Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

İnsallah canim benim.tarcinli suyu nasil ictin canim...ben 2 ay oldu cekileli cekildikten sonraki 6 ay gebe kalma ihtimali artiyomus.
Evet canm kanallar açıldığı için yüksek ihtimal döllenme şansı artıyo..ben çubuk tarçın aldım yarım yarım 1 lt suyun içine atoyordum okuldan dönene kadar içiyordum yavaş yavaş canm..bide akıntı vardı onun içinde sirke ile oturma banyosu yaptım..tabi önce dua ile Rabbim nasibi sonrada bu tür basit tedbirler canm..

Benimde yarin cnm.bugun test yaptm negatif.dedigin gibi heyecan heves kalmadi..goguslerm felaket agrio.hafif hafif adet agrisida geliyo sanki.dedigin gibi bnde yarin kirmizilari gorucem

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hadi hayurli haberlerle gelirsin canimmm ne gibi beliritilerin vardi pekii...insallahhh bebisin tutunmus ve rahatina bakiyordurr suan kan pihtisi seklindedir sonar elleri ayaklari olusacakkk her kontrole heyecanla gideceksin insallah allah isteyen herkese nasip etsin boyle duygu..

Saol canım, sola yatmak gerektiğini duymamıştım. Ama o zaman ayakları kaldıramayız? 😕

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

onuda duzelttım :) canım ben soyle yapıyorum kalıtelı bır sperm zaten 5dakıka ıcınde rahme ulasıp dollenmeye gecıyormus oyuzden 5 10 dakka ayaklarımı havada beklettıkten sonra belımın altına yastık koyup sag tarafıma yatıyorum

Üzme kendini vakti var demek ki. Benimde benim çok ağrir ertesi günde gelir bugün çok agriyo ilaç almadım ama bazen çok canım yanıyor yarın gelecek batasica :)

anladım canım cok sagool:)

Anladim canim sirkeli su mantara iyi geliyor...hadi insallah darisi bizlere.cok sagol canim verdigin bilgiler icin

Aynen oyle vakti degil demekki.hayirlisi olsun hepimiz icin.ilac icme sen yinede.buarada bel agrisida bi belirti diye biliorm ben ama..

berenayyyyy calistin mi geceeeeee hazirlik yaptin miiiiiiiii canimmmmmm

kız yapmazmıyımmm:):) adam telasla geldı 2 3 saat gecınce ne oluyor ben anlamadımkı dıyor:):): gun bıtıyor nedır ya dedı:):) bosver sen ne yapacan anlatsamda anlamazsın ovulasyon deyınce bısey anladınmı yok ozaman bana bırak dedım bırde 1 saat yatıp ayakları dıktım sonrar wc ye cıkmak zorunda kaldımmı kasıklarım agrıdı dayanamdım bırde ona telas yaptımmı ıdrar cıkınca hepsı gıttı dıye uzuldummu gece pek bır eksınlıydı:):) bugun ovulasyon testınde t cızgısı c den daha koyu cıktı resmınıde ekledım foruma bugunde calısma yapacaz yarınada yapıcaz artık gerısı allahın ızını:)

Kızlar bat a 5 gün kaldı sabah pembe bir leke geldi minnacıktı 20 dk öncede şeffaf sıvıyla hafif kırmızı bir akıntı geldi bu akıntı biraz uzuyordu şimdi benim sorum bu hamişlik belirtisi mi ? :)

Canim tutunma akintisi yuzde 90

Canim biseyi merak ettim ovulasyon gunlerinde bi gun ara vermedenmi oldu yani atiyorum 14 15 16 seklindemi

8.gunden baslayip 18 ine kadar gun asiri calistik.13.gun ovulasyon günüydü 12-13-14 hergun calistik diger gunler gunasiri dir.

hahahahahahahah ayy cok guldummmm ovulasyon nedir bilmezler gel iki saat anlattt yumurta da beklemezz..anlatana kadar catlarsinnnn yumurtayla beraberr....tatlim uzulmeee vajina fazlasini atarr sen right ol milyonlarca sperm gidiyor yumurtayaa hepsi deee yumurtayi dollemek icin yarisa giriyorr...hepside tembell hicbiri benim yumurtami icine giremedi ne nazli yumoslarimiz varr kimseye yuz vermiyor milyonlarcaaa sperm etrafinda dolssiyorrr...kiz nazlanma al birini iceri hadiii bende beklemedeyim ins benim yumurtaaa capkinlik yapip atmistir icine bir sperm dolleniyordur

Canim ya keskee olsa bizde bu ay aynen oyle yaptik ama benim kadik agrilarim ve gogus agrilarim basladi adet olcan sanirim yaa bu ayda olmadi galiba off cok umutsuz um bu ay

♥♥♥♥♥

Sikma canini bende hic belirti olmadi gebelik testinde silik cizgiyi gorunce umutlandim.yoksa hic hissetmedim.ara ara belim agridi adet olcm sandm ya iliskiden sonra ayaklar havada bi saat bekledim canini hic sikma bu sekilde yapiosan bu ay olmasa bile yakin zamanda tutacaktir. Ben hala bisi hissetmiyorum 5.haftaya girdim.gogus agrisi falan var diyorlar yerlesme kanamasi falan.akinti hic biri olmadi.kisiden kisiye degisiyor yani.olmazsa bile pes etme hergun hayatinda yeni bir gun.derin bi nefes al ve umudunu kaybetme hayirlisi olsun

Bence gun asiri calismaya devam et adete kadar hem beklememis olursun hemde umudunu kaybetmezsin.bu ay olmazsa bile gelecek ay cok cabuk geliyor zaten.olumlu dusun.ben oyle yaptim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…