Burun estetik fiyatları !

monincoco burnundaki sorun neydi ? sonuctan memnunmusun ? benimde revizyon olmam gerekiyoda doktor arastırıyorum.

Selam
Benim burnumda ters V deformitesi ve burun sırtında da tek taraflı gömülme vardı.Ben şuanda ufak bir sorunun dışında memnunum. Doktorum bu sorunun zamanla geçeceği söyledi. Kaygılanmak için çok erkenmiş.Önümüzdeki günlerde resimlerimi paylaşmayı düşünüyorum.O zaman önceki ve sonraki durumları görebilirsin.

Ankarada Sevgili Hocam Doç Dr Serdar Öztürk yaptı. 3500 tl. inanın az bile.

lemis revizyon icin düsündügüm doktorlardan biride serdar bey cok kisi iyi diyo onun icin ama hic yaptıgı burunları görmedim, resim eklediginde benide arkadas olarak eklermisin ?

lemis revizyon icin düsündügüm doktorlardan biride serdar bey cok kisi iyi diyo onun icin ama hic yaptıgı burunları görmedim, resim eklediginde benide arkadas olarak eklermisin ?

aynen bende yaptığı burunlardan hiç görmedim ve cok merak ediyorum reklamları cok var ıı doktor dıyorlar bıde görebilsek?

Ben burun üst kemiğimde bir kaç milim çıkıntı var orayı törpü ile kırmadan giderirlermi.Ben sadece orayı biraz inceltmek istiyorum buna lokal anestezi daha mı uygun olur.Birde herhangi bir tıp fakültesinde olsam uygun görülebilirmi sizce ve öğrenciyim ssk'nın ameliyat masraflarını bir miktar karşılama durumu varmıdır.Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

saglık sorunu olmadıgı icin ssk nın karsılayacagını sanmıyorum bu ameliyatı. ayrıca bende fakülte hastanesinde oldum, ben doktorumdan memnun kalmadım ayrı, sen doktorundan eminsen ordada olabilirsin, estetik amaclı ameliyatlarıda yapıyolar.

öncelikle geçmiş olsun ameliyatını nerde ve kim de oldun aynı hataya bizlerde düşmeyelim paylaşırsan sevinirim

ARKADAŞLAR,, İstanbul da devlet hastanelerinde KBB de,, estetik burun ameliyatı olan varmı,,Olumlu,, olumsuz yaşadıklarınızı paylaşırmısınız LTF..

benim bir arkadaşım devlet hastanesinde olmuştu ve sonuçtan memnundu ama üzerinden çok zaman geçti açıkçası hangi devlet hast. unuttum:kedi:

ankara nebil bozdoğan. karar verd,im. 10 kasımda olcam.
randevu için ücret istemediler. ben kendi yerinde ameliyat olcam 2500..ytl
kasım 10 unda... gun aldım.
istedilleri testler
hemogram
aptt
kanama zamanı;pıhtılaşma zamanı
kan şekeri
sgot
sgpt
a-hıv
antı-hcv
hbs ag
akg
testlerle beraber toplam 3000..ytl. bulur. hayırlısı olsun.

:teselli:kızlar revizyon olan varmı lütfen paylaşın ilk ameliyatım ilk iki yıl iyi daha sonra darbede aldı ama bilmiyorum acayip duruyo sanki gözlük izi var artı ucunda kıkırdak gözüküyor lütfen paylaşın ikinci kez olan arkadaşlar.

arkadaşlar estetik bence çok kez düşünülmesi gereken operasyon dönüşü olmayan fiyattan önce karralı olmak ne istediğini bilmek sonraki adım doktor ve tabiyki fiyat değilmi.

onikibin besyuz mu yoksa bir sifir yanlislikla fazla mi oldu inanin anlamadim? hiç duymadigim bir fiyat bende birkac dr a sordum 3bin 5 bin arasi dediler... bence moralinizi bozmayin revizyon imkani var en kotu ihtimalle... evet maddi kulfet olur ama hayirlisi yapacak birsey yok... ama gercekten merak ettim nasil bir goruntu oldugunu, belkide guzeldir? paylasmak isterseniz...

canım ameliyattan sonra resimlerini çok merak ediyorum gösterirsin bize.bende araştırma aşamasındayım.dört gözle bekliyorum.....

ıkı doktorla gorustum..
bırı 150tl randevu ıcın ucret aldı,dıgerı 100tl
amelıyatıma bırı 6000tl dedı,dıgerı 3000tl..hastanede bır gece kalıcam bu da dahıl..
buna ek olarak bır tek testler var ekstra..onları da amelıyattan oncekı hafta yaptırıcam..ssk karsılıyormus..onlarada cok bır sey vermıycem herhalde..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…