Burun estetiği olmak istiyorum. Yardımınıza ihtiyacım var.

birimakyajmidedi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2019
15
3
Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle hepinize hayırlı kandiller diliyorum.

Forumda yeniyim ve size sorum olucaktı.
Burun ameliyatı olmak istiyorum fakat herkes gibi sorunum doğru dokturu bulmak. Yurt dışında yaşadığım için ve burda doğru dokturu bulamadığım için türkiyede ameliyat olmak istiyorum. Yüz yüze türkiyede ki doktorlarla görüşme imkanım olmadığı için size sormak istiyorum. Bildiğiniz veya duyduğunuz iyi bir doktor varmı?

Burnum büyük ve kemerli. Burun ucuda aşağa doğru gidiyor (nasıl anlatacağımı bilemiyorum) hem kemerin gitmesini hem ucunu biraz kaldırtmak ve burun kenarını inceltirmek istiyorum. Aynı zamanda da çok estetikli görünmesini istemiyorum yanı doğal bir burun istiyorum :)

Benim aklımdaki doktorlar.

1. Abdulkadir Göksel
2. Emre İlhan
4. Alpaslan Yıldırım
5. Yakup Avşar
6. Mirza Firat (gerci yaptığı burunlar biraz estetikli duruyor gibi sanki)
7. Barış Çakır
8. Muhammet Dilber
9. Emre Üregen

Bu yazdığım doktorlar arasında sanırım ikisi kapalı burun ameliyatı yapıyormuş sadece, o yüzden büyük ihtimal onları elemek zorundayım listemden.

Gördüğünüz gibi gercekten kafam çok karışık ve malesef yazılanların coğu reklam da olabiliyor ama doktoru secmek biraz şans işi onuda biliyorum. Yinede sormak ve sizinde görüşlerinizi almak istiyorum.

Fiyat konusunda da bir bilginiz varsa ve yazarsanız sevinirim.

Şimdiden yardımınız için teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef sitede nerdeyse hepsi hakkında kötü yorumlar ,mağdur olmuş hastalar var. Çoğunu okuduk.. Aramaya doktor ismini yazarsanız, burun estetiği kategorisine girip, sizde merak ettiğiniz her sorunu cevabını bulabilirsiniz sitede . Kolay gelsin şimdiden :)

forumda yeteri kadar yorum var araştırın okuyun olumlu da olumsuz da yazılar var,ayrıca orada doğru doktoru nasıl bulamıyorsunuz yoksa sizin paranız burada değerli de ondan mı geliyorsunuz

forumda yeteri kadar yorum var araştırın okuyun olumlu da olumsuz da yazılar var,ayrıca orada doğru doktoru nasıl bulamıyorsunuz yoksa sizin paranız burada değerli de ondan mı geliyorsunuz

Ne alaka bilip bilmeden konuşmayın ve yargılamayın lütfen. Duymadınız mi hiç yurt dışında ameliyat olup türkiyeye revizyona gelen insanları. Demekki bir bildikleri var. Almanya da yapılan burun ameliyatlarını hiç beğenmiyor olamazmıyım acaba?

Ve size şunu da söyleyeyim, bu saydığım doktorlar arasında birisi ameliyat ücretinin 4600€ olduğunu söylediği. Yani Türkiyedeki doktorlar da Euro ile alıyor ücretlerini. Gördüğünüz gibi bize daha pahalıya bile gelebiliyor. Almanya da doktorlar 4000-5000€ arası alıyor (benim sorduklarım) ve en azından ucuş bileti ve otel ücreti ödemek zorunda olmazdım burda benim için uygun doktoru bulsaydım eğer...

Hayırlı kandiller.turkiyede çok fazla burun estetiği yapıldığı için turkiyede bu işler hem daha iyi hem de daha uygun fiyatlı.turkiye tip konusunda özellikle cerrahi işlemlerde avrupadan çok daha iyi durumda son yıllarda.kesinlikle turkiyede olmanızı tavsiye ederim.dr önerisi olarak da bahçelievler aile hastanesinde dr.ilhan egilmezi tavsiye ederim.cok fazla yurtdışı hastası var özellikle revizyon. (Avrupada yapılan kötü estetikleri düzeltiyor).ben ve yonledirdigim arkadaşlarım çok memnun kaldığımız için buraya da yazmak istedim.

Hayırlı kandiller.turkiyede çok fazla burun estetiği yapıldığı için turkiyede bu işler hem daha iyi hem de daha uygun fiyatlı.turkiye tip konusunda özellikle cerrahi işlemlerde avrupadan çok daha iyi durumda son yıllarda.kesinlikle turkiyede olmanızı tavsiye ederim.dr önerisi olarak da bahçelievler aile hastanesinde dr.ilhan egilmezi tavsiye ederim.cok fazla yurtdışı hastası var özellikle revizyon. (Avrupada yapılan kötü estetikleri düzeltiyor).ben ve yonledirdigim arkadaşlarım çok memnun kaldığımız için buraya da yazmak istedim.

Evet doğru söylüyorsun canım, o yüzden ben de türkiyede burun ameliyatı olmak istiyorum. Ama malesef doktor secme konusu çok zor, hiç bu kadar tahmin etmemiştim. Fiyat konusuna gelince daha uygun demişsin ama inan canım bu saydığım doktorlar almanyadaki doktorlardan da fazla istiyorlar. Ama önemli olan iyi sonuç alabilmek. Senin önerdiğin doktoru da araştıracağım. Teşekkür ederim.

Abdulkadir goksel ..kesinlikle.. ben baska birinde oldum cokta memnunum ama goksel beyin sonuclarini bilip kendisini tanidigim icin tavsiye edebilirim

o kadar paraya baştan aşağı yenilenirim ben. pahalı olan iyi diye bir durum yok türkiyede iş yapıp euro olarak para isteyen doktorları hiç anlamıyorum gerçekten. o kadar para verdikten sonra alıp o burnu müzeye kaldırırım. kullanamam yani :KK70:

Merhaba ben 2017 de suleyman taşa ameliyat oldum 2 sene gecti uzerinden hala cok memnunum bi araştır derim ama fiyat konusunda fikrim yok sitede konusulan fiyatlar var ama beb ameliyat oldugumda dolar bu kadar degildi o yuzden fiyat yazmam dogru olmaz..su an 6 ayda bir dudak dolgusuna gidiyorum doktora

Ben de Dr. Ilhan Eğilmez e revizyon ameliyatımı oldum. Birçok arkadaşımı da yönlendirdim. Ben de diğer arkadaşlarımda memnunuz. Üstelik de öyle 4000- 5000€ fiyatlar çekmiyor. Gayet makul ücreti var. Revizyon konusunda da engin tecrübesi var. Size kolay gelsin doktor seçim işi zor ve o kadar da önemli

Merhaba ben uzun bir araştırma sonunda iki sene önce Alpaslan Yıldırım’a oldum. Çok memnunum ve çok güzel yorumlar alıyorum 🤗

Saydıklarınızdan abdülkadir gökselin yaptığı burunları beğeniyordum instagramdan takip ettiğim kadarıyla. Ama geçen gün takip ettiğim bir kızın burnu yamuk olmuş revizyon olacaktı..

Merhaba öncelikle çok üzgünüm ciddi anlamda pskljk olrk yıpranmış durumdayım.ben emre İlhana bundan 6 sene önce bı ameliyat oldu ince biraz uzun ve kemikli burnum vardı.o ince burundan olabldigince geniş bı burun çıkardı ama enazndn kemikli görüntü gittiği için şikayet etendim.malesef ameliyattan bı ay sonra uyku sırasında yüz üstü yattım ve burnumu hafif şekilde kaydirdim.5 sene ameliyattan uzak durdum cesaret edemedm 5 sene sonunda medipol de muayene sonucunda sprey kullanmak gerektiği söylendi nefesle alakalı ciddi zorlanyrdum.surekli sprey kullanmak istemdgm için emre İlhana gittim daha iyi duruma getireblcgni söyledi ve 8 ay sonraya randevu verdim 8 ay sonra gittim fotoğraf cekmeden 5 dakika kadar kısa bir görüşmem oldu.ben nasıl akıl tutulması yasayipta fotoğraf cekmeden bu amleyti kabul ettigime anlam veremiyorum akil tutulması gibi belki isim emre İlhan olduğu için çok guvendim.sonucta gözümün kenarindaki kemik disarida burun ucu biyerde burun bı yerde.esit olan burun deliklernn biri dumduz hale getirilmiş bitmedi göz etrafındaki kemik oynamasından dolayı 13 ay sonra hala göz etrafımda kalan yoğun morluk...çok üzgünüm destek aldim sosyal hayatım bitti gibi.girmem gereken sınavlar bicok sorumluluğum varken ben mutsuzluktan nefes bile alamaz haldeym.3 ay sonra ödemeler tamamen innce yanına gittim bana hakart etti 10 avukatim var istedgn yere git senin pskljn bozuk sen para pesindesin.dava açarsan hasta sayım azalır bana iyilik edersin onu takicgina kalcandaki yağları aldır ve son olarak seni hasta olarak red ediyorum.yasadigimi hisstgmi ifade etmem çok zor caddebostandaki yerinden ağlayarak çıktım yolun ortasında baygınlık geçirdim uzuntuden.surec savcılıkta..belki adalet yerine bulmick ama ben ilahi adalete inanıyorum dilerm her saniye yaşadığım pişmanlık ve üzüntüyü kimsenin yanına kalmaz.duzelttrmk için doktor arıyorum kimse yanaşmıyor.Allah yardimcim olsun dışarıya bile çıkmaya utaniyrm.burada 4 senelik ilişkim bitti diyorum ya ilahi adalete guveniyrm.yasadiklrimi ismi burda geçince paylaşmak istedim

X