Burun estetiği sonrası burun yan kısmında çıkıntı kemer görünümü (Resimli)

kafayiyemece

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2024
4
0
Kızlar merhaba. Moralim gerçekten çok bozuk. Tam 1 ay önce burun ameliyatı oldum ve süreci çok ağır ve zorlu atlattım. Burnum çok kanadı yüzüm çok şişti morardı. Kaç gün yemek yiyemedim.Yüzümdeki morluk izlerinin sarı lekesi hala kaldı tam geçmedi. Baya benim sıkıntılı geçti. Ama bu zor sürefe ragmen umdugum gibi bir burnum olmadı. 2 hafta önce bandajlari falan çıkardım. Bandajları çıkardıgım zaman gozume gayet guzel geldi begendim burnumu. Ama daha sonra aynada inceledikçe surekli kusurlar bulmaya basladim. Burnumun sol yan kisminda önden bakildiğinda hiçbir şey yok. Çıkıntı falan görünmüyor. Ama biraz çapraz açıdan baktığımda orda çıkıntı var. İlk başta şişti dedim ama yok sert kemik bildiğin orası. Yan profilde hiçbir sorun gözükmüyor ama çapraz baktığım zaman yana dönerken orası çıkıntılı kemerli gözüküyor basbaya ve bu beni çok rahatsız ediyor. Bildiğin orası kemerli duruyor. Gerçekten kaç gündür o kadar canım sıkıldı ki. Ayrıca ilk baslarda yoktu ama burun sırtımda bugun masaj yaparken fark ettim. Burun kıvrımının başladığı yerden yukarı doğru ince uzun pürüssüz giden ip gibi bir kemik elime geliyor. Tam burun sırtımın ortasından geciyor. Önceden öyle bir şey yoktu sanki hiç hissetmemiştin. Yanlarına dogruda o kemik sanki boşluk gibi ne oldugunu anlamadim. Elimle hissediyorum sadece. Dışardan önden baktığımda pürüssüz duruyor. Böyle bir şey başına gelen var mı merak ediyorum? Canımı sıkan şey çapraz bakildiginda gozuken kemik. Orayi duzgun törpülememiş bana kalırsa çünkü diger tarafıma çapraz baktığımda orda öyle bir sorun yok gayet normal gozukuyor. O kadar para verip bir dünya eziyet cekip böyle bir sonuçla karşılaşmak cok canımı sıktı. Halbuki ameliyat fotoğraflarında her şey çok mükemmel gözüküyordu. Ama tabi ameliyat fotolarında çapraz açı yoktu ama yandan güzel gozukuyordu.O kemik sonradan gider mi gitmez mi başına böyle bir şey gelen var mı? Yakında 1. Ay kontrolüme gidicem ama doktorumda çok rahat. Herkesin ameliyatı 3 4 saat sürerken benimki 1.5 saat falan sürdü çok kısa. Hemen çıktım naptı nasıl yapti bilmiyorum. Fotograf koyuyorum lütfen bir şey söyleyin 😭😭. Bakin ilk fotoda çapraz açıda bariz bir kemik kemer gibi bir çıkıntı gözüküyor. Sert kemik bildigin yumusak değil. Yan profilde bu gözukmuyor. Önden baktığım zamanda gözle görülür bir şey yok.düzelir mi bu ya 😭😭 gerçekten çok moralim bozuluyor

Eklentiler

• 1000114471.jpg
    1000114471.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 72
  • 1000114472.jpg
    1000114472.jpg
    99,6 KB · Görüntüleme: 70
  • 1000114469.jpg
    1000114469.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 69
  • 1000114473.jpg
    1000114473.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 66
  • 1000114493.jpg
    1000114493.jpg
    91,4 KB · Görüntüleme: 68
1 senede ancak tam oturmuş oluyor da burun kemerinden bahsediyorsanız hafif kemer de doğallık katmış oluyor bence. Ben beğendim burnunuzu.

Ama o kadar eziyet çekip o şekilde kalması sinirimi bozuyor. Öyle diyorlarda çok geçeceğine inanasım gelmiyor çıkıntının kemik sonuçta
Zamanla daha iyi olucaktır eminim. Tabi sizin isteğiniz nasıl bilemiyorum ama ilerleyen sürecte daha doğal durucaktır. Birde siz de alışıcaksınız daha cok yeniymiş..

Guzel bence de. Eski halini de atsana. Ya da atmayacaksan bile kendin karsilastir. Tamam parasi, post-op sikintisi coook haklisin. Ama ufak tefek bi kusur bu. Eskisini dusununce nasil bi de bu sekilde dusun. Ve ayrica daha 1 ay ve su haliyle bile guzel.

biliyorum sizin istediğiniz bu değilmiş ama müthiş görünüyor... ışık vurduğunda kemik yerine löp löp et görünmesinden bin kat iyidir "bence". ve asimetri de yok. hiç takmayın eminim eski halinden daha iyidir zaten

Guzel bence de. Eski halini de atsana. Ya da atmayacaksan bile kendin karsilastir. Tamam parasi, post-op sikintisi coook haklisin. Ama ufak tefek bi kusur bu. Eskisini dusununce nasil bi de bu sekilde dusun. Ve ayrica daha 1 ay ve su haliyle bile guzel.
Burnumu begendim genel olarak yandan ama işte capraz acidan fotograf cekerken falan ordaki o cikinti kötü duruyor :/

Burnumu begendim genel olarak yandan ama işte capraz acidan fotograf cekerken falan ordaki o cikinti kötü duruyor
biliyorum sizin istediğiniz bu değilmiş ama müthiş görünüyor... ışık vurduğunda kemik yerine löp löp et görünmesinden bin kat iyidir "bence". ve asimetri de yok. hiç takmayın eminim eski halinden daha iyidir zaten
Evet eskisinden iyi ama yinede o çıkıntı fotograflarda caprazdan kötü duruyor. Sanki kemerim varmış gibi gosteriyor

X