Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Günaydın canım son yumurtlamada da döllenmiş olabilir. O yüzden son yumurtlamanın üzerinden 10 gün geçince kan testi yaptırman gerekli doğru sonucu o zaman alırsın tatlım umarım hamilesindir. Guzel haberlerle gel...

Canım değerin güzel bence iki gün sonra tekrarla iki kartına çıkarsa hiçbir sorun yok demektir. Muhtemel geç dollanma olmuştur. Tebrik ederim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin tatlım..

teşekkür ederim canım ALLAH razı olsun

güzel cnm doktor muayene için gel falan demedimi ......bundan sonra napacaz evhamlı olmayacaz boşuna strese koymayacaz kendimizi ve bebeğimizi tamammı:)

devlet hastanesinde sadece tahlil yapturdim hatta esim aldi sonucu ben okuldayim kadin doguma gidicem ama bir hafta daha.gecsin diye dusundum nasil olut yoksa hemen gideyimmi?

kuzum ben 26 sında yımırtladım

ayy teşekkür ederim hayatım çok mersi :KK52::KK52:

Hazalcım o zaman kanda çıkar ancak belki erken gebelik testinde de çıkar.bugün 10 gün geçmiş senin yerinde olsam yarın kan testi yaptırırdım 10 gün geçmesi lazım üzerinde ya. sen bilirsin tatlım.

Kızlar ya hafif ekşi bir koku olmaya başladı bende :KK43: neden acaba ya içerde kalan spermler aktıkça öyle koku yapar mı umarım mantar enfeksiyon falan değildir :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar benim adetim 13 geçti dün kan verdim 59 .13 çıktı galiba geç döllenme çünkü adete2 gün kal kan vermiştim ozaman negetif çıkmıştı bu deger düşükmü

Canm hayırlı olsun yazmıştım sana görmedin sanırım benmde 11 gün geçti acaba benmde mi geç döllenme adetin ilk günü bişey öıkmadı çünkü bana da dua edin değerinde normal gibi geldi bana ama hamile arkadaşlar daha iyi bilir tabi test yapmaya korrkuyorum ya

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hazalcım o zaman kanda çıkar ancak belki erken gebelik testinde de çıkar.bugün 10 gün geçmiş senin yerinde olsam yarın kan testi yaptırırdım 10 gün geçmesi lazım üzerinde ya. sen bilirsin tatlım.

çok kararsısım ama yaparsam gebelik testi yaparım direk kana gidemem ölürüm heralde heyecandan... test daha pratik ama bilemiyorum işte offf ama gün yaklaştıkça da insan stres oluyo düşünme diyor bazı arkadaşlarım kafanı başka şeye odakla diyoda olmuyo ki..

dün oğluma görümcem kardeş istiyomusun diye sordu.. öyle mahsun istiyorum dedi ki içim ezildi.. kız mı erkek mi diye sordu sağlıklı olsunda farketmez diyo kurban olurum onu yaradana.. Rabbim onun dualarını kabul ederde bir kardeş verir inşallah

devlet hastanesinde sadece tahlil yapturdim hatta esim aldi sonucu ben okuldayim kadin doguma gidicem ama bir hafta daha.gecsin diye dusundum nasil olut yoksa hemen gideyimmi?
yok peteğim 1 hafta sonrasına git tabi adet gününde tam geçmiş olur hayırlısıyla kucağına sağsalim alırsın cnm bizede dua et inşallah......

çok kararsısım ama yaparsam gebelik testi yaparım direk kana gidemem ölürüm heralde heyecandan... test daha pratik ama bilemiyorum işte offf ama gün yaklaştıkça da insan stres oluyo düşünme diyor bazı arkadaşlarım kafanı başka şeye odakla diyoda olmuyo ki..

dün oğluma görümcem kardeş istiyomusun diye sordu.. öyle mahsun istiyorum dedi ki içim ezildi.. kız mı erkek mi diye sordu sağlıklı olsunda farketmez diyo kurban olurum onu yaradana.. Rabbim onun dualarını kabul ederde bir kardeş verir inşallah

Oy yavrum benim ya Rabbim onların yüzü suyu hürmetine versin bebeğini bu ay bitanem yaa. O zaman yarın sabah ilk idrarla erken gebelik yap istersen canım.

X