Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kızlar dün ve bugün acayip mide bulantısı var.gozlerim de karariyor. Adetime 5 gün var bunlar için çok erken değil mi yaaaa ; (

SLM KIZLAR BEN DÜN FENALAŞTIM VE HASTANEYE kaldırıldım. yumurtalıkların orda sıvı olduğu için gözetim altında tuttular gebelik testi yaptılar negatif dediler benim adetim 15 mayıs bu kadar erken sonuç sizce kesinmi?

canım başın sağolsun:KK43: annen içinse geçmiş olsun en azından annen iyi bu duruma şükret canınıda çok sıkma. bebiş olayına gelince emin ol onlar geliceği zamanı biliyorlar biz ne yaparsak yapalım onlar istedikleri zaman gelicekler

cnm başınız sağolsun ....annen hastaymış geçmiş olsun onlara bişey olmasın Allah korusun onları.....kistlede hamile kalınıyo cnm benim ilk gebeliğim öyleydi ama tabi sen biraz sıkıntılı zamanlar geçiriyorsun inşallah geçer bu günler yine yoğunlaşırsın bebişlerine....

Rabbım sabır versın ,zor bır donemden gecıyorsun Allah yardımcın olsun annecıgıne cok gecmıs olsunn :KK43:

çok sağolun kızlr.kendımı ıyı hıssetmedıgımden gıremıyorumm klubee .kım ne durumda takp edemedım ne zamndır.acıllık oldum ıkı gun ust uste ıkı kez..

karnıma bır agrı saplandı.ne yuruyebıldım ne yatabıldım.dun ıse bıle gıtmedımm.emar sonucum cıktı kızlar..ben bıras kuculmustur dıye beklerken sıprız oldu bana 2 tane çıkolata kıstım bırı sagda bırı solda bırı 4cm bırı 5 cm soke oldum.dr.amelıyat dedı.ben olmak ıstemedım baska bır yol var mı dedım..oda dıger dr.arkadasını araadı..ıyıkı sormusumm baska bır yol var mı dıye..telefonla konusması bıttıkten sonra dıger doktor un soyledıklerını soyledı..amelıyat önermıyoruz..çunkı hıc cocugun yok..eger amelıyt olursan yumurtalıklarına her dokundugumuzda onlardan bırkacını yanı yumurta rezervlerınden bırkacını kaybetmen demek dedı.3 aylık dogum kontrol hapı verdi.eritme yanı kucultme yöntemıne gıdıcez dedı..bıras kuculunce ılaclama yontemıyle basklayıp asılama yapıcaz dedı.çok yıprandımm ben bu hastanelerde.bnm vucudum bu kıste yatkınmıs.temmuz agustosta gectı bendennn ....:KK43::KK50::KK50:

Kızlar batım 15 hazıran. Nekadar bu ayda olmadı galıba desemde Rabbim ol derse olur.. Belırtım yok. Normel akıntım var hafıf sarı bıraz kokulu. Hadi bebişim yaza beraber gırelım..

SLM KIZLAR BEN DÜN FENALAŞTIM VE HASTANEYE kaldırıldım. yumurtalıkların orda sıvı olduğu için gözetim altında tuttular gebelik testi yaptılar negatif dediler benim adetim 15 mayıs bu kadar erken sonuç sizce kesinmi?

Geçmiş olsun canım.gebelik oluşunca 7 gün içinde kanda çıkarmış canım.Kan testi kesinlik içeriyor

ee çoktandırr takıp edemedıgım ıcın bılmıyorum arkadaslar.var mı yenı hamıleler..listemiz nerde?

Belki erken dollenmedir Cnm bas dönmesi 5. 6. Hafta olur diye biliyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim 27 mayısta aşılama oldum.yani hamile bile olsam 4.cu haftaya girmemiş oluyorum. Bukadar erken olmaz bencede napsam karar veremedim.

dün regly başlıycak gibi karnım ağrıdı bu o his dedim ama şimdi hiç ağrım kalmadı sadece kasıklarımda batma var kendimi kandırmakta istemiyorum bekliycem bakalım hayırlısı.

Canım bende bat gunumde yaptım o aksam basladı regl :) Insallah senın bebıs gelır, ıyı yapıyosun bırkaç gun bekle öyle yap test, kafayı cok takınca etkılıyor ınsanı :KK31:

dün regly başlıycak gibi karnım ağrıdı bu o his dedim ama şimdi hiç ağrım kalmadı sadece kasıklarımda batma var kendimi kandırmakta istemiyorum bekliycem bakalım hayırlısı.

Kizlar kizlar benim goguslerim küçüktür ama az önce aynaya baktim ilk defa net bi şekilde yeşil yeşil damarlar cikmis ve ucu aciyoooo ya çok korkuyorum su an hamileysemde degilsemde korkuyorumm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X