Tüp Bebek Merkezleri Bursada tup bebek ile mucadele edenler buraya

Estrofem tuttu tutmadı da 3 kutu filan gdio 19 tl
Prolutex iğne 1 kutuda 7 tane var transfere kadar 2 veya 3 kutu gdio tuttu tutmadı arası da 3 kutu gdio kutusu 178 filan
Progestan 2 kutu gdio fitil günde 3 onunda kutusu 60 tl
Dcavid Bnm basından beri kullandigim vitamin 60 li aldım bu sefer 34 verdim

Iğne zorluyo 1500 filan ayarla
Anladim canim tesekkur ederim bilgi icin hem maddi hem manevi cok zor bir surec allah hepimizin yardimcisi olsun en kisa zamanda minik mucizelerimize kavusuruz insallah :)

Tedavinizden bahseder misiniz biraz ? Hangi ilaçları kullandınız toplam maliyet falan ne
Ben ay ay ara verdim ameliyat geçirdim 1 ay dinledim yumurta toplama oldu çok cıktı bi ay daha ara verdim sonra transfer filan ilk 18 bin verdim transfer önce ve sonrası olan iğneleri kndim aldım ilaçlarla filan 1.300 filan tutuyo ayriyetten
Dondurma işlemi oldu 1 tane hastane kndi dondurdu 3 grup kndim dondurdum 1800
1 grup dondurma ücreti 600 tl imiş

Tutmadı 2. Içın donuklardan kullandım transfer 6 bin tl. Yine iğne ilaç o bu da 1500 u buluyor nerdeyse

Ben ay ay ara verdim ameliyat geçirdim 1 ay dinledim yumurta toplama oldu çok cıktı bi ay daha ara verdim sonra transfer filan ilk 18 bin verdim transfer önce ve sonrası olan iğneleri kndim aldım ilaçlarla filan 1.300 filan tutuyo ayriyetten
Dondurma işlemi oldu 1 tane hastane kndi dondurdu 3 grup kndim dondurdum 1800
1 grup dondurma ücreti 600 tl imiş

Tutmadı 2. Içın donuklardan kullandım transfer 6 bin tl. Yine iğne ilaç o bu da 1500 u buluyor nerdeyse
Yumurta büyütme ilacı olarak ne kullandınız hangi dozda kaç gün sürdü? Bilgi sahibi değilim de öğrenmeye çalışıyorum 🙈

Bana hep iğne verdi bi 2 hafta ya yakın hergun sağlık ocağına hafta sonları çekirge devlete gittim
4 5 tane ıgneyi birleştire birleştire vurdular doz ilk azdı sonra 300 e çıkardı en son catlatma iğnesini kndim vurdum hazır vaziyette verdiler bana vuruldum gece 2 gün sonra gittim toplamaya resmen hatirlamiom temmuzdan beri bu yoldayım

X