Burun estetiği sonrası kemer görüntüsü?dr ödem kaynaklı diyor? (Fotoğraflı)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizde hangi aydan sonra kemer oluştu ?
Önceki burnunuz kemerlimiydi
Bende kemer duruyor (çok az belli oluyor )ama ödemler geçtikçe daha belirgin oluyor
Kemere törpüleme yaparız dedi doktorum
Üçüncü aydan itibaren biraz biraz belli olmuştu. Şimdi de az bir şey var görünür de yok gibi ama benim elime geliyor işte o yeter. İki sene oldu ameliyat olalı daha doğrusu ama git gide belli oldu sanki

Merhaba. Ben de 1ay önce ameliyat oldum. Eskiden kemerli bir burnum vardı. Kemeri kırarak yaptı doktorum yani törpüyle falan olacak bir şey değildi. Şu anda sanki biraz kemer kalmış gibi geliyor bana. Fotoğraf ekliyorum. Ödem mi kemer mi sizce?
Ödem olabilir daha çok yeniymiş. Ama genellikle herkeste aynı olmayabilir tabi başta neyse sonra da bu kemerler daha belirginleşiyor. Yine de doğal olmuş çok oysaydı gözünüze aşırı yapay gelebilirdi. Ben beğendim burnunuzu

Ödem olabilir daha çok yeniymiş. Ama genellikle herkeste aynı olmayabilir tabi başta neyse sonra da bu kemerler daha belirginleşiyor. Yine de doğal olmuş çok oysaydı gözünüze aşırı yapay gelebilirdi. Ben beğendim burnunuzu
Teşekkür ederim umarım ödemdir. Siz de dilediğiniz buruna kavuşursunuz inşallah 🙏doktorum masaj yapmamı söyledi sırt masajına daha dün başladım ben.

Üçüncü aydan itibaren biraz biraz belli olmuştu. Şimdi de az bir şey var görünür de yok gibi ama benim elime geliyor işte o yeter. İki sene oldu ameliyat olalı daha doğrusu ama git gide belli oldu sanki
Aynen bende öyle çok iyi gözükmüyor ama elime geliyor ve kocaman bır Kemer hissediyorum
Doktor törpü yaparım dedi ama yinede korkuyorum

Aynen bende öyle çok iyi gözükmüyor ama elime geliyor ve kocaman bır Kemer hissediyorum
Doktor törpü yaparım dedi ama yinede korkuyorum
Ya bulaşmayın lütfen siz buna kemer mi diyorsunuz 1 milim daha alsaydı oyuk duracakti rezalet bir burun olurdu psikolojiniz bozulurdu burnunuz zaten kalkık daha kalkık dururdu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X