Burun estetik fiyatları !

bayındır hastanesi yada akay hastanesinde ameliyatları gerçekleştiriyor sizin isteğinize bağlı olarak

benimde kuzenim yaptırdı İstanbulda 5 milyar verdi çokta güzel oldu.Ayrıca o yurt dışından geldi ve her şeyde dahildi.Konaklama-hava alanı transferleri-ameliyat masrafları falan filan...çok fazla tv de görülen ben ünlüyüm diyenlere aldanmayın hem fazla para hemde sonuç beklediğiniz gibi olmayada biliyor...bende araştırıyrm bu konuyu bişeyler düşünüyorum...

dr u kimdi peki?

dr u kimdi peki?

kokomela,ben 2011 yılının yazında temmuz ayında 3000tl ye ilk burun estetiğimi oldum,fiatı uygun geldiği için hemen kabul ettim,doktor plastik cerrahtı ve ilk görüşmemiz olumlu geçmişti.Ve ameliyat oldum ben de deviasyon vardı nefes alma problemi yaşıyordum hem de estetik açıdan görüntümden de çok memnun değildim.Maalesef ne deviasyonumu aldı ne de burnumu istediğim şekilde yaptı.Bırakın şeklini 3 ayda burnumun gövde kısmında çökme oldu.Sonra aradan altı ay geçti tekrar olmak durumunda kaldım.Ve Göksel Bey e revizyon ameliyatı oldum.7000 tl ye mal oldu ve toplamda bana burun estetiği 10.000 tl ye patladı.
Bu nedenle uygun fiatlı olan doktorlara dikkat ediniz,elbette işini çok güzel yapan fiatı makul olan doktorlar vardır.
ancak normal ile ucuz tabir ettiklerimiz arasında 1 000 tl ya da 1500 tl fark ediyor.Dikkatli kararlar verin arkadaşlar,astarı yüzünden pahalıya mal olmasın!!!!

Arkadaşlar kimse fethi orak ismini duymadı mı 3000 euro alacak benden

slm
ben duydum, arkadaşım kızına yeni yaptırdı burun ameliyatı. fiyat aynen buydu. çokta güzel olmuş gördüm burnunu. ama ben bu ayın dokuzunda coşkun levent taşçıya olacağım burun ameliyatımı.ben ona çok güveniyorum.daha önce yaptıklarından son derece memnun olduğum için başka bir arayışa girmiyorum.

slm
ben duydum, arkadaşım kızına yeni yaptırdı burun ameliyatı. fiyat aynen buydu. çokta güzel olmuş gördüm burnunu. ama ben bu ayın dokuzunda coşkun levent taşçıya olacağım burun ameliyatımı.ben ona çok güveniyorum.daha önce yaptıklarından son derece memnun olduğum için başka bir arayışa girmiyorum.

merhaba acaba arkadaşınıza sorabilir misin fethi orak nasıl bir doktormuş kendisi çok merak ediyorum

merhaba acaba arkadaşınıza sorabilir misin fethi orak nasıl bir doktormuş kendisi çok merak ediyorum

onlar memnunlar ama ben fethi beyin yaptığı 3 burunu yakından gördüm bu güne kadar. ikisi çok iyi olmuştu birini beğenmemiştim. bir de artık lazer teknolojisi kullanılıyor bu tip ameliyatlarda. bence artık açık ameliyat düşünmeyin.hem sonrası çok ağır geçiyor hem de ne kadar olsa iz oluyor. ben 4 gün sonra lazerle kesi olmadan yaptırıcam. eğer isterseniz haftaya size mail atarım fotoları. bir de ben de yıllarca çok araştırdım. eskiden burunda iyi, memede iyi dr şeklinde kavramlar vardı. artık kalmadı bu. ben dr un yaptığı ameliyat sayısına bakıyorum artık. tecrübe ve el melekesi ve biraz da geç olması herşeyden önemli bana kalırsa. yeni teknolojileri takip etmeleri açısından.

onlar memnunlar ama ben fethi beyin yaptığı 3 burunu yakından gördüm bu güne kadar. ikisi çok iyi olmuştu birini beğenmemiştim. bir de artık lazer teknolojisi kullanılıyor bu tip ameliyatlarda. bence artık açık ameliyat düşünmeyin.hem sonrası çok ağır geçiyor hem de ne kadar olsa iz oluyor. ben 4 gün sonra lazerle kesi olmadan yaptırıcam. eğer isterseniz haftaya size mail atarım fotoları. bir de ben de yıllarca çok araştırdım. eskiden burunda iyi, memede iyi dr şeklinde kavramlar vardı. artık kalmadı bu. ben dr un yaptığı ameliyat sayısına bakıyorum artık. tecrübe ve el melekesi ve biraz da geç olması herşeyden önemli bana kalırsa. yeni teknolojileri takip etmeleri açısından.
k

kötü olan burnun nesini beğenmemiştin önemli benim için :)

k

kötü olan burnun nesini beğenmemiştin önemli benim için :)

çok oyuk ve çok kalkık ve çok küçük ve çok inceydi:) iki beden küçüktü yüzüne en az. hem de yakın bi arkadaşıma yaptı. sakat gibi bi burun oldu. ben hiç beğenmedim. zaten o da sonra revizyon oldu ama yine olmadı. bu dedğim 6-7 sene olmuştur. ama son yaptığı arkadaşımın kızına olan ameliyatı beğendim. bence illaki fethi bey diyosan, ne istediğini çok iyi anlatmalısın. beklentin çok önemli. bir de bana kalırsa fethi beyin muayenahanesine çok yakın süperplust. gitmişken orayla da görüş derim ben. zaten ücret almıyolar. bu işler biraz da şans. bakalım 4 gün sonra ben nolucam:)

çok oyuk ve çok kalkık ve çok küçük ve çok inceydi:) iki beden küçüktü yüzüne en az. hem de yakın bi arkadaşıma yaptı. sakat gibi bi burun oldu. ben hiç beğenmedim. zaten o da sonra revizyon oldu ama yine olmadı. bu dedğim 6-7 sene olmuştur. ama son yaptığı arkadaşımın kızına olan ameliyatı beğendim. bence illaki fethi bey diyosan, ne istediğini çok iyi anlatmalısın. beklentin çok önemli. bir de bana kalırsa fethi beyin muayenahanesine çok yakın süperplust. gitmişken orayla da görüş derim ben. zaten ücret almıyolar. bu işler biraz da şans. bakalım 4 gün sonra ben nolucam:)

yarı yarıya şans işi ben bursadayım kararımı fethi orak ta verdim 20 ağustos a zor yer buldum olucam inşallah senin içinde hayırlısı olur izlenimlerini anlat yine

yarı yarıya şans işi ben bursadayım kararımı fethi orak ta verdim 20 ağustos a zor yer buldum olucam inşallah senin içinde hayırlısı olur izlenimlerini anlat yine

sanem_1378 canım ya kararlı olmana bayıldım aferin valla,bazı arkadaşlar var doktoru deli gibi savunuyorlar sonra bir olumsuzlukta direk kafaları karışıyor madem savunuyorsun neden emin olamıyorssun?
ama sen maşallah fethi bey içine sinmiş tüm olumsuz duyumlarına karşın illaki fethi bey diyorsun,
inş beklentilerine uygun bir burnun olur canım,
sen başka doktorlarla görüştün mü hiç?

umarım çok güzel olur her ikimizinkide.ameliyattan sonra sonucu paylaşıcam.

umarım çok güzel olur her ikimizinkide.ameliyattan sonra sonucu paylaşıcam.

Coskun bey burunu kendi mi tasarliyo senin isteklerine gore mi sekillendiriyo? Mesela benim burnumla ilgili kafamda bazii dusuncelim war, surasi soyle burasi boyle filan. Benim gorustugum cogu doktor kendince istedigi seyi dayatiyo, benim istedigimi dinlemiyo bile, Coskun beyin tavri bu konuda nasil? Bir de ameliyat ucreti nedir.??

Coskun bey burunu kendi mi tasarliyo senin isteklerine gore mi sekillendiriyo? Mesela benim burnumla ilgili kafamda bazii dusuncelim war, surasi soyle burasi boyle filan. Benim gorustugum cogu doktor kendince istedigi seyi dayatiyo, benim istedigimi dinlemiyo bile, Coskun beyin tavri bu konuda nasil? Bir de ameliyat ucreti nedir.??

slm,
coşkun bey senin ne istediiğini önce anlamaya çalışıyor. sonra da sana olabilecek şekli anlatıyor. asla bir dayatma olmuyor. öyle ki, ben hiç bir fikir öne sürmeden önce onun bana ne yapmayı planladığını sordum. o da bana, aklımdan ne geçiyorsa onu söyledi. ben mesela, çok oyuk ve kalkık burun sevmiyorum. bunu ona söylemeden o bana dedi ki; siz 20 li yaşlarda olsaydınız ben size kalkık güzel bir burun tavsiye ederdim. ancak, 40 lı yaşlarda artık belli bir sosyal çevre içinde olduğunuz için, estetik yaptırmış bir görüntü sizi dışarda zorlar. yani dışardaki simitçinin size, abla burnun çok güzel olmuş demesi değil, siz de çok olumlu bir değişim var demeleri önemli. gibi şeyler konuştuk. yani ben kendi adıma istediğim cevapları aldım. zaten bu coşkun beye 3. ameliyatım olacak. artık soru bile sormadan sedasyona girecek kadar güveniyorum ona. umarım bu sefer de iyi sonuç alırım. gerçekten ben de en az 15 tane estetik cerrah gezdim bu zamana kadar. ama kimseye tam güvenemedim. bi tanesi bir gün bana, ki çok ünlü bi dr; tam kafamda bu yapsın dediğim bi zamanda, size ne yapıcaktık dedi bana. zor kaçtım oradan. ama coşkun bey nasıl başarıyor bilmiyorum ama hiç bir şeyi unutmuyor ve karıştırmıyor. kimseye kefil olmam bu konularda ama yaptırmasanız bile onunla sohpet çok keyifli, en azından bunu tavsiye ederim.ha bu arada benden 6 bin istedi.

Selamlar arkadaşlar.. Aranıza yeni katıldım Belcikada yaşıyorum dolayısı ile doktorlarla telefon dışında iletişim kurabilmem olanaksız.. Ancak sizlerin yardımı ile bilgi toplayabiliyorum Burada bulunan bilgilerini bilgilendirmek amaçlı bizlerle paylaşan duyarlı arkadaşlarımıza çok tşk edrm.. Çok güzel bir paylaşım pLatformu oluşturulmuş.. Emeği geçen herkese tşkler..

Haziranda Türkiye' ye izne gidiyorum ve 1 yıldır aklımda olan burun estetiğini artık gerçekleştirmek istiyorum:KK43: 2 ay içerisinde bir doktor elirlemek zorundayım, Dolayısı ilede hassas bir konu olduğu için çok korkuyorum:KK43: Sizlerden ricam geçmiş zamanda kararlı olup ameliyat olan arkadaşlar ameliyat sonucunu, fiyatları ve doktorları hakkında bilgi verebilmeleri mümkün mü? Özellikle kimsenin hakkına girmeden reklamsız gerçek bilgiler ile yardımcı olursanız çok sevinirim Şimdiden tşk ederim Allah razı oLsun:)

X