Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

benim reglime 5 gün kaldı sayılır.Bu ay farklı olan reglimin ertesi günü göğüs hassasiyetim başladı hala ağrıyor şişkinlik cabası.Karnım da şişkinlik var kasıklarda bel de ağrı var bu ay içimde olacak diye bir his var.4. ayımız diğerlerinde böyle hissetmedim.5 yaşında bir kızım var 10 gün önce rüyamda
bir tane daha kızımın olduğunu gördüm:KK16:Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.
Allah isteyen herkese versin.

ay canım inşallah aynı gidiyoruz ecee. Bende 2 gün önce rüyamda oğlum kaydıraktan kayıyordu arkasında da bir erketi sanırım anne biz kardeşimle kayıyoruz dedi kardeşim dediği çocuğa baktım oda bana çıtçıt gözlerle baktı gülümsedi ay fena oldum. Oğluma da hamile kaldığımı bilmiyordum. O zaman da rüyamda aynı 2 yaşındaki halini gördüm elinden tutup sahile götürmüştüm ve aynısını da yaşadım aslında. bende yumurtlamadan beri bi ağrı var hep bazen hafif bazen şiddetli dinlenince iyi ama dün kuzenlerle buluştuk vallaha eve zor attım kendimi ya butun gece de yattım valla. İnşallah bu ay bebelerimiz gelir bizi çok bekletmez aşkitoşkolarr...:KK24::KK24::KK24::KK24:

Evet canım Batdaşız senle. Ya bende hastalık derecesinde artık kafayı sıyırdık yahu :) sabredebiliyorsan canım ne mutlu sana diyorum ve ayakta alkışlıyorum seni :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Hadi hayırlı haberler ver bize canımm bak yeni hamişlere ihtiyacımız var biraz karamsarız bu ara umutlara ihtiyacımız var haydeee...:KK16::KK16::KK16::KK16:

Ay inşallah tatlım inşallah Rabbim büyüktür. Valla bi seyahat yaptım günü birlik gibi otobüste bile yasin okudum seferi duası kabul olur diye bütün topikteki güzel kardeşlerime. İnşallah güzel haberler alalım cümlemiz. Umutsuzluk yok. :KK23::KK23::KK23:

:KK19::KK19::KK19::KK19:

Ya böle testler olsa biz habire yapsak o da habire pozitif çıksa hadi motive amaçlı dimi ama alışıyor insan yani ben biliyorum negatif ama görünce dil çıkartıyorum teste :KK37::KK37::KK37::KK37: aynı böle valla :KK37::KK37:

Valla black cim 10 yillllll bu haberi almak icin sabırla bekliyorum inşallah topigin uğur getirisn bana ve tum bekleyenlere :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Zaten eşime diyorum bu sefer de erkek olursa iş kötü ben 3. yüde yaparım kız olursa diye. Eşimde gülüyo malzemeden çalmıyorum daha ne istiyorsun diye :KK9::KK9::KK9::KK9:

Ben hala adet olmadım kızlar su 5 haziran gelsin artık :) ben de kiz istiom :) esime diyorumki kiz olursa bi cocuk yeter olmadi bulana kadar çalışacaz, 3 te de olmazsa üzerine kuma gdtiririm :KK66:

Kızlar benim test iyice belirginleşti ne kadar süre içerisinde ilişki olması gerekiyor ovulasyon testi belirginleştikteb sonra. Bide koyuyken mi ilişki olması gerekiyor hemen

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Valla black cim 10 yillllll bu haberi almak icin sabırla bekliyorum inşallah topigin uğur getirisn bana ve tum bekleyenlere :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnşallah bitanem Rabbim dualarımız kabul etsin bebişlerimiz gelsin bakalımm :)

Ben hala adet olmadım kızlar su 5 haziran gelsin artık :) ben de kiz istiom :) esime diyorumki kiz olursa bi cocuk yeter olmadi bulana kadar çalışacaz, 3 te de olmazsa üzerine kuma gdtiririm :KK66:
OOO kuma olayı iyiymiş :) İnşallah hamişsindir de ondan gelmesin kırmızı felan. Hiç sevmem kırmızı rengi. :KK4::KK4::KK4:

Kızlar benim test iyice belirginleşti ne kadar süre içerisinde ilişki olması gerekiyor ovulasyon testi belirginleştikteb sonra. Bide koyuyken mi ilişki olması gerekiyor hemen

canım dün yapmışsınzaten içerde yaşayan spermler vardır zaten. sen bugün dinlen eşinde dinlensin ona ver keçiboynuzu kemirsin yarına hazırlık. Yarın voleyi vur ayakları tavanda 3 saat tut derim ben kalça altına yastıkta koydun mu inşallah bu döllenme de olur bence :):KK23::KK23::KK23::KK23:

İnşallah bitanem Rabbim dualarımız kabul etsin bebişlerimiz gelsin bakalımm :)

OOO kuma olayı iyiymiş :) İnşallah hamişsindir de ondan gelmesin kırmızı felan. Hiç sevmem kırmızı rengi. :KK4::KK4::KK4:

Kırmızı görünce deliren bogalar gibi olacaz yakinda :) bugun sol kasigimda sizi var sabahten beri. Kist falan bu şeyler okyunca da tirstim :KK43:

canım dün yapmışsınzaten içerde yaşayan spermler vardır zaten. sen bugün dinlen eşinde dinlensin ona ver keçiboynuzu kemirsin yarına hazırlık. Yarın voleyi vur ayakları tavanda 3 saat tut derim ben kalça altına yastıkta koydun mu inşallah bu döllenme de olur bence :):KK23::KK23::KK23::KK23:

Halimiz çok komik testi görünce kahveyi attım ocağa evin içinde Napcaz diye dört dönüyoruz :) yarın akşama bırakacaktım ama test çok koyu yarın renk açılırsa diye korktum. Kasık ağrımda var bu akşam neden acaba. Ay hadi hayırlısı $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401738318.470546.jpg

Halimiz çok komik testi görünce kahveyi attım ocağa evin içinde Napcaz diye dört dönüyoruz :) yarın akşama bırakacaktım ama test çok koyu yarın renk açılırsa diye korktum. Kasık ağrımda var bu akşam neden acaba. Ay hadi hayırlısı Eki Görüntüle 1142136

kahven çok güzel gözüküyo tatlımm :nazar:

hanımlar nasılsınız baklmmmmm bn ıyıyım esıme kecıboynuzu pekmezı yedırıyorum geercı yumurtlama donemım gectı bıraz ama yınede ıcırıyorummm ben kecıboynuzunu yemek ıstemıyo bende pekmezını denıyorum onu ıcıyo aynıdır demı faydasıı :)

Halimiz çok komik testi görünce kahveyi attım ocağa evin içinde Napcaz diye dört dönüyoruz :) yarın akşama bırakacaktım ama test çok koyu yarın renk açılırsa diye korktum. Kasık ağrımda var bu akşam neden acaba. Ay hadi hayırlısı Eki Görüntüle 1142136

Kasık ağrın varsa çatlıyodur kıss hemen yatır adamı çabbıkkkk:KK30::KK30::KK30::KK30:

Ay inşallah tatlım inşallah Rabbim büyüktür. Valla bi seyahat yaptım günü birlik gibi otobüste bile yasin okudum seferi duası kabul olur diye bütün topikteki güzel kardeşlerime. İnşallah güzel haberler alalım cümlemiz. Umutsuzluk yok. :KK23::KK23::KK23:
canım benim inşaallah duaların kabul olur.Tabiki umutusuzluk yok Allahtan ümit kesilmez
ay canım inşallah aynı gidiyoruz ecee. Bende 2 gün önce rüyamda oğlum kaydıraktan kayıyordu arkasında da bir erketi sanırım anne biz kardeşimle kayıyoruz dedi kardeşim dediği çocuğa baktım oda bana çıtçıt gözlerle baktı gülümsedi ay fena oldum. Oğluma da hamile kaldığımı bilmiyordum. O zaman da rüyamda aynı 2 yaşındaki halini gördüm elinden tutup sahile götürmüştüm ve aynısını da yaşadım aslında. bende yumurtlamadan beri bi ağrı var hep bazen hafif bazen şiddetli dinlenince iyi ama dün kuzenlerle buluştuk vallaha eve zor attım kendimi ya butun gece de yattım valla. İnşallah bu ay bebelerimiz gelir bizi çok bekletmez aşkitoşkolarr...:KK24::KK24::KK24::KK24:

öyle mi canım hadi bakalım rüyada görmek çok ilginç kızıma hamile kalmadan önce henüz düşünmüyorduk bebek.6 ay önceydi yolun karşısında ağaçtan bir bebek düştü düşecek yolun karşısına geçiyorum kurtarıyorum kucağımda aynı kızım gibi zeytin gözlü bana diyorki çok yakında kollarında olacağım anneciğim demişti bak yine anlatırken bile tuhaf oldum.şimdi de tombiş bacaklı bir kız gördüm tulum giydirmiştim üstüne dediğin gibi canım çok bekletmesin bizi nazlı bebişlerimiz:KK34:

SELAM inşallah bu ay yüzleri gülecek olan güzel anne adayları NASILSINIZ BAKALIMMMMM:KK3::KK3::KK3::KK1:

Valla blackcim 2 gündür tutuyorum kendimi gittiği yere kadar bakalim:KK1::KK1:

Hadi bakalım canım inşallah gelsin bebiş dolsun göbüş

hanımlar nasılsınız baklmmmmm bn ıyıyım esıme kecıboynuzu pekmezı yedırıyorum geercı yumurtlama donemım gectı bıraz ama yınede ıcırıyorummm ben kecıboynuzunu yemek ıstemıyo bende pekmezını denıyorum onu ıcıyo aynıdır demı faydasıı :)
aynıdır canım tabi ki ikisi de keçiboynuzundan yapılıyor sonuçta.

canım benim inşaallah duaların kabul olur.Tabiki umutusuzluk yok Allahtan ümit kesilmez

öyle mi canım hadi bakalım rüyada görmek çok ilginç kızıma hamile kalmadan önce henüz düşünmüyorduk bebek.6 ay önceydi yolun karşısında ağaçtan bir bebek düştü düşecek yolun karşısına geçiyorum kurtarıyorum kucağımda aynı kızım gibi zeytin gözlü bana diyorki çok yakında kollarında olacağım anneciğim demişti bak yine anlatırken bile tuhaf oldum.şimdi de tombiş bacaklı bir kız gördüm tulum giydirmiştim üstüne dediğin gibi canım çok bekletmesin bizi nazlı bebişlerimiz:KK34:

Ay ne güzel bir rüya maşallah :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

İnşallah bu ay gelecekler o kaaa :emir_bebek::emir_bebek:En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK:emir_bebek::emir_bebek:

Hihi bebeğe hazırlık kahvesi :) uğraşsam böyle güzel olmaz aceleyle köpürüverdi

YALNIZ CANIM KAHVE düşük yaptırıyo fazla içmemek gerek söktürücü özelliği var çünkü ama bi fincandan bişi olmazzzz ah benimde kocişim burda olsada içsek çok severiimm:KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlar siz ne güzel besleniyorsunuz öyle keçi boynu pekmezi kahveler falan.Ben hiç böyle yapmadım neyse artık bu ay olmazsa beslenme programımı gözden geçireyim:KK23:

X