Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

syn kurucum durumlar nasıl bakıyom iki topik açtın valla daha yoğunsun istermisin ikizin olsun:)

Huhuuuu biri olsun ikizinde gözüm yok hayatım Rabbim neylerse guzel eyler. Kimseyi ihmal etmemeye çalışıyorum bacım ne yapim:)

iPad- bir çaresi bulunur çıkmazların, bir uyuyup uyanalım...

Kızlar oku oku bitiremedim. Spordaydim yeni geldim.ben 3 gündür atesimi ölçüyorum ilk gün 36.5 sonra 36.6 bugün de 36.7 hergün bir değer artıyor hamilelikte ateş artarmis diye duymustum. 7 gün kaldı adetime. Ins tutmuştur 2 senedir bekliyorum:KK16:

Kızlar oku oku bitiremedim. Spordaydim yeni geldim.ben 3 gündür atesimi ölçüyorum ilk gün 36.5 sonra 36.6 bugün de 36.7 hergün bir değer artıyor hamilelikte ateş artarmis diye duymustum. 7 gün kaldı adetime. Ins tutmuştur 2 senedir bekliyorum:KK16:
7 gün daha bekle inşallah güzel haberlerle gelirsin cnm:)

İnşallah cnm önemli olan adet zamanı yuksek olması tabı bebeğin gelmiştir inşallah.

Oy kıyamam sibelime yaa :)

:)gecen ayin topignden taniyorm ben o zaman sorusunu cvplamamism diye kizmisti sanirm bende cvp vermedm sorun cikmasn diye sanirim sorunlari var allah tez zamanda yuvasina ferahlik mutluluk verir insallah zor durumlar

slm kızlar bugun 27.gunum normalde bugun ya da yarın adet olmam gerekıyor.bıraz once test yaptım cok cok sılık bı cızgı cıktı.ama hıcbı belırtım olmadı.sımdı adet olacak gıbı hıssedıyorum belım cok agrıyor onun dısında bısı yok umutlanmalı mıyım sızce.cok cok acıktı cızgı.hatta esımede yaptrdım bı bakabılır msnz?

Canim silik cizgi belli eger ilk 20 dk da ciktiysa hayirli olsun hamilesin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X