bursalı anne adayları

M

MY DEAR

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi MY DEAR
bursalı anne adayları hadi gelin burada birlikte yaşadıklarımızı paylaşalım :içelim::sm_cool:

• Konu Sahibi MY DEAR
canım benım ne kadarlık hamılesın sen bakayım ben yedı haftalık ya sen

• Konu Sahibi MY DEAR
bugün tam 8 haftalık olduk sen hangi doktora gidiyorsun

• Konu Sahibi MY DEAR
ben bu sehrın bıraz yapancısıyım daha kendıme bır doktor seçemedım kıme gıdeceğimi de bılmıyorum pekı ya sen kime gıdıyorsun ve kımı onerırsın kız bebişleriniz aynı zaman da olacak ınşaallah

• Konu Sahibi MY DEAR

slm canım benim 5 yaşında bir kızım var onda faruk dinçşahin e gitmiştim jimerde şimdi yine ona gidiyorum ve çok memnunum ayrıca ssk çekirge doktoru tahlilleri falan hastanede yapıyor:dance::teytey:

• Konu Sahibi MY DEAR
sağol canım ya ben de o zaman ona gedeyem bır kere memnun kalırsan devam ederım benı bebeğın hakkında habersız bırakma nede olsa aynı evrelerden geçeceğiz gıbı bır hafta var aramız da

• Konu Sahibi MY DEAR
Merhaba

Ben de İNEGÖL' de oturuyorum.Hayırlısıyla 1 haziran pazar günü 11.haftamız başladı.
Benim dr.um MUSTAFA KIR ve ilk kez gidiyorum.Kuzenlerimin gittiği dr. ve herkesler memnunlar.İnşallah,ALLAH(C.C)'ın izniyle biz de sorunsuz bu dönemi dr.umuzla birlikte geçiririz.Zaten normal doğumda,devlet hastahanesinde dr. ne yazık ki gelmiyor.:1no2:Bense özellikle dr.umuzun gelmesini istiyordum.Ama, ebeler izin vermiyor dedi.Sırf bu yüzden de sezaryen düşünmüyorum.

ALLAH(C.C)'tan hayırlısı olsun herkesler için ve güzel bir dönem geçiririz inşallah.

Sevgiyle
a.s. :asigim: :asigim:

• Konu Sahibi MY DEAR
inşallah canım hakkımızda hayırlısı bende 11.haftaya girdim benim dr.um jimerden faruk dinçşahin ben sezeryan düşünüyorum

• Konu Sahibi MY DEAR
bende bursalıyım nihat gök e gidiyorum

• Konu Sahibi MY DEAR
Hoşgeldin Aramiza Kaç Ayliksin Sen Yani Bebişin Canim Allah Hayirlisiyla Kucağina Almayi Nasip Etsin

• Konu Sahibi MY DEAR
mrb bende bursalıyım ama artık orda yaşamıyorum my dear benimde sat 22 mart

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…