Tüp Bebek Merkezleri Bursada tup bebek ile mucadele edenler buraya

Hayır :KK43: En yakın arkadaşım benden önce Şahin bey'e başladı. Ben gittim Soranus'a. Çünkü hep "Bursa'da en olmayanı olduran Serbülent bey başka kimle ile uğraşma" denmişti bana. Ama gelişen teknolojiyi hesaba katmadım. Bir de bu derece bozulabileceğini düşünmedim. Bu arada dondurma, ikinci transfer, ekstra iğneler ile o bize çıktı 23-24.000 gibi rakamlara. Parama mı yanayım, vücuduma mı yoksa yıkılan umutlarıma mı... Ne paramı ne de hakkımı helal ediyorum onlara.
Şahin bey ile görüşmeye gittik hemen arkasından çok memnun kaldık. Kendimi hazır hissetiğimde Şahin bey ile devam edeceğiz. İnşallah hemen güzel haberle

Hayır :KK43: En yakın arkadaşım benden önce Şahin bey'e başladı. Ben gittim Soranus'a. Çünkü hep "Bursa'da en olmayanı olduran Serbülent bey başka kimle ile uğraşma" denmişti bana. Ama gelişen teknolojiyi hesaba katmadım. Bir de bu derece bozulabileceğini düşünmedim. Bu arada dondurma, ikinci transfer, ekstra iğneler ile o bize çıktı 23-24.000 gibi rakamlara. Parama mı yanayım, vücuduma mı yoksa yıkılan umutlarıma mı... Ne paramı ne de hakkımı helal ediyorum onlara.
Şahin bey ile görüşmeye gittik hemen arkasından çok memnun kaldık. Kendimi hazır hissetiğimde Şahin bey ile devam edeceğiz. İnşallah hemen güzel haberlerinizi alırız :)
İnsallah kuzum 🙏 sahin bey cok ilgili her sorunuza cevap alabileceginiz bir doktor tavsiye ederim insallah hersey gonlunuzce olsun 🙏 olmayani olduran tek rabbimdir kimseye umut baglama icine sinmeden kimseye gitme once icine sinsin bene ☺

Kubracim doğru dio sırf 18 herşey içinde deyip tüpe alio sonra 2000 ne yakın dondurma transferden önce ve sonra olan iğne ilaca karismio onlarda 2000e yakın oluyor bn sırf transfer icin 2. Denememde 10 bini buldu 6000 transfer
Sizin odediginiz rakamlar gercekten dudak ucuklatir cinsten duydukca sasiriyorum gercekten

Şahin beye mesaj attım bu ay içinde istediğiniz zaman gelin genel muayene yapalım dedi. Şubat başında da başlarız inşallah bi aksilik çıkmazsa🤗
Günler çabucak geçsin istiyorum 🥰 beni şubata ışınlayınnn 😂

Burası sürprizli bi yer millet 2 transfer arası filan hamile kalio blli olmaz Bnm pazartesi günü =)
Hahaahyy kofiyi mi diyorsun 😂😂 evet gördüm onu. Millet adetini sorup dururken patlattı bombayı 😅 Allah bize de nasip etsin bu tüpten önceki son ayım. Tünelden önceki son çıkış yani 🤪
Pazartesiye kadar idrar testi yapmayacak mısın canım kesin mi ? 😄 belirtin var mı ne hissediyorsun?

Hahaahyy kofiyi mi diyorsun 😂😂 evet gördüm onu. Millet adetini sorup dururken patlattı bombayı 😅 Allah bize de nasip etsin bu tüpten önceki son ayım. Tünelden önceki son çıkış yani 🤪
Pazartesiye kadar idrar testi yapmayacak mısın canım kesin mi ? 😄 belirtin var mı ne hissediyorsun?
Valla erkn gebelik testi aldım büyük ihtimal yarın yapmayı düşünüyorum =) Öyle normal bl ağrısı kasık ağrısı filan var ama belirti aramıyorum ya. Heeee tam anlamıyla kofii den bahsediyorum

Valla erkn gebelik testi aldım büyük ihtimal yarın yapmayı düşünüyorum =) Öyle normal bl ağrısı kasık ağrısı filan var ama belirti aramıyorum ya. Heeee tam anlamıyla kofii den bahsediyorum
Yap yap. Er ya da geç öğreneceksin canım nasılsa. Ben öyle düşünüyorum herkes farklı tabi. İyiyse seviniriz değilse de kendimizi bir sonrakine biran evvel hazırlarız fazladan umut beslemeyiz. Yarın kaçıncı gün oluyor tam olarak kaçıncı gün embriyosuydu?

X