Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Oyyy onu yazan ellerine kurban olsun black yavruuummmmmmm

İnşallahhh valla bu ay olsa bi de kız olsa Allahım deliririm valla bende eşimde hatta yedi cediim diyim :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Insaallah kuzuuuummm yani tabi delirmeyinde:))) hayirli saglikli datlimi datli kizin olur insaallah cnm.:)

Insaallah kuzuuuummm yani tabi delirmeyinde:))) hayirli saglikli datlimi datli kizin olur insaallah cnm.:)

Zaten eşime diyorum bu sefer de erkek olursa iş kötü ben 3. yüde yaparım kız olursa diye. Eşimde gülüyo malzemeden çalmıyorum daha ne istiyorsun diye :KK9::KK9::KK9::KK9:

Son düzenleyen: Moderatör:
ben ogluma adet gunumde test yapmistim silik cizgi cikmisti hemen aklimda hamilelik bile yoktu simdide kafayi taktikca olmuyo iste

Ya evet ben de korunmayı bıraktım o ay ne ovulasyon ne bişey hemen oldu yahu. bu sefer olsun artık dedik yok anam yok kimyasal oldu yok tsh yüksek ıktı yok mantar oldu. Daha hormon testlerı yaptırmadım orda da bişeyler çıkarsa artık umudumu da kaybedicem. Ya başka olmazsa diye korkuyor insan yaa:KK25:

ay ben 6-7 gündür yapıyorum hep negatif ya 9 aydır bir silik bile görmedim ya kimyasal bile geçirdiğimde çıkmadı lanet olası nasıl şeyse :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Canim batımız aynı seninle. ..ben de iki gün önce yaptım merakima yeni düştüm negatif çıktı yalnız erken gebelik testi degildi...tutacam kendimi bi süre daha yapmamaya çalışacam inşallah :) ayy inşallah hayırlısıyla bebiş sayımız tavan yapar bu ay canlar :))))

Kizlar sizler ne guzel yaziyorsunuz adete dogru degisikliklerinizi ama ben adetime 7 8 gun kala sislikler belde dizlerde agrilar basliyor. O yuzden hic bir fikrim olmuyor . Bat 9 haziran biraz karnim sis ama neden bilmiyorum. Sizdede bur hafta oncesi boyle adet belirtileri basliyor mu. Cunku iki belirtide birbirlerine benziyor. Off

Samsung Note 3

benim reglime 5 gün kaldı sayılır.Bu ay farklı olan reglimin ertesi günü göğüs hassasiyetim başladı hala ağrıyor şişkinlik cabası.Karnım da şişkinlik var kasıklarda bel de ağrı var bu ay içimde olacak diye bir his var.4. ayımız diğerlerinde böyle hissetmedim.5 yaşında bir kızım var 10 gün önce rüyamda
bir tane daha kızımın olduğunu gördüm:KK16:Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.
Allah isteyen herkese versin.

Canim batımız aynı seninle. ..ben de iki gün önce yaptım merakima yeni düştüm negatif çıktı yalnız erken gebelik testi degildi...tutacam kendimi bi süre daha yapmamaya çalışacam inşallah :) ayy inşallah hayırlısıyla bebiş sayımız tavan yapar bu ay canlar :))))

Evet canım Batdaşız senle. Ya bende hastalık derecesinde artık kafayı sıyırdık yahu :) sabredebiliyorsan canım ne mutlu sana diyorum ve ayakta alkışlıyorum seni :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

İyiyim tatlım cok sukur beklemedeyim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hadi hayırlı haberler ver bize canımm bak yeni hamişlere ihtiyacımız var biraz karamsarız bu ara umutlara ihtiyacımız var haydeee...:KK16::KK16::KK16::KK16:

hoşbuldum neşeli topiğine :KK3:mart topiğinden başka topiğe ekletmedim adımı inşaallah uğur getirir beklemek zor sabırsızlığım arttı:KK52: kızıma müjde vermek istiyorum :KK6:

Ay inşallah tatlım inşallah Rabbim büyüktür. Valla bi seyahat yaptım günü birlik gibi otobüste bile yasin okudum seferi duası kabul olur diye bütün topikteki güzel kardeşlerime. İnşallah güzel haberler alalım cümlemiz. Umutsuzluk yok. :KK23::KK23::KK23:

black im askimm benim :KK70:seni yalniz birakirmiym bi kosu test yapip gelim ve tabikideeeeeee negatif:KK43:

:KK19::KK19::KK19::KK19:

Ya böle testler olsa biz habire yapsak o da habire pozitif çıksa hadi motive amaçlı dimi ama alışıyor insan yani ben biliyorum negatif ama görünce dil çıkartıyorum teste :KK37::KK37::KK37::KK37: aynı böle valla :KK37::KK37:

X