bir kaybım oldu sadece çok üzülmüştüm ama bunları okudukça şükrediyorum ki eşim yanımda ve biz sağlıklıyız ve kaybım erken oldu ilerleyen zamanlarda daha da zor bir kapıyı kapayan Allahım mutlaka başkasını açacaktır Allah çok büyük..

SELAM KIZLAR Bİ KAÇ GÜNDÜR YOKTUM NASILSINIZ ? bat 8 ya çokheycanlıyım hasta oldum doktor antibiyotik verdibide rontgen istedi çekinmedim bugün sağlık ocağına kan verdim sizce belli olur mu :26::26:

evet aynen öyle oldu doktorum adetinin 3. günü gel yumurta takibine başlayalım dedi gittim testler istedi içinde beta testi de vardı pozitif çıktı şok oldum kendim de idrar testi yaptım aynı gün o da çift çizgi çıktı ama ne yazık ki kimyasal gebelikle sonuçlandı düştü yani :KK43:

Gecmis olsun tatlim uzulme Allah yeniden kismet eder insallah..kimyasaldan sonra kolay oldugu soyleniyor hep insallah doğrudur

nasil da mecburmusuz sabretmeye ☆★☆

Gecmis olsun tatlim uzulme Allah yeniden kismet eder insallah..kimyasaldan sonra kolay oldugu soyleniyor hep insallah doğrudur

teşekkür ederim canım çok sağolasın amin inşallah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin Rabbim aratmasın çok üzülüyorum etrafımdaki hamileleri gördükçe psikolojim bozuluyor çok yıprandım bilemiyorum Rabbim aklımı koru diye dua etmeye başladım :KK43:

Geçmiş olsun tatlim. Bende gecirmistim. Kimyasal sonucunda gebe kalmak daha kolay oluyor. İnşallah çok bekletmez minnosun da hemen gelir...

Yok canim ya bence pko felann yoktur. TSH de yokse lh ve prolaktin de baktir tatlim. İnşallah güzel cikar testlerin tatlim. Hala adet olmadan dimi?

Olmadim canm hala bekliyorum rahim duvari kalinlasmis adet geliyor dedi dun ama daha gelmedi gelse de onume baksam

Merhaba herkese :)))
Bugün çörek otu ve incir kürüne başladım. Çörek otu kürü çok fenaymış hala midem ağrıyor nasıl bitiricem ben bunu ya :KK43:(
Kadın olmak ne zormuş arkadaş

Canm ben incir yaptigim ay duzenim sasti adet 10 gun geciktigebelik yok hala adet olmadim :-(

Canim ovu testin yokmu . Bu durumda tam gununu hesaplayamassin cunku.

Aaaaa cift cizgi ciksada yumurtlama olmadigi da mi oluyomuuuuuussss :KK43:

Doktor oyle dedi canm benm kafami o kadar cok karistirdiki anlatamam baska doktora gidicem adet olayim da

inşallah.Doktora gitmişmiydin varmı bir problem...Meryem suresini okummanı tavsiye ederim ben korunuyordum yeni bıraktım.2. ayım bu ay.pkom var o yuzden aslında hala stresliyim düşünmemeye çalışıyorum.

okudum canım ama hergün okuyamadım bide meryem anaeliotunu bile içtim yanımda taşıdım yumurtalıklarda kist varmış tembellik yapıyomuş:KK19:

Hakkimizda hayirlisi cnm lusteye ekledim insallah ugurlu gelir bu ay bize. Benden de hsg istedi ama firsatim olmadi bu ay da deniyim bakalim. Sogan kuru cok iyiymis ama acaba tsh ye yan etki yapar mi diye endiseliyim acikcasi biraz. Masallah oglun kocaman olmus ne guzel. Rabbim uzun omur versin insallah. Kardes istiyor mu? Benim oglum hala bebek gelmedi diyor bana. Bir de calisiyordum simdi evdeyim olsun o da buyusun diyorum ama rabbim ol diyecek ki vardir bir bildigi diyirum hayirlisi.

benide ekle kuzum 24 HAZİRAN BAT..:KK16::KK16::KK16:

Kızlar size nacizane bir tavsiyem var.
OVUlasyon testiyle en verimli günü bulmaya calisiyirsunuz ya, bence o günü beklemeden adet tarihinizi biter bitmez çalışmaya baslayin 2 güne bir. Diğer adet tarihinize kadar.

Sperm vucutta 36 saat yaşıyor, siz 48 saatte bir ilişkiye girerseniz çok daha yüksek ihtimal hamile kalmanız.

Ben bunu uyguladigim ay hamile kaldım. Rabbim hepizine nasip etsin.

Amın ınsallah canım, sağlıkla tez zamanda vaktı saatını getırsın rabbım:nazar:

Ama gun asırı mumkun olmuyo bızım canım ya nerdee 3 gunde bır bıle zor hatta, o yuzden testlere kaldık ya zaten :KK31:

Bakalım 9.gün silik hala çizgim, ovulasyonu yakalayıp değerlendırme peşindeyım bu ay :)

Her kadim 11 ay yumurtlarmis canim bir ay bos gecermis

Canım ılk defa duyuyuyorum bunu, tşkler bilgi için. Benım boş ayım ne zaman acaba :KK53:

Sabah sol kasıgımda agrı vardı, ama akıntım yok, ovulasyonumda 2.çizgim silik hala, 9.gün, sence sol kasıgım yanıltıyo mu benı ballı bademım?:KK16:

Senın kız napıyo karnında uslu duruyo mu :)

teşekkür ederim canım çok sağolasın amin inşallah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin Rabbim aratmasın çok üzülüyorum etrafımdaki hamileleri gördükçe psikolojim bozuluyor çok yıprandım bilemiyorum Rabbim aklımı koru diye dua etmeye başladım :KK43:

Uzulme canim ya Rabbim vermiyosa da vardir bi hayir ne zamandir istiyosunuz bebis

Kızlar size nacizane bir tavsiyem var.
OVUlasyon testiyle en verimli günü bulmaya calisiyirsunuz ya, bence o günü beklemeden adet tarihinizi biter bitmez çalışmaya baslayin 2 güne bir. Diğer adet tarihinize kadar.

Sperm vucutta 36 saat yaşıyor, siz 48 saatte bir ilişkiye girerseniz çok daha yüksek ihtimal hamile kalmanız.

Ben bunu uyguladigim ay hamile kaldım. Rabbim hepizine nasip etsin.

Evet tatlim ben o hatayi yaptim . Yumurta gunumu bekledim olmadi. Yumurtayi takip acisindan ovu testi guzel birsey ama bagli kalmamak lazim.

Kizlaaaaaar dun test yapmistim negatf ckti aksam bi leke geldi bugun kanama olur dedim ama sadece kahverengi leke gelio acba devami gelcekmi noldu anlamadım yaaaaa bna bişey diyin:KK43:(

Her kadim 11 ay yumurtlarmis canim bir ay bos gecermis

Hmmmm bak bunu bilmiyordum. Allahim nolur bu ay bizedw hayirli saglikli guzel gebelik nasip etsin amin.
Doktor oyle dedi canm benm kafami o kadar cok karistirdiki anlatamam baska doktora gidicem adet olayim da

Ya bana da soyle ilgili bi doktor nasib olmadi. Birsey soyleyip kafa karistirip gonderiyolar.

Amın ınsallah canım, sağlıkla tez zamanda vaktı saatını getırsın rabbım:nazar:

Ama gun asırı mumkun olmuyo bızım canım ya nerdee 3 gunde bır bıle zor hatta, o yuzden testlere kaldık ya zaten :KK31:

Bakalım 9.gün silik hala çizgim, ovulasyonu yakalayıp değerlendırme peşindeyım bu ay :)

Canım ılk defa duyuyuyorum bunu, tşkler bilgi için. Benım boş ayım ne zaman acaba :KK53:

Sabah sol kasıgımda agrı vardı, ama akıntım yok, ovulasyonumda 2.çizgim silik hala, 9.gün, sence sol kasıgım yanıltıyo mu benı ballı bademım?:KK16:

Senın kız napıyo karnında uslu duruyo mu :)

Senin agzini giyim ben emi :)simdilik iyi canim şükürler olsun.

Bence sen gunasiri ilişkiye devam cnm. Sol yumurtan gelişmiştir belki ondan agri yapiyor olabilir. İnşallah bos ayin yoktur tatlim. Tez vakitte bebisler gele gobekler dolaaa

X