Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

kendi adıma söylim çalışıyomda noluyo inan kafayı boşaltacam yakındır artık takmayacağım.......

takma kafanıı kııızz boşver.... olmayacaksa sen üzülsende olmayacak üzülmesende kuzum Rabbimin bileceği iş o .. sitires yapmaya gerek yok... gül, oyna :KK52::KK52::KK52: bak ben regl olcam ama hava o kadar güzelki bana öyle bir enerji veriyor ki bırak düşünmeyi üzülmüyorum bile :KK52::KK52::KK76::KK76:

7 gün geçti hala test yapmadin mi cnm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yapmadim canım 3 aydir adetime bi hafta kala basliyordum negatifi gorunce moralim bozuluyordu agliyordum hep. Esim almicam bu sefer dedi. Ama bugün alcak.

Bunyeye gore degisir bazi kisilerde oluyor benim dayim kizi adeti bittigi gun yumurtlama oldu hamile kaldi o gun normalde o da herles gibi yumurtlama zamanini biliyordu ama adet sonrasindada olmus :) :) :)

Ayy yine başlayacak yani çalışmalar:KK70:

takma kafanıı kııızz boşver.... olmayacaksa sen üzülsende olmayacak üzülmesende kuzum Rabbimin bileceği iş o .. sitires yapmaya gerek yok... gül, oyna :KK52::KK52::KK52: bak ben regl olcam ama hava o kadar güzelki bana öyle bir enerji veriyor ki bırak düşünmeyi üzülmüyorum bile :KK52::KK52::KK76::KK76:
en güzeli cnm darısı başıma.. ya aslında gelgit yaşıyom düzelecek inşallah takdir Allahın tabi ama işte insan artık yoruluyo bu sınavdan......bu hayat sınavlarından üniversite bitirme şevkim kalmadı:KK52::KK52::KK52::KK52:

hakkında hayırlısı olsun tatlım inş meleğin gelir bu ay benim adetim dün bitti kuzum ben bitti diyorum eğer lekelenmeler gelmezse tabi yeni batım 28 ila 30 haziran tahmini :) yumurtlama muhtemelen 13 15 haziran çalışma olacağını sanmıyorum bebeğim küsüm kocaya oda bana :KK4: :))) yani ben bu ayda fosum anlayacağın sanmıyorum hamilelik olacağını herşeyin hayırlısı
yahu yine niye küstün kocaya sen? şimdi küste bari yumurtlama zamanı barış en azından çalışmalar olsun :KK36:

Yapmadim canım 3 aydir adetime bi hafta kala basliyordum negatifi gorunce moralim bozuluyordu agliyordum hep. Esim almicam bu sefer dedi. Ama bugün alcak.

bende soracaktım neyseki hızlı davranılmış:) tatlım inşallah hayırlı müjdeli haberlerini alırız.....

Test çizgisi daha koyu olursa hamilelik diyor benimki daha koyu değil yine mi yumurtlama var anlamadım ya

yok yok illaki daha koyu olcak die bişey yok bi çok arkadaşın seninki gibi oldu ve hamişlerdi canım önceden yumurtladın dimi ????

hakkında hayırlısı olsun tatlım inş meleğin gelir bu ay benim adetim dün bitti kuzum ben bitti diyorum eğer lekelenmeler gelmezse tabi yeni batım 28 ila 30 haziran tahmini :) yumurtlama muhtemelen 13 15 haziran çalışma olacağını sanmıyorum bebeğim küsüm kocaya oda bana :KK4: :))) yani ben bu ayda fosum anlayacağın sanmıyorum hamilelik olacağını herşeyin hayırlısı
cnm valla dün bende resti çektim muhtemelen bende bu ay fos ah bu kocalar:)..

Test çizgisi daha koyu olursa hamilelik diyor benimki daha koyu değil yine mi yumurtlama var anlamadım ya

canım en son ne zaman yumurtladın eğer erken yumurtladıysan ovulasyon testleri hamileliği gösteriyor ama şöylede birşey var benimde senin gibi adete yakın zamanda çıkmıştı geçmişlerde sevindim hamileyim diye ama meğerse yumurtluyormuşum sen bugünleri de değerlendir ikinci çizgi çok silik değil çünkü

cnm valla dün bende resti çektim muhtemelen bende bu ay fos ah bu kocalar:)..

çok kullanılıyoruz leyla :))) adamlar bizi kendilerine mecbur sanıyolar herhallll !!!!!! çokta tın hele yumurtlama zamanı öyle davransın bir dahaki aya kadar burnundan getirmezsem eğer :)))

bende soracaktım neyseki hızlı davranılmış:) tatlım inşallah hayırlı müjdeli haberlerini alırız.....

Inşallah canım. 27 Mayıs da kan tahlilinde 0.1 çıktı. Onun için de biraz saldim kendimi adetm gecene kadar. Halı yikadim yaz temizligi yaptim aklimdan cikardim gun aşırı çalışma yapmadim. Olursa geç dollenme olacak galiba

çok kullanılıyoruz leyla :))) adamlar bizi kendilerine mecbur sanıyolar herhallll !!!!!! çokta tın hele yumurtlama zamanı öyle davransın bir dahaki aya kadar burnundan getirmezsem eğer :)))
cnm çocuk mevzusu zaten bizi kasıyo aslında en ufak bu konuyla ilgili tavrıda bana batıyo ....kullanılmakta cabası tabi çok haklısın bazen hakediyorlar ama sen yinede eniştemi affet kasıtlı değildir elbet.......

erkekler tuhaf azıcık sanırım ondan oluyor ama sen yinede yumurtlama zamanını es geçme azıcık işvelen cilvelen dayanamaz adam zaten :) sonra yine küsss burnundan getir :KK70:

canımsın yaaa :) ne inat köpektir sen bilmiyosun onu kız defne öle oluncada afedersin sanki ben ayağına gitmiş gibi oluyorum çok gururlu karıyım vesselam :))))

Inşallah canım. 27 Mayıs da kan tahlilinde 0.1 çıktı. Onun için de biraz saldim kendimi adetm gecene kadar. Halı yikadim yaz temizligi yaptim aklimdan cikardim gun aşırı çalışma yapmadim. Olursa geç dollenme olacak galiba

bacım ne iş varsa yapmışsın maşallah ......sen şimdi dikkatli ol ama ağır iş yapma inşallah bu akşam testinin sonucunu dört gözle beklicem:)

X