Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Canim 27 mayısta aşılama oldum.yani hamile bile olsam 4.cu haftaya girmemiş oluyorum. Bukadar erken olmaz bencede napsam karar veremedim.

INSALLAH bebisin gelir tatlim bende 28mayis catlatma ignemi oldum beklemedeyim:) :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

dün regly başlıycak gibi karnım ağrıdı bu o his dedim ama şimdi hiç ağrım kalmadı sadece kasıklarımda batma var kendimi kandırmakta istemiyorum bekliycem bakalım hayırlısı.

şu bekleme duygusu çok kötü ya olacakmışsın gibi ama olmaycak gibide pufff:KK19::KK19::KK17:

Canım black hastanede galıba sana sorayım. Bu kurler duzensız dongu, kıst vs. yumurta azlıgı vs. ıse yarıyomus. Benım dongum standart, ama surecı saglıklı ve kolay hale getırmek ıcın uygulayamazmıyım acaba kı ? :26:

bnmde düzenli cnm bgn 28.gün hep sabah erken olöurm yine erkenden oldm da dra gitmiştik bu ay yumurta az gelişmiş demişti zaten yani düzenli olsakda bazı aylar yumurtlama olamayabiliyo bu kür yumurta büyümesine ve çatlamasına yardımcı oluyo diye biliyorm ama kist filan bilgim yok

Kızlar kupkuruyum yaaa bu ne demek bata 8 gün var daha ? :eek:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar ablalar henüz adet olmadım daha olmamda inş.belim çok ağrıyor sık idrara çıkıyorum kasıklarımda ve karnımdada ağrı var . İnş.hamileyimdir. Eşime test aldırmıyorum bi 3 gün daha geçsin üzülmek istemiyorum.

merhaba kızlar ben de geldim. geçen haftadan beri kafam çok karışık doktora gittim smear testi yaptı ultrasonla baktı. ilaç yazmam gerek ama hamile olabilirsin bebeğe zarar vermesin ilaç dedi. eğer adet olursan 3. gün gel kan ver ilacını da o zaman yazarım dedi hamile olabilirsin diyince benim kafa gitti ne ilacı ne hamişliği diye soramadım da. elimde ultrason fotoğrafıyla çıktım odadan hiç bir şey de belli olmuyor kapkaranlık bişey. test almaya da korkuyorum geçen ay hamileyim diye gezdim ortada testte negatifti aynı şeyi yaşamak istemiyorum. düzenli adet olmadığım için günümü de kestiremiyorum :26: kimseye de bişey söyleyemedim ümitlenmesinler diye ama içim içimi yiyor. saçmaladıysam kusura bakmayın kızlar :KK16:

senin yumurtan çatlamıştır oda o yüzden şüpelenmiştir canım yeniyken keseyi göremiyolar zaten yumurtan çatlamış hamile olabilirsin diyolar aynısı başıma geldi o yüzden.

Arkadaşlar ablalar henüz adet olmadım daha olmamda inş.belim çok ağrıyor sık idrara çıkıyorum kasıklarımda ve karnımdada ağrı var . İnş.hamileyimdir. Eşime test aldırmıyorum bi 3 gün daha geçsin üzülmek istemiyorum.
hadi hayırlısı cnm anlattıkların gebelik olabilir bencede......

çok sağolun kızlr.kendımı ıyı hıssetmedıgımden gıremıyorumm klubee .kım ne durumda takp edemedım ne zamndır.acıllık oldum ıkı gun ust uste ıkı kez..

karnıma bır agrı saplandı.ne yuruyebıldım ne yatabıldım.dun ıse bıle gıtmedımm.emar sonucum cıktı kızlar..ben bıras kuculmustur dıye beklerken sıprız oldu bana 2 tane çıkolata kıstım bırı sagda bırı solda bırı 4cm bırı 5 cm soke oldum.dr.amelıyat dedı.ben olmak ıstemedım baska bır yol var mı dedım..oda dıger dr.arkadasını araadı..ıyıkı sormusumm baska bır yol var mı dıye..telefonla konusması bıttıkten sonra dıger doktor un soyledıklerını soyledı..amelıyat önermıyoruz..çunkı hıc cocugun yok..eger amelıyt olursan yumurtalıklarına her dokundugumuzda onlardan bırkacını yanı yumurta rezervlerınden bırkacını kaybetmen demek dedı.3 aylık dogum kontrol hapı verdi.eritme yanı kucultme yöntemıne gıdıcez dedı..bıras kuculunce ılaclama yontemıyle basklayıp asılama yapıcaz dedı.çok yıprandımm ben bu hastanelerde.bnm vucudum bu kıste yatkınmıs.temmuz agustosta gectı bendennn ....:KK43::KK50::KK50:

hıc uzulme arkadsım hıc ume kendını 3 ay cabucak gelır gecer,dogum kontrol hapları gecırıyor gercektende bır cok kısı var tanıdıgım bu sekılde kıstı yok olan bu konuda dogum kontrol hapı ıyı bıse aslında ve 3 ay kısa bı sure kullanacagın ıcın korkma hıcbıseycık olmaz , once senın saglıgın onemlı once bu kıst olayını hallet bebegın gelecektır canım :KK66:

X