BURUN AMELIYATIM (1. AY)

Sevgiii38

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Mart 2021
148
55
Herkese merhabalarrrr:) Burun ameliyatı olalı 1 ay oldu ve bende ameliyat olduktan sonra hep buralarda süreçlerle ilgili yazılar okudum aradım sizinle bi şey paylaşmak istedim :) Öncelikle ameliyat olacaklar için söylüyorum hiç bir sey korkulan gibi değil bakın ben ameliyat sürecimde dinlendim diyebilirim size :) yoğun bi okul hayatım var ameliyat oldugum hafta ve sonrası benim için dinlenme zamanı oldu hiç ağrım olmadı ameliyattan cıktım kuzenim vardı yanımda boyle video çekiyordu :)) gülerek el salladım felan sonrasında ilk günümde yalnız kaldım pandemi dolayısıyla düşünün ameliyat oluyorsunuz ve o ilk gece tek başınasınız sürekli buz koyuyorum gözüme vs o sırada açtım burayı okuyorum ya dedim ameliyat olana kadar hep olmak istiyorum olacağım şu buydu oldun daha ne istiyorsun neden mutsuzsun dedim kendi kendime beni yorumların üzdüğünü anladım ama bu surec cok sabır isteyen bi surec ve her bunyede farklı olan bi süreç kimse bana şunlar oldu sana da bunlar olacak diyemez :) Ve ben 1. Ayıma girdim zaman hızlı gecti hep evdesiniz benim burnum oncesinde de sorunlu değildi kemer yoktu vs sadece daraltılma yapmak istiyordum ve gerçekten istediğim gibi oldu ki ben devlette oldum ameliyatımı tonlarca para da vermedim dün kontrolum vardı gittim asistanlar dahil 3 4 kişi baktılar burnuma gayet de sevdiler onlar da tabi sevecekler :))) ilk başlarda pişman oluyorsunuz ya acaba gerek yokmuydu ya nefes alamazsam? Ya sonra değişirse burnum? Ya cevremden tepki alırsam? Ya bana estetikli güzel derlerse? Daha sayarım he boyle 😂 ama size bir sey diyim hepsiiiiiiii bizim kurmalarımızmış ben oyle anladım.. Ya inşallah nefes de alırız, guzel de olur eğer bir sorun olursa onu o zaman düşünürüz anı yasamak en önemlisi ki sorun olsa bile Allah dermansız dert vermesin uzaya çıkacağız uzayaaaaa:) hepsi hallolur.. Ha bir de su estetikli güzel mevzuusu çok görüyorum kız guzel olmuş estetik yapmış yorumlara bakıyorum ki özellikle 'KIZLAR' estetik güzeli, estetik yaptırsam bende güzel olurum vs kadının düşmanı yine kadındır diye boşa dememişler ama size gerçeği söyleyeyim mi böyle düşünen kızlar?? O kızın kaşı gözü dudagı cenesi ten rengi, saçı her seyi aynı kendini daha iyi hissedebileceği bir burunla devam edecek hayatına tek fark bu:) herkes konusur konusur susar takmayın ben buyum boyleyim ne derseniz deyinn modunda olum sizin yeni haliniz onlara güzel gelmese sizin eski halinizle teselli bulamazlar oyle dusunun:))) ki bunu baskası için yapmayın kendinizi iyi hissetmek için yapın ben öyle yaptım bana ameliyat olmadan da herkes çok güzelsin diyordu ki bencede güzeldim :) sadece daha rahat olacagım bi burnum oldu ben aynı benim ❤️Kendinizi kimseye ezdirmeyin sizi her halinizle sevsin seven siz kendizini sevin ve bolca şükredin umarım içiniz biraz olsun ferahlamışdır:) Ve sunu da soylemek istiyorum kimsenin kalbini bu guzel/çirkin mevzuusu ile kırmayın estetik olsun olmasın güzel olsun olmasın bir insanı insan oldugu için sevin herkese kulak asmayın herkes her seyi der çekemediğini böyle belli eder🎉Hoşça kalın Allah oruçlarımızı kabul etsin..

Gecmis olsun benim de 1 ay olmak üzere. Fakat gören cok kotu demeye başladı maalesef. Evet ben de beğenmiyorum cirkinlestim

Gecmis olsun benim de 1 ay olmak üzere. Fakat gören cok kotu demeye başladı maalesef. Evet ben de beğenmiyorum cirkinlestim

:KK43: üzüldüm adınıza revizyon olmayı düşünüyor musunuz? Sakınvası yoksa özelden atın fotonuzu

Çok sevindim adınıza benim de 2 ay oldu 2 yıla gecseydim bende
Çokta fark olmuyor bende sabırsızlıkla bekliyordum😊😊 sıslıkler iniyor bırz daha burun ucu ınıyor ama ckk degıl 2 3 cm. Fılan ozelden atabilir mısın sorun olmazsa merak ettım 😊🙏

X