bütün hayallerim yıkıldı

8tugce8

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
1.635
6
arkadaşlar hamileliğimin 5.haftasında hatta 5+2ken kese için gittim altan ultrasonla bakmasına rağmen dr 5 dk keseyi göremedi oysa görmesi lazımdı kan degerim 3000lerdeydi dış gebelik dedi sonra biraz daha bakınca çok küçük 5mm kese gördü altında daha küçük bir kese daha gördü çok şükür dış gebelik şüphesi%95kalktı dedi sonra dr şüphelendiki yarın tekrar kanda hcg ye baktırmamı söyledi kan değerim 3 gün geçmesine rağmen ikiye katlamadı 3000den 5000 e çıktı tekrar iki gün sonra yaptır dedi bu seferde ikiye katlamadı 7000 çıktı yarın tekrar baktırıp ultrason için gelmemi söyledi dr sizce ne oluyor arkadaşlar diğer kese yüzündenmi gelişmiyor bebeğim yoksa benimkidemi boş gebelik başına böyle bir şey gelen varmı çok korkuyorum dr bazen olabilir 7000az bir rakam değil gebelikte diyor ama oda tedirgin farkındayım daha öncede kürtaj olmak zorunda kaldım sizce problem ne artık delirmek üzereyim,çok mutsuzum.:1no2:

yaaa demek öyle canım bnimde en cok korktuğum sey o bende cuma gitcem canını sıkma cxanım öyleyse bile napcaz hayırlısı olsun allah sağlık versin.

yaaa demek öyle canım bnimde en cok korktuğum sey o bende cuma gitcem canını sıkma cxanım öyleyse bile napcaz hayırlısı olsun allah sağlık versin.

sağol Allah razı olsun umarım hiç kimse benim şuanda yaşadığım acıyı yaşamaz,hayırlısı böyleymiş yinede umudum var Allah büyük.

canım herkesin bünyesinde farklılıklar olabilir bak benim ablam 8. haftasından ancak görebilmişti bebeğini... sıkma canını herkes 5 veya 6. haftasında görecek diye bişey yok bekle bakalım allaha dua et inşşallah hayırlısı olur canım...

Canım inşallah kötü birşey yoktur ve herşey yoluna girer dilerim. :Saruboceq:

canım inan bende öyle ümit ediyorum hergün dua ediyorum ama çok fazlada korkuyorum daha 6ay önce aynı şeyi yaşadım bebeğimi kaybettim çok zor toparlandım bu sefer ne yaparım inan bilmiyorum.

canım inşallah gebeliğinde herhangi bir sorun yoktur tatlımm..
Ben hamilelik yaşamadım henüz ama duyduğumuz kadarıyla bazen kimin kesesi geç görülebiliyormuş.
İnşallah hiç bir sorun olmaz ve sende sağ salim bebişini alırsın kucağına ALlahın izniyle..
Kontrolü elden bırakma canım
Allaha emanet ol tatlım ALlah yardımcın olsun inşallah

geç döllenme olmuş olabilir.acele etme lütfen
başka bir doktora git sen bence.hem değer katlayıp hemde kesenin olmaması imkansıza yakın bir şey çünkü

sağol Allah razı olsun,kontrole mecbur gidiyorum kan değerimede baktırmak zorundayım sonucu alacağım zaman kalbim korkudan o kadar hızlı çarpıyorki bu strese zor dayanıyorum en azından değerim düşmesinde azda olsa yükselsin diye dua ediyorum sende Allah a emanet ol inşallah Rabbim seninde kalbindeki muradını verir.

geç döllenme olmuş olabilir.acele etme lütfen
başka bir doktora git sen bence.hem değer katlayıp hemde kesenin olmaması imkansıza yakın bir şey çünkü

canım kese var ama çok küçük başlarda değerim katlıyordu hatta ilk seferde 4 kat katlamıştı sonra yavaşladı katlamayı burak 1000 en fazla 2000artış oluyor.bu sefer dr iyi bir açıklama alamassam bende başka bir dr daha gitmeyi düşünüyorum.

canım inşallah rabbim sağ sağlim kucağına verir bebişini belkide bebişlerini değerlerin yüksek olması kötü bir şey olmayabilir belki ikizdir. içini ferah tut. iyi düşün ki iyi olsun canım a.s.

canım inşallah rabbim sağ sağlim kucağına verir bebişini belkide bebişlerini değerlerin yüksek olması kötü bir şey olmayabilir belki ikizdir. içini ferah tut. iyi düşün ki iyi olsun canım a.s.

hayırlısı canım sağlıklı olsunda tek veya ikiz farketmez değerlerim tek bebek için bile az keşke yüksek olsaydı yinede hayırlısı hakkımızda

umudunu yitirme canım

belki işine yarar bu bilgi,

Son adet tarihinden itibaren geçen hafta sayısı HCG (mIU/ml)
(INCIID)
3 hafta 5 - 50
4 hafta 3 - 426
5 hafta 19 - 7,340
6 hafta 1,080 - 56,500
7 - 12 hafta 7,650 - 288,000
13 - 16 hafta 13,300 - 254,000
17 - 24 hafta 4,060 - 165,400
25 - 40 hafta 3,640 - 117,000

canım ben 6.haftayı doldurmuş oldum 7.haftaya giriyorum sanırım en azından 56000den yüksek olması gerekirdi benim daha 7000 yinede umut ediyorum

Son düzenleme:
6.veya7.haftalarda kanda hcg değerine baktıran varmı arkadaşlar varsa kaç çıktı değeriniz

canim benim hamilelik kisiden kisiye degisiklik gosterir...kimisinde hormon katlar kimisinde katlamaz ama gebedir...hemen kötü düsünme bence inslalah bebegin sana tutunur...hem keseyi de gormussnuz insallah gelisir...

canım benim hiç moralini bozma. belki bebeğin geç gelişiyor bekle sana zarar vermiyorsa bekle stres yapma zarar verme bebişine derdi veren Allah dermanıda verir. sabret çok dua et okuyabilirsen bol bol ayetel kürsü oku hatta 6666 kere okuduğunda duanın kabulü için çok iyi. ama belki bu kadar çok olur sen fırsat buldukça oku. Allahbebeğini ve seni korusun.
sana tavsiyem başka bir doktorada git alanında iyi olan. tek bir kişiyle karar verme bitanem. bizi sürekli haberdar et canını sıkma sıkıldıkça bizimle paylaş. bende dua edicem senin için.

canım desteğin için çok teşekkür ederim ayetel kürsüyü hep okuyorum duada ediyorum zaten hakkımda hayırlısıysa hamile olayım diye dua etmiştim hamile kaldım hala aynı şekilde dua ediyorum Allahtan hayırlısını diliyorum benim dr Türkiyenin en iyi doktorlarından ona çok güveniyorum ama başka bir dr fikrinide almak iyi olacak sanırım,elimden geldiğince herşeyi paylaşıyorum sizlerle haberdar ederim,duaların için teşekkür ederim Allah razı olsun seninde muradını versin yüce Rabbim

canım ben 6.haftayı doldurmuş oldum 7.haftaya giriyorum sanırım en azından 56000den yüksek olması gerekirdi benim daha 7000 yani sonum belli ama yinede umut ediyorum

canım, 'sonum belli' ne demek? lütfen umutlu ol,herşeyden çok morale ihtiyacın olduğunu düşünüyorum.lütfen moralini bozma.Rabb'im gönlüne ferahlık versin. a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…