Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Ya pazartesi çok seviyorum temizlik günü simdi kahvaltimiz bitti temizlik zamaniiii.... :)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

gitmem kiiiii ben hep burdayım hamile kalsamda gitmicem sizi bırakamam sevgi yumaklarım benim
hamile kalmış kadar sevindim bak nereyyeeeee biz doğurana kadar biryerlere gitmek yok tammmmıııııı

:))))))))) dimi ama neticede haziranda gonul verdik biz bu ise hepberaber :))))
sorma ya inşallah haziran sonrası yüzümüz güler.......

kızlar bnilk kez ovulasyn testi kullanıcm da şimdi nasıl çıktığında çalışma olucak çizginin koyu çıktığı gün mü yoksa onun ertesi gün mü arastırdm çeşitli söyentiler var bide sizlere soraym dedim

kuzum yaa seninde son güne kadar belin falan ağrıyordu dimi... şimdi benim kırmızılar az olunca bi merak sardı beni... umudum yokta hani olur ya da demeden edemiyorum

Kislar bana bi akil verin preseed alsammi.Malum ben vajiydim yendim ama kuruluk var. Arastirdigim kadari ile kuruluk sperrmin rahme ilerlemesini engelliyor.preseedde buna yardimci oluyor Napsamki ben sincik

Kislar bana bi akil verin preseed alsammi.Malum ben vajiydim yendim ama kuruluk var. Arastirdigim kadari ile kuruluk sperrmin rahme ilerlemesini engelliyor.preseedde buna yardimci oluyor Napsamki ben sincik

bende çok araştırdım onu ama ne bileyim almaya cesaret edemedim... gerçi ben doktora bile arkadaşımın ısrarıyla gittim 2 sene sonunda

O zaman kac tane istiosan o kdr versin rabbim kuzum sana bol bol bebiissler insallah :))

samsung Galaxy s3mini - rabbi yessir vela tuassir rabbi temmim bil hayr !

Canim afedersin tukuruk bile etkiliomus spermi.. cok mu kuru bebis gelene kdr idare etsen.. bnde vajiydm yendim kuruluk oluo maleseff dayaniom bi sekilde katlaniyom bebisim için

samsung Galaxy s3mini - rabbi yessir vela tuassir rabbi temmim bil hayr !

Teşekkür ederim bilgilendirmen için :) forumlarda ve arkadaşlarımdan ziya çetin ismi ön plana çıkıyor ama erkek doktor konusunda eşimde bende çekimseriz biraz. Zaman kaybetmeden artık bir doktora başlamak istiyorum. evrim hnm dan randevu sorayım hemen verebiliyorlarsa ona başlarım :)) tekrar çok teşekkür ederim

biryerden başlamam lazım artık.

Seninde ilk bebeğin mi olacak.

canım fazla yorma kendini bırak temizliği amaannn ne olacak sanki bebişinden kıymetli mi

sayın kurucum gebesin ne temizliği otur bu günlerde.......

Ya kizlar gecen hafta oturdum kocacik yapti. Ya adsmin yaptigi isten ne olur utuler yarim kapi arkalari tozlu. Tozlar gorunen yerler alinmiş. Mecbur yapicsm yoksa bas edememmmm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…