Burun estetigim oldum ve cevremden tuhaf tepkiler alıyorum sizce normal mi ?

crazygirll

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2024
84
21
25
Bugün kuaföre gittim ve kuaförde ki kız yüzün baya ödemli dedi burun estetiği mi oldun dedi evet burnun güzel olmuş doğal olmuş filan dedi ama öncesi elmacık kemiklerin baya odemli filan dedi garibime gitti arkasından iltifat etmeside bir ise yaramadı önce gömdüğü için ameliyat olalı daha yeni üç ay oldu yüzümde ödem olduğunun farkındayım kiloda aldım zaten yüzüme karşı böyle denmesi garibime gitti siz ne düşünüyorsunuz ve böyle durumlarda nasıl tepki vermeliyim

Of bu insanlar ne kadar patavatsız ya. Ben olmadım ama çevremde olanlar var ve hepsinin de ödemi var. Ödem bir seneye ancak geçiyor bir sene sonra yüzüne oturuyor. Boş verin takmayın sizin içinize sindiyse problem yok, güle güle kullanın

Ee ödemli yani. Abartma. Evet ödem de geç. Estetikli burun artık fark ediliyor.

Yüzün ödemli demek kötü bir şey değil ki zaten ekstra ne tepki verebilirim diye düşüneceğiniz bir şey olmamalı. Ayrıca yüz ödemden dolayı daha farklı durabiliyor ama bunların hepsi geçici merak etmeyin.

Evet fazlasıyla patavatsizlar garibime gitti birde dedim sen ödemi nerden biliyorsun dedi ben estetisyenim anliyorum hemen dedi

Ben sanırım hassasım bir de yüz şeklim değişti eskiden burnum uzundu ve yüzüm uzun görünürdu şimdi yuvarlak ve küçük oldu burun kuculunce yanaklarımda eskiden yoktu ameliyat olduktan sonra ortaya çıktı bende farkındayım ödem olduğunun yanaksiz bir kizken yanaklı oldum göz altlarımda çökme oldu bir hafta ameliyat sonrası sisip morardigim için ben bunların farkındayım zaten ama ayda yılda bir beni gören birinin bunu demesi tuhafıma gitti ve ilk lafının bu olması

Yani bu sesin kısıldığında ne oldu hasta mısın demek ile aynı şey gibi böyle düşün maalesef herkes detaylı düşünemeyebiliyor. Ben etrafımda estetik olan birine birinin ay çok kötü olmuş eski burnun daha iyiydi diyenide duydum o çok arsızcaydı mesela. Ayrıca ödemlerin için bromelian takviyesi kullanabilirsin ben çok etkisini gördüm ama düzenli kullanacaksın. Bir de çay kahve vs az içmeye çalış ya da içtiğinde onu karşılayacak su iç. İlk aylarda hep kendimi eski halimle kıyaslayıp güzelliğimi mahvettim falan diyordum şu an iyi ki olmuşum diyorum

Burun estetiği olmak ve bu sebepten ödemli olmak ayıp mı ki, bana garip gelmedi fark edip muhabbetini açmaları

Bromalin hap içiyorum çok etkisi oldu düzenli kullandım ama çay kahveden kopamıyorum içiyorum sürekli hareketsizim bende ki en büyük sıkıntı bu üçüncü ayım yeni oldu benimde bende sürekli eski halime bakıp kiyaslayip senin dediklerini diyorum inşallah bende ilerde senin gibi iyi ki olmuşum derim bu ödem işi çok zor ya birde kalın deriliyim ekstra geç gidiyormuş

Yalnız o çok acımasızca eski burnun daha güzeldi ne demek ya insanı üzer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…