Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

ey canım süüüle naptın hafta sonu hesap ver bakim... benim sınavlarım vardı çok şükür geçti gitti üstümden bi ağırlık kalktı sanki... bu arada lavaboya gittim sanırım benim regl başlamış kuzum
hafta sonu eşim evdeydi ortaköy caminin açılışında görevliydi yorgun oldukları için cumarteside evdeydi bol hizmet ettim:) sonra akşam avm ye gittik pazar da paso yattı bende evde takıldım öleeee......senin kırmızı bu ay nazlanıyo galiba hayırlısı birdahaki aya inşallah.......sen naptın bu arada hafta sonu....

inan aynı cnm hepsinin aynı çoooook nadirdir farklısı......Yinede Allah başımızdan eksik etmesin yokluklarını göstermesin arada hepimizde olur boşver sende bebiş hatrına bu sefer uzatma .....bak o somadaki kadınlardan sonra kendimi onların yerine koyduğumda belki kavga edip evinden ayrılmışlarsa diye çok zor olur onlar için.nezaman atışsak aklıma geliyor küs göndermemeye çalışıyorum .....Allah korusun cümlemizi ,cümlemizin eşlerini ve çocuklarını.......

amin canım allah başımızdan eksik etmesin inşş allah onları ıslah etsin :)))

hafta sonu eşim evdeydi ortaköy caminin açılışında görevliydi yorgun oldukları için cumarteside evdeydi bol hizmet ettim:) sonra akşam avm ye gittik pazar da paso yattı bende evde takıldım öleeee......senin kırmızı bu ay nazlanıyo galiba hayırlısı birdahaki aya inşallah.......sen naptın bu arada hafta sonu....

napiim kuzum cumartesi pazar sınavlarım vardı oraya git gel.. ev işleri... oğlanla ilgilen falan... birde dün kuzenimin düğünü vardı oraya gittim eğlendim geldim

Kizlar bnm bat bugun henuz regl belirtilrm yok sadce goguslerde agri var.sabah test negatif cikti:KK43:((( cikmama ihtimali varmiki:KK43: moralim bozuldu:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar bnm bat bugun henuz regl belirtilrm yok sadce goguslerde agri var.sabah test negatif cikti:KK43:((( cikmama ihtimali varmiki:KK43: moralim bozuldu:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benimde bat bugün kuzum ve sanırım yavaş yavaş geliyo kırmızılar azcık nazlanıyo gibi bu ay...

bikaç damla geldi kuzum .. ağrımda vvar tamamı gelecek diye bekliyorum.. birde bu ay klomen kullandım ya belki o da değişiklik yapmıştır bilmiyorumki

Hmm olablir cnm..valla bugunde negatif ciknca artk hic umudum kalmadi.saglik olsn ne yapalim..senn baska cocugun var mi? Bide nezamandir olmuyo canm?

bana henuz ıgne ya da klomen demedı doktorum.benım 6.ay su an. sen ne zamandır denıyodun canım. klomenı doktorlar cok zaman gecmeden werebılıyolar mı

cnm bizim 5 deneme olumsuz sonuçlandı ilk zamanlar bi iki kez dr a gittik yumurtalarn gelişimi güzel demişti bu son denemede az gelişmiş yumurta dr da beklemek istemiyosanz diye ilac tedavisie baslayalm dedi yani bi iki a yyumurta takibi yaptırırsan vede beklemek istemiyorz ne yapılması lazım filan dersen ona göre tedaviye başlıyolar

Hmm olablir cnm..valla bugunde negatif ciknca artk hic umudum kalmadi.saglik olsn ne yapalim..senn baska cocugun var mi? Bide nezamandir olmuyo canm?

canım 9 yaşında bir oğlum var onun kardeşi olması içinde 2senedir uğraşıyoruz.. artık ne zaman gelecek bilmiyorum

cnm benim shadi hayırlısı kazanırsın inşallah sınavları bu arada bu ay da klomen kullanacaksan çatlatma iğnesi vurulacakmısın?

saolcanım.. klomen kullanıcam bu ayda 5.gün ama iğne falan demedi doktorum 6 ay klomen kullanacaksın dedi 6 aya kadar zaten hamileyim diye gelirsin dedi... eğer olmazsa rahim filmi isticem dedi ben daha 1 ay klomen aldım bu 2 olucak bakalım

canım 9 yaşında bir oğlum var onun kardeşi olması içinde 2senedir uğraşıyoruz.. artık ne zaman gelecek bilmiyorum

saolcanım.. klomen kullanıcam bu ayda 5.gün ama iğne falan demedi doktorum 6 ay klomen kullanacaksın dedi 6 aya kadar zaten hamileyim diye gelirsin dedi... eğer olmazsa rahim filmi isticem dedi ben daha 1 ay klomen aldım bu 2 olucak bakalım

Allah bagislasin cnm benim..bizde 1.5 yildr filan olmuo iste..allahim hepimize hayrlsini versin

Cnm yenı bat yazarmısınn

Gel bebeğim göbüşüne gel :)
30 haziran diyelimde bu topikts kalayim bari:)

seni sevsinler asıl......... paytipo meyra ses yok onlardan:))
Kislar benim regl bitti koca gitti. Yumyum gunumden bir gun sonra gelecek ve geri gidecek o gun oldu oldu yoksa agustosa kaliyooooommm:KK43:( Allahim o gun olsun bebisim gelsin Yarabbim:)

Günaydın canlarrr nasilsinizzz.. hepinize ikiz ikiz bebisli günler diliyim mi :)

samsung Galaxy s3mini - rabbi yessir vela tuassir rabbi temmim bil hayr !
Bana ikizde yetmez artir bacim :)))

X