Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Selam millet on günlük şehirdışıtatilim bitti. öncelikle bütün hamiş annelerin sağlıkla bebeklerini kucagına almalarını nasip etsin rabbim.. benmde adetime 4 gün kaldı ama dün çok hastaydm doktora gttm doktordan kan testide istedim malesef sonuç negatif.
.

Saol bitanem darisi hepinize insallaaaahhhh

Saol bitanem evet soyluyordun Rabbim tez vakitte sizleri de hamile görmeyi nazil etsin.

Saol canim biraz daha sakinin soku atlattim sanirim.

Canim ilk babalar günü Değil eşimin 4 yasinda oğlum var ama bu KDE güzel bi hediye almadi sanirim. Darisi isteyen herkesin basina canim. Amin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Amim cnm.attık yardımlarınla bizlrrde seviiriz inşallah:))

Selam millet on günlük şehirdışıtatilim bitti. öncelikle bütün hamiş annelerin sağlıkla bebeklerini kucagına almalarını nasip etsin rabbim.. benmde adetime 4 gün kaldı ama dün çok hastaydm doktora gttm doktordan kan testide istedim malesef sonuç negatif.
.
daha erken dimi cnm benim bak burdaki hamişlerin çoğunda geç belli oldu:)

Kızlar bende bişey sorucam. Kisti olup adette gidenlere bu sorum. Bende minnacık kist vardı. Adetımın üçüncü günü. Adetimde aşırı kan pıhtısı var. Kıstlemı alakalı bu. Yaşayanınız varmı. Normalde de olur ama bu sefer cok fazla.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
cnm oh tertemiz oluyo herşeyi söküyo işte kötü değil yinede doktora danış çok korkuttuysa......

Ama karnımda sancılamaya başladı her sancıda ağlıyorum eşim çok ümitliydi bu ay.. bende tatil işe yaramştr diye düşünmüştüm. 4gün var ama kan testinde belli olurdu dimi.

anladıum ablacımmmm bakalım bebıslerımız ne zamn glcek galıba bız umutsuz vaka degılız halımıze sukretmemız lazım ne durumda olanlar var sonucta bızım 1 tane melegımız var

Çok şükür canım çok şükür. Rabbim olmayanlara da tattırsın annelıgı.

Gel bebeğim göbüşüne gel :)

On gündüt kasıklarim agrıyodu bide ağzım kuruyo halsizlik var. Ama hastaym iki gündür bşraz soğukaldım ona bagladm artk

Amim cnm.attık yardımlarınla bizlrrde seviiriz inşallah:))

Tabı kı canım bırbırımıze destekle hepiniz hamiş olacaksınız ınsallah umudu kaybetmek yok. Sadece stres yapmayalım sakın relaks olalım.

.

Adee 4 gun kala cıkmaması normal cnm hele gec dollendıyse. Bıraz daha bekle cnm ınsallah guzel haberler verırsın bıze.

X