Burun estetigim oldum ve cevremden tuhaf tepkiler alıyorum sizce normal mi ?

Bir arkadaşım da 2 yıl önce burun estetiği oldu. İlk gördüğümde ameliyatın üzerinden 1 ay geçmişti. Çok güzel olmuşsun dedim ama içimden sanki olmamış mı çok şiş burun istediği gibi zarif durmuyor diye düşünüp üzüldüm. Bunu elbette sesli dile getirmedim yeni ameliyat olmuş insana böyle saçma konuşmalar yapılmaz. Bir de yakınımdahiç estetik operasyon geçiren biri olmamıştı o ana kadar. Haliyle bilmiyorum ya süreci tuhaf karşıladım. Velhasıl 3 ay geçti 5 ay geçti derken bence burun tam olarak 1. yılda toparlanmış ve istediği şekilde görünmeye başlamıştı. Biraz zaman lazım alışırlar merak etmryin,ödemin geçmesi bir de burun yüzün tam merkezinde olduğundan yeni hali çok daha güzel olsa bile alışması uzun sürebiliyor. Arkadaşımın burnu şu an çok güzel duruyor ve kendisi de memnun. Karşınızdaki biraz patavatsız biriymiş, ameliyatın üstünden daha çok az zaman geçmiş takmayın insanları herkes bir şey söyler durur eminim çok güzelsiniz.
Anliyorum bende ameliyat olurken bu sürecin böyle olduğunu bilmiyordum sanıyordum bandajlarin çıkınca küçük minik burun çıkıyor asla öyle olmuyor ilk zamanlar tövbe yarabbim maymuna benziyordum şimdi şimdi iyi hale gelmeye başladım ve odemde sıfirlanmadi kızın bahsettiği burnumda ki ödem değildi elmacık kemiklerimde ki odemdi burnun odemli demedi burnumda ki ödem baya çok azaldı sadece ucunda biraz onuda kimse fark etmiyor yanaklarımda da baya azaldı hatta beni görenler çok iyilesmissin ödem filan kalmamış diyorlar ben ilk defa o kızdan böyle tepki aldım zor bir süreç insanlardan bilmeden yorum yapıyorlar

Anliyorum bende ameliyat olurken bu sürecin böyle olduğunu bilmiyordum sanıyordum bandajlarin çıkınca küçük minik burun çıkıyor asla öyle olmuyor ilk zamanlar tövbe yarabbim maymuna benziyordum şimdi şimdi iyi hale gelmeye başladım ve odemde sıfirlanmadi kızın bahsettiği burnumda ki ödem değildi elmacık kemiklerimde ki odemdi burnun odemli demedi burnumda ki ödem baya çok azaldı sadece ucunda biraz onuda kimse fark etmiyor yanaklarımda da baya azaldı hatta beni görenler çok iyilesmissin ödem filan kalmamış diyorlar ben ilk defa o kızdan böyle tepki aldım zor bir süreç insanlardan bilmeden yorum yapıyorlar
Tam olarak yazdığınız gibi düşünüyordum ben de önceden😅 Kıza gelirsek de bence burnunuz o kadar iyi olmuş ki bu arkadaş bayağı bir haset yapmış moralinizi bozmak için saçma bir yorum yapmış. Gülün geçin kafa yormaya değmez bu negatif kıskançlar için

Kıçı kırık lazerci daha çocuk sözde 19 yaşında kursuna gittim filan dedi dolgu işlemleri filan yaptım oradan biliyorum sallıyor kendine
Sanırsın plastik cerrah😂 Bir daha bir şey derse siz de doktoruma güveniyorum, sonuçta bunun okulunu okumuş,eğitimini almış. Bilenle,bilmeyen bir olmuyor diyip geçin

Bugün kuaföre gittim ve kuaförde ki kız yüzün baya ödemli dedi burun estetiği mi oldun dedi evet burnun güzel olmuş doğal olmuş filan dedi ama öncesi elmacık kemiklerin baya odemli filan dedi garibime gitti arkasından iltifat etmeside bir ise yaramadı önce gömdüğü için ameliyat olalı daha yeni üç ay oldu yüzümde ödem olduğunun farkındayım kiloda aldım zaten yüzüme karşı böyle denmesi garibime gitti siz ne düşünüyorsunuz ve böyle durumlarda nasıl tepki siz

Bugün kuaföre gittim ve kuaförde ki kız yüzün baya ödemli dedi burun estetiği mi oldun dedi evet burnun güzel olmuş doğal olmuş filan dedi ama öncesi elmacık kemiklerin baya odemli filan dedi garibime gitti arkasından iltifat etmeside bir ise yaramadı önce gömdüğü için ameliyat olalı daha yeni üç ay oldu yüzümde ödem olduğunun farkındayım kiloda aldım zaten yüzüme karşı böyle denmesi garibime gitti siz ne düşünüyorsunuz ve böyle durumlarda nasıl tepki vermeliyim
Siz biraz fazla hassaslaşmışsınız ödemli olduğunu söylemesi yada burnunuzun estetiğini farketmesi cok normal ne kadar dogal bir burun olsada nihayetinde ameliyat sonuçta ödem biraz yüzde hissediliyor ama her geçen günde azalarak gececek ins hersey yolunda ilerler 🙏

Tam olarak yazdığınız gibi düşünüyordum ben de önceden😅 Kıza gelirsek de bence burnunuz o kadar iyi olmuş ki bu arkadaş bayağı bir haset yapmış moralinizi bozmak için saçma bir yorum yapmış. Gülün geçin kafa yormaya değmez bu negatif kıskançlar için
Haklısınız herkes temiz kaplı değil maalesef

Sanırsın plastik cerrah😂 Bir daha bir şey derse siz de doktoruma güveniyorum, sonuçta bunun okulunu okumuş,eğitimini almış. Bilenle,bilmeyen bir olmuyor diyip geçin
Yok zaten bir daha herhangi bir yorum yaparsa ayarlayıp gondericem çevremden de kimseyi konuşturmucam biraz bende fırsat veriyorum

Siz biraz fazla hassaslaşmışsınız ödemli olduğunu söylemesi yada burnunuzun estetiğini farketmesi cok normal ne kadar dogal bir burun olsada nihayetinde ameliyat sonuçta ödem biraz yüzde hissediliyor ama her geçen günde azalarak gececek ins hersey yolunda ilerler 🙏
İnşallah canım teşekkür ederim

Kimseyi takma . Onun dışında masaj yap yüzüne her sabah ve akşam , yüksek yat su iç benim yüzümde bunları yaparak hiç ödem kalmadı 1 ayda (burundaki ödemden bahsetmiyorum)

Kimseyi takma . Onun dışında masaj yap yüzüne her sabah ve akşam , yüksek yat su iç benim yüzümde bunları yaparak hiç ödem kalmadı 1 ayda (burundaki ödemden bahsetmiyorum)
Hala yüksek yatiyorum üçüncü ayım su düzenli içemiyorum şu ara okula gittiğim için ama bence şu aralar gitti yüzümde ödem eski yüz hatların geri geliyor burun ucumda ödem var zaten oda hemen gitmiyor biliyorum en 6 ayı buluyor

Hala yüksek yatiyorum üçüncü ayım su düzenli içemiyorum şu ara okula gittiğim için ama bence şu aralar gitti yüzümde ödem eski yüz hatların geri geliyor burun ucumda ödem var zaten oda hemen gitmiyor biliyorum en 6 ayı buluyor
Su yeşil çay çok maydonoz suyu bunlar çok önemli, ve gerçekten yanaklarına boynuna yaptığın masaj da ödemi çok atıyor bi de buz koyuyorum ben yanak ve göz altlarıma. Süper çok sevindim evet sabretmemiz lazım ama güzel olucak iyi düşünelim iyi olsun 😇

X