Burun estetik fiyatları !

boğaziçi tıp merkezi fix fiyat nakit 2000, taksitle 2160
morluk giderici krem, antibiyotik ve ağrı kesici ilaç bunlar 50 civarı o kadar. vizite ücretii de istenmiyor, tahlil parası da, herşey dahil bu fiyata.

Son düzenleme:
acıbadem kozyatağı hastanesi prof. dr.Aydın Saray,
rinoplasti+ 6 tane kitleli benin alınması ve patoloji testleri; 1 gece yatmalı, cafe den habire söylediğim çaylar dahil, süper ilgili hemşireler ve nöbet ekibi vs. vs. 9900 TL civarı

Doğal görünümlü, sevimli, mükemmel şekilli ve otoban gibi rahat nefes alan güzel bir burun PAHA BİÇİLEMEZ!!!

ilaçlarım hastane masraflarım + doktor ücreti toplam 1,300 tl tuttu doktorumuda burnumuda çok seviyoruum

bende 2 farklı doktora gittim ve 5750-4500 arası fiyat verdiler. (burun + kulak)

morluk giderici krem, antibiyotik ve ağrı kesici ilaç bunlar 50 civarı o kadar. vizite ücretii de istenmiyor, tahlil parası da, herşey dahil bu fiyata.

canım hangı doktora ameliyat oldun ?

salı günü bende amelıyat olucam 3000 estetik +500 tl kbb doktoru için

Prof. Dr. Onur Erol'a $4000 verdim, her kurusuna degdi arkadaslar. Her nekadar bu parayi biriktirmek icin uzun sure beklediysemde, bugun olsa yine onun disinda birine gitmem. Bircok kisiyi goruyorum, kocaman yuzlerine incecik kucucuk burunlar yapilmis, saniyesinde fark ediyorsun kendi burnu olmadigini. Benimkini ben soylemeden kimse anlamiyor :)

ya arkadaşlar fiyatın yanına doktor isminide yazsanız hiçbir anlamı olmuyor böyle

kızlar nebil bozdoğan bana 4000 tl dedi..çok mu sizce..önceki sayfalarda bi arkdaş 2500 e olmuş..

msnobody boğaziçinde kime ameliyat oldun ?

arkadaşlar merhaba...fiyatla beraber kıme ve hangı sehırde oldunuzu da yazarmısınız böle hiç bişey anlaşılmıoda...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…