Burun estetiği sonrası 1.ay burnum çok kalkık oldu ve ucu çok şiş

Burun ucum inip aşağı biraz düşüp küçülür mü

• Evet ödemdir

OY: 0 0,0%
  • Hayır şekli böyle azcık fark olur

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0

kumpirsu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2024
3
0
28
1 ay önce burun ameliyatı oldum küçük ucu karşıya bakan ama çok kırık bi burnum vardı ucu hafif aşağı bakıyordu ama küçüktü hazır ameliyt olmuşken kalkık ve kavisli istediğimi söyledim nefes sorunu yüzünden oldum estetikte olmak istedim 1 ay oldu burnum palyaçoya benziyor ucu çok kısa ve kalkık geçer mi ya ve büyük geçmez mi yoksa burun kanatlarım uzun ya burnumun ucuda küçülüp aşağı düşermi

Eklentiler

• IMG_3092.jpeg
    6,4 KB · Görüntüleme: 55
9. Gün ödem gitmiş olur burundan tamamen ama burun şekliniz çok şeker olmuş neden beğenmediniz

Zamanla oturcak benim 6.aydan ve 12.aydan sonra çok değiştim oturdu

1. Ayım şuan ucu yukarıda ve büyük küçülüp düşmesi lazım yüzümde küçük çünkü burun ucum büyük duruyor
Hayır kuzum benim gerçekten çok tatlı olmuş burnun inan zamanla alışacaksın eski burnuna alışık gözlerin onu arıyor

9. Gün ödem gitmiş olur burundan tamamen ama burun şekliniz çok şeker olmuş neden beğenmediniz
9. Gunde odem gider mi hic?! Yaniltmayin insanlari. Burnun hakkinda yorumum yok konu sahibi ama odem 1 yila anca giden bi sey. Bilemiyorum nasil bir degisim olur ama benim ucum dusmedi aksine yukari cikti. Foto atsam dusuk bu burun derler ama ben dogal bi calisma istemistim. Seninkinin nasil bir degisim gecirecegini ancak doktorun soyleyebilir.

Ne kadar çirkin ve öfkeli bir yaklaşımınız var neden? Ben size yalan söylüyorsunuz diyemem herkesin deneyimi farklılık gösterebilir. Benim için cevabı Evet. 2010 yılında rinoplasti ve estetik ameliyatı oldum 7. Günü alçım çıktı 9. Gün kontrolünde ise dikişlerim temizlendi ve ödemim inmişti. Yanaklarıma inmişti ödemim burnumda yoktu. Ben tamamen burnun oturmuş, şekli bu şekilde kalacak gibi birşey söylemedim? Fakat genel olarak şekil olarak evet bu boyutlarda ve bu şekilde kalacaktır benim tam olarak böyle oldu şekil veya kavislerinde değişimi olmadı.14 yıl oldu hala burnumun ucunun düştüğünü ve hala oturduğunu hissediyorum. Üstelik görseli de aşikar zaten ödem yok konu sahibinin burunda ve kesinlikle çok şeker bir görüntüsü var.
18 yaşıma gireceğim yıl ailemin imzası ve onayı ile yaptırmıştım hatta ameliyatımı.
Benim deneyimim bu yönde oldu.

Son düzenleme:
Cirkin ve ofkeli yaklasim mi?! Bence asil ofkeli kisi sensin. Yanlis anlama ustume alinmadim. Banane yani. Sadece biraz gevse diye soyledim. Bu sekilde yasamak cok zor olsa gerek cunku

Gecmis olsun burnunuzun oturmasi 1 yili bulucaktir hala odemli odemler gectikce ucuda az da olsa dusecektir daha net fotoğrafınız yokmu yandan ve onden suanki hali küçük gibi ama yuzun butunuyle uyumunu bu fotoğraftan anlamak zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…