Tüp Bebek Merkezleri Bursada tup bebek ile mucadele edenler buraya

Ben hastane karsisindan almadim bu dedigim mehmet bey diye bir eczaci numarasi verdiler saat epey gec olmustu eczaneler kapanmisti o getiriyomusta kendisi acik olmasada benimde baslamam gerekiyordu o gece mecbur ondan aldim vallahi esim cok dil doktu yalvardi bile diyebilirim 2300 tl dedikleri toplam ilaclara 1750 tl verdik biz. Covid testi paket fiyata dahil hastane kendisi yapiyor canim. Kredi kartina komisyon veya vade farki gibi bisey aliyorlar bence kredi karti ile odeme yapma ben havale yapmistim. Ama bunun bibtaktigi yok direk sahin beye atiyorlar topu ona gore devam edin😂
Tamam canım teşekkür ederim😊 🙏🏼 Arada ben yine rahatsız ederim seni 🤪

Belki cumartesiden önce idrar testi yaparsın? 🤔 yapmaz mısın? 😅 ben dayanamazdım herhalde
Hahaha ilk negatifimde de direnmiştim yapmayınca kan sonucunu öğrenene kadar hissettiğim hamilelik hissi güzeldi onu kaybetmek istememiştim ondan yapamıyorum aslında eczanede çalısıyorum ya elimi atsam alır yaparım ama direniriyorum😂

Herkese merhaba.
Ben Soranus ile 6 aylık süreç yaşadım ve hayatımın en büyük pişmanlığı. Maalesef ticarethane. Vücudumu mahvetti, psikolojimi mahvetti.. Max 590 olması gereken hormonum 7600lere fırladı ve tepkisi “öngöremedim”. Hadi olabilir dedik. Ama 17.000₺ ödediğim bir tüp bebek merkezi yumurtaların yarısına IVF yarısına mikro enjeksiyon yapamaz! Hepsi ile uğraşmak zorunda!
İkinci deneme de tutmadığında Serbülent beyi aradım ve “Geleyim mi? Kontrol edecek misiniz?” Dediğimde “Gerek yok” dedi.
Onca işlem yaptın ne demek gerek yok?!? Bi rahim sağlığını kontrol et!
Bu arada bizimki sebepsiz infertilite.
Eğer gidenler varsa inşallah tutar, ama kafasında acabası olanlar uzak dursun

Herkese merhaba.
Ben Soranus ile 6 aylık süreç yaşadım ve hayatımın en büyük pişmanlığı. Maalesef ticarethane. Vücudumu mahvetti, psikolojimi mahvetti.. Max 590 olması gereken hormonum 7600lere fırladı ve tepkisi “öngöremedim”. Hadi olabilir dedik. Ama 17.000₺ ödediğim bir tüp bebek merkezi yumurtaların yarısına IVF yarısına mikro enjeksiyon yapamaz! Hepsi ile uğraşmak zorunda!
İkinci deneme de tutmadığında Serbülent beyi aradım ve “Geleyim mi? Kontrol edecek misiniz?” Dediğimde “Gerek yok” dedi.
Onca işlem yaptın ne demek gerek yok?!? Bi rahim sağlığını kontrol et!
Bu arada bizimki sebepsiz infertilite.
Eğer gidenler varsa inşallah tutar, ama kafasında acabası olanlar uzak dursun
Merhaba oncelikle gecmis olsun. 17 bin tl cok buyuk rakamlar soranuse gitmeden once hic arastirma yaptiniz mi? Ben de yeni basladim bu surece ve 1 yildir neresi iyidir neresi degildir arastirdim ve hem doktor acisindan hem laboratuar acisindan en iyisi acibadem olduguna karar kildim durumunuza cok uzuldum zaten zorlu surecinizi daha da zorlastirmislar soranus hakkinda iyi seyler okumamis ve duymamistim bende insallah rabbim hakkinizda hayirlisini versin.🙏

Merhaba oncelikle gecmis olsun. 17 bin tl cok buyuk rakamlar soranuse gitmeden once hic arastirma yaptiniz mi? Ben de yeni basladim bu surece ve 1 yildir neresi iyidir neresi degildir arastirdim ve hem doktor acisindan hem laboratuar acisindan en iyisi acibadem olduguna karar kildim durumunuza cok uzuldum zaten zorlu surecinizi daha da zorlastirmislar soranus hakkinda iyi seyler okumamis ve duymamistim bende insallah rabbim hakkinizda hayirlisini versin.🙏
Hayır :KK43: En yakın arkadaşım benden önce Şahin bey'e başladı. Ben gittim Soranus'a. Çünkü hep "Bursa'da en olmayanı olduran Serbülent bey başka kimle ile uğraşma" denmişti bana. Ama gelişen teknolojiyi hesaba katmadım. Bir de bu derece bozulabileceğini düşünmedim. Bu arada dondurma, ikinci transfer, ekstra iğneler ile o bize çıktı 23-24.000 gibi rakamlara. Parama mı yanayım, vücuduma mı yoksa yıkılan umutlarıma mı... Ne paramı ne de hakkımı helal ediyorum onlara.
Şahin bey ile görüşmeye gittik hemen arkasından çok memnun kaldık. Kendimi hazır hissetiğimde Şahin bey ile devam edeceğiz. İnşallah hemen güzel haberlerinizi alırız :)

Merhaba oncelikle gecmis olsun. 17 bin tl cok buyuk rakamlar soranuse gitmeden once hic arastirma yaptiniz mi? Ben de yeni basladim bu surece ve 1 yildir neresi iyidir neresi degildir arastirdim ve hem doktor acisindan hem laboratuar acisindan en iyisi acibadem olduguna karar kildim durumunuza cok uzuldum zaten zorlu surecinizi daha da zorlastirmislar soranus hakkinda iyi seyler okumamis ve duymamistim bende insallah rabbim hakkinizda hayirlisini ve

Hayır :KK43: En yakın arkadaşım benden önce Şahin bey'e başladı. Ben gittim Soranus'a. Çünkü hep "Bursa'da en olmayanı olduran Serbülent bey başka kimle ile uğraşma" denmişti bana. Ama gelişen teknolojiyi hesaba katmadım. Bir de bu derece bozulabileceğini düşünmedim. Bu arada dondurma, ikinci transfer, ekstra iğneler ile o bize çıktı 23-24.000 gibi rakamlara. Parama mı yanayım, vücuduma mı yoksa yıkılan umutlarıma mı... Ne paramı ne de hakkımı helal ediyorum onlara.
Şahin bey ile görüşmeye gittik hemen arkasından çok memnun kaldık. Kendimi hazır hissetiğimde Şahin bey ile devam edeceğiz. İnşallah hemen güzel haberlerinizi alırı

Kubracim doğru dio sırf 18 herşey içinde deyip tüpe alio sonra 2000 ne yakın dondurma transferden önce ve sonra olan iğne ilaca karismio onlarda 2000e yakın oluyor bn sırf transfer icin 2. Denememde 10 bini buldu 6000 transfer

Şahin bey ile görüşmeye gittik hemen arkasından çok memnun kaldık. Kendimi hazır hissetiğimde Şahin bey ile devam edeceğiz. İnşallah hemen güzel haberlerinizi alırız :)
Bn paraya da bakmadım ilk oraya gittim tutuldum işi ıyi eski kndini tutturmuş güvenilir yer die

X