Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Tamam canım bugun 3. gunum benım, baslıycam bende ınsallah hayırlısıyla :) Sogan kuru ve ıncır ı duydun mu canım? Yaş kaç bu arada canım ılk gebelık mı ıstedıgın? :):26:

Canım üzülmek yok inşallah olacak Stres yok sıkıntı yok üzülmek yok.

Nasıl düşünmeyim ya bütün çocuklarlayım ben insann aklından çııkmıyo kendime bu ay söz vermiştim ama bnm gibi çocuk delisi bir insan için çok zor sadece kocamla bu konuyu konuşmayı bıraktık ( ben bu ay rahim filmi çekildim o yüzden umutlandım filmden sonra hamile kalan oluyomuş

Kupkuruyum dünden beri yumurtlama zamanımı geçmiş olmam gerekmiyor mu 28 günde bir oluyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kupkuruyum dünden beri yumurtlama zamanımı geçmiş olmam gerekmiyor mu 28 günde bir oluyorum

cnm bu ay kür denedinmi benim yumurtlama 11. Gün başladı adete kadar devam etti eğer destekleyici bişeyler yaptıysan olabilir.....

Tamam canım bugun 3. gunum benım, baslıycam bende ınsallah hayırlısıyla :) Sogan kuru ve ıncır ı duydun mu canım? Yaş kaç bu arada canım ılk gebelık mı ıstedıgın? :):26:

26 yasına dün girdim cnm :) ilk gebeliğim oluck inş 5.denememiz de olumsuz sonuçlandı malesef senide durumlar nasıl

o kürleri de duydum da bn sabahları badem fındık incir filan karışmış kuruyemiş karısımı yiyorm eşimede yediriyorm e vitaminin faydası varmış o yüzden bide dra gitcm cmts ilaç verick

Son düzenleme:
Hayır hiç bişi kullanmadım canım daha önce çikolata kisti vardı o yüzden dengemi bozmak istemedim folik asit içiyorum bir tek

ben geldim kıslaaarrr

test yapayım dedim para verdim aldım kocaman bi tek çizgiyle kalakaldım

sanırım benim batasıca pazartesi gelecek anlaşıldı

Kızlar batım 15 hazıran. Nekadar bu ayda olmadı galıba desemde Rabbim ol derse olur.. Belırtım yok. Normel akıntım var hafıf sarı bıraz kokulu. Hadi bebişim yaza beraber gırelım..

benimde 19 haziran canım ya zaman geçmiyo resmen inş topik uğurlu gelir bizde hamiş oluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…