bütün hayallerim yıkıldı

canım, 'sonum belli' ne demek? lütfen umutlu ol,herşeyden çok morale ihtiyacın olduğunu düşünüyorum.lütfen moralini bozma.Rabb'im gönlüne ferahlık versin. a.s.

6 ay önce bebeğimin kalp atışı olmadığı için kürtaj olmak zorunda kaldım şimdi aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum kan tahlillerimde pıhtılaşma çıktı bu gebeliğimde iğneye başladım çok umutluydum ama böyle sıkıntılar yaşayınca tekrar aynı korku sardı beni bebeğimi o kadar çok istiyorum ki Allah ın izniyle,yine kalp atışını duyamassam diye korkuyorum ama umudumda var.bazen de çok hüzünleniyorum öyle konuşuyorum eşim,ailem çok kızayor ama elimde değil,yinede kabul ediyorum yanlış bir kelime,ben sileyim en iyisi,msj için teşekkürler.:1hug:

canım benim,ben de aynı sebeple 6 ağustosta kürtaj oldum.hala acısı yüreğimde,ben de senin gibi gelecekteki hamileliğim için çok korkuyorum.ama iyi düşünmek zorundayız.dualarım seninle,inşallah yavrunu sağ salim kucağına alırsın.

sağol Allah razı olsun seninde en hayırlı en sağlıklı şekilde kısa zamanda muradını versin yüce Rabbim.

kızlar hamd-ı senalar olsun Allah ın izniyle değerlerim normale döndü heycandan kalbim duracaktı sonucu beklerken inşallah hayırlısıyla kalp atışlarınıda duyarız ne olur dua edin destek olan olmayan herkese çok teşekkür ederim.

canımmm çok sevindim yaa dememişmiydim ben sana kaydirigubbakcemile5 allahın izniyle herşey yolunda gidecek inşallah sen içini ferah tut sabır ol ve bol bol dua et canım

canımmm çok sevindim yaa dememişmiydim ben sana kaydirigubbakcemile5 allahın izniyle herşey yolunda gidecek inşallah sen içini ferah tut sabır ol ve bol bol dua et canım

teşekkür ederim canım benim çok iyisin,şimdi biraz daha rahatladım Allah ın izniyle birde kalp atışını duysam çok daha mutlu olacağım desteğin için ayrıca sağol.:1hug:

canım aynı durumu bende yaşadım benim 2. aşılamamda aynısı olmuştu kese büyümemişti ve hafif lekelenmelerim vardı.doktor sonlandırma kararı vermişti düşecek demişti.ve bende kürtaj oldum.

canım sanada geçmiş olsun Allah tekrar anne olmayı hayırlısıyla nasip etsin açtığın konuyu gördüm ama çok üzülüyorum ve yazacak birşey bulamıyorum aynı acıları yaşadık ne desen boş ateş düştüğü yeri yakıyor Rabbim hakkında en hayırlı en güzel şeyleri yaşatsın sana öpüyorum

canım,çooook sevindim.Allah sevdiği kulunu önce böyle üzer,sonra sevindirirmiş.geçmiş olsun.

canım,çooook sevindim.Allah sevdiği kulunu önce böyle üzer,sonra sevindirirmiş.geçmiş olsun.

teşekkür ederim canım bana ne olur dua et,doğru söylüyorsun inşallah kalp atışınıda duyarım iyice rahatlarım doğrusu bebeğimi kucağıma alana kadar hop oturup hop kalkarım huyumu biliyorum ama olsun bunlarda güzel telaşlar,desteğin için tekrar tekrar teşekkür ederim :1hug:

canım aynı durumu bende yaşadım benim 2. aşılamamda aynısı olmuştu kese büyümemişti ve hafif lekelenmelerim vardı.doktor sonlandırma kararı vermişti düşecek demişti.ve bende kürtaj oldum.

inşallah ben aynı kaderi paylaşmam Allah korusun ,sanada çok geçmiş olsun,hayırlısı Rabbime sığındım bekliyorum iyi ve güzel şeyler umut ediyorum

inşallah ben aynı kaderi paylaşmam Allah korusun ,sanada çok geçmiş olsun,hayırlısı Rabbime sığındım bekliyorum iyi ve güzel şeyler umut ediyorum

inşallah sen aynı şeyleri yaşamassın canım değerlerinin düzeldiğine çok sevindim canım allahım sağlıcakla tamamına erdirsin inş.

canm moralini bozma dış geblik veya boş gebelik olsa kan degerin her zamn düşer ama senn artmşş canını sıkma bende kürtaj oldum ama şimdi hamileyim çok şükür benm kese 6 haftda gözükü 8 haftada kalp atışı oldu inşş bişeyyolmazzz canmm a.s.

ben 2 yıl boyunca hastalığım teşhis edilemediği için hamile kalamamıştım.sonra doğru teşhis ve tedaviyle ilk denemede sonuç aldım.o 2 yılda yaşadıklarımı hatırlamak bile istemiyorum.şimdi hamile kalamama korkumu yendim,kendime yeni bir korku buldum:ya bu bebeğimi de kaybedersem...yani ben sana korkma diyorum ama aynı şeyleri yaşıyorum,bu da çok normal.annelik isteği başka hiçbir şeye benzemiyor ve insana herşeyi yaptırıyor.
bu kısa sıkıntıdan sonra bebeğinin sana tattırdığı tek duygu mutluluk olsun inşallah.

amin canım inşallah sende sağlıkla alırsın bebeğini kucağına beni çok rahatlatıyorsunuz Allah hepinizden razı olsun,Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın.:1hug:

canım benim seni çok iyi anlıyorum bende korundum kürtajdan sonra tekrar aynı şeyleri yaşarım diye korktum sürekli bir yerimden rahatsızlandım şimdi hamile olduğumu öğrenince inanırmısın bütün hastalıklarım geçti benimki psikolojikmiş Allah çok yüce inşallah en kısa zamanda sağlıkla hamile kalır sağlıkla bebeğini kucağına alırsın buradan gelişmeleri yazarsın bende senin adına sevinir dua ederim.umarım senin hayatında yaşadığın acılarda son acıların olur hep mutluluk içinde güzel bebeklerinle eşinle sağlıklı bir ömür geçirirsin.

inşallah sen aynı şeyleri yaşamassın canım değerlerinin düzeldiğine çok sevindim canım allahım sağlıcakla tamamına erdirsin inş.

amin arkadaşım çok sağol, inşallah sende yaşadığın sıkıntıları bir daha yaşamassın.

bende hamileyim canım 5. ayımdayım pek aşermem ama canım ne çekti biliyomusun
şimdi keşke yanımda olsaydın ve seni bi güzel pataklasaydım :mymeka:
kendinizi üzüp üzüp duruyorsunuz sözüm sana değil sadece tuğçecim herkese ya bu kadar gerilmeden önce bi de Allah'a bırakın bakalım hele ne olacak bak üzüldüğüne değdimi gülüm benim sabah KK'yı açtım gebelik bölümünden senin yazını okudum moralim bozuldu ve hemen kapattım dua ettim sana yok yere hem kendini hem bizi üzdün şimdide kalp atışını duymak için yiyosun kendini Allah'a bırak be gülüm duyarsın inşallah sabret az kaldı bak ne güzel günler göreceksin inşallah dualarımız seninle canım benim üzüntü gebelikde iyi bişey değil sıkma canını tamam mı?
üzüldüğün zaman senelerce uğraşıpda bebek hasretiyle yanıp kucağımı boş kalan o masum kadınları düşün şükret haline
ben inanıyorum ve dua ediyorum sen çok kısa zaman sonra bebeğimin kalp atışlarını duydum çok mutluyum diye konu açacaksın inşallah dualarımız seninle biraz uzun oldu ama gerdin bu gün beni
üzülme emi canımsın Allah'a bıraka.s.a.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…