Burun Estetiği Sonrası Ön Profil

beutifulones

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2022
28
1
25
Merhabalar, fark ettim de burun estetiği olanların bir çoğunun ön profilden önceden güzelken ameliyattan sonra kötü bir burunları olmuş. Burun estetiği ile yanı düzeltelim derken önden güzel olan burnumuzu bozma ihtimalimiz çok mu yüksek? Genellikle önden şişmiş ve büyümüş oluyor çünkü bu ameliyatlar sonrası burunlar. Sizde bu durum nasıl oldu katılıyor musunuz?

o biraz doktorun el becerisi ve kullanılan tekniklerle ilgili ben önden beğeniyorum ama yandan sorunlu noktalar var mesela
sizin burun ucuna işlem yapıldı mı? öncesi ve sonrası fotoğrafınızı atabilir misiniz özelden mümkünse. Çünkü ben de nerdeyse erhan çoşkuna karar vermiş durumdayım şu an. Ahmet İslamla ikisi arasında gidip geliyorum şu an.

Kapalı teknikte kemer tekrar çıkar gibi bir genelleme ne kadar doğrulanabilir bilemiyorum. Tekniğin en doğrusuna burnunuzun ihtiyacına göre doktorunuz karar verebilir. Benim doktorum açık teknik olarak planlıyorum ama burnu açtığımda son kararı vereceğim demişti, açık yapmış.

nereden okuyorsunuz bunları ben hiç duymadım öyle bir şey
Çevremde kapalı yaptıran bazı hastalarda bu sonuç oldu. İnternetten de tanıştığım kişiler aynı şeyi yaşadığını ifade etmiş. Bir de hangi doktor olduğunu hatırlamıyorum ama kapalıyla ilgili kemik törpülenmediği için olan kemiği doğrultma tekniği ile alttan alınan kemiklerin boşluğuna blok halinde indirildiği için özellikle genç hastalarda tekrar türeme riski var diyordu. Mantıklı gelmişti bana. Ama bu piezo olanlarda da olabiliyormuş tabi.

Kapalı teknikte kemer tekrar çıkar gibi bir genelleme ne kadar doğrulanabilir bilemiyorum. Tekniğin en doğrusuna burnunuzun ihtiyacına göre doktorunuz karar verebilir. Benim doktorum açık teknik olarak planlıyorum ama burnu açtığımda son kararı vereceğim demişti, açık yapmış.
burnu açtıktan sonra kapalı nasıl yapacak ki zaten. Doktorunuz kimdi

Merhabalar, fark ettim de burun estetiği olanların bir çoğunun ön profilden önceden güzelken ameliyattan sonra kötü bir burunları olmuş. Burun estetiği ile yanı düzeltelim derken önden güzel olan burnumuzu bozma ihtimalimiz çok mu yüksek? Genellikle önden şişmiş ve büyümüş oluyor çünkü bu ameliyatlar sonrası burunlar. Sizde bu durum nasıl oldu katılıyor musunuz?
İnsanlar çoğu yandan burunları kötü göründüğü için yaptırıyor. Mecbur kalıp yaptıranlar hariç tabiii. Ama dediğiniz gibi önden bakınca farklı ama yandan bakınca muazzam bi görüntü oluyor ve burnu estetik olanların çoğu yandan bakınca faha güzeller jdjdmd

Ameliyat olma kardeş en güzeli doğal kendi burnun. Aynen dediğin gibi o den de yandanda çirkin oluyor yapılmış burun. Allah en güzel şekil verendir değiştirmeyin burunlarınizin şekillerini herseyi geçtim sen sen değilsin sanki çok değiştiriyor yüzü yıllardır tanınan insan bambaşka biri oluyor

Arkadaşlar ameliyat olalı 1 ay oldu gülce gürsan da oldum burun ucundan memnun değilim eskisinden çok Bi fark yok ödem indikce düzelir mi ben düzeleceğini sanmıyorum moralim çok bozuk 2. Ameliyat olmam imkansız:KK43:((

Arkadaşlar ameliyat olalı 1 ay oldu gülce gürsan da oldum burun ucundan memnun değilim eskisinden çok Bi fark yok ödem indikce düzelir mi ben düzeleceğini sanmıyorum moralim çok bozuk 2. Ameliyat olmam imkansız:KK43:((
Merhaba benimde ön profilim hiç değişmedi şuan çok büyük duruyor burun ucum 16 gün oldu ameliyat olalı özelden foto atabilir misiniz merak ettim

Arkadaşlar daha bir hafta oldu ameliyat olalı dün tamponlar çıkarıldı bantlar değişti ve bi bakıyım istedim ama görüntüye şok oldum gözlerim ayrık ve yuvarlak birbirinden uzak bakışlarım çok garip suratımda da uzun ve saçma bi görüntü vardı ödemle mi alakalı biriniz bi şey desin lütfen kafayı yemek üzereyim 😭😭😭

X