Tüp Bebek Merkezleri Bursada tup bebek ile mucadele edenler buraya

Şahin beyde misiniz? Ben de şubatta başlamayı düşünüyorum Acıbadem’e nasipse kaç yumurta toplandı, mikroenjeksiyonla mı olacak ?
Evet şahin beyde tedavi goruyorum 36 yumurtam toplandi 4 u dollendi hepsi aa kalitedeymis nasipse 1 ay sonra dondurulmus embryo transferi olacagim. Mikroenjeksiyon nedir bilmiyorum canim☺ ama şahin hocayi tavsiye ederim cok ilgili ve bilgili isinin ehli bir doktor randevu siralari cok olsada deger bence sadece yumurta toplama islemine baska bir doktor giriyor bilginiz olsun

Ücret ne tutuyor acaba

Biz aralik ayinda basladik ocaktan sonra fiyatlar degisecek demislerdi 9265 tl yumurta toplama isleminde 2 bin 2 bin 500 tl civarida transferde alacaklar yaklasik 4 bin civarinda da ilaclar tutuyor
Zamlı ne kadar olurki böyle az az mi alıyorlar yoğunluk çokmu doktorun Bnde yoğun yerdeyim ondan soruyom

Zamlı ne kadar olurki böyle az az mi alıyorlar yoğunluk çokmu doktorun Bnde yoğun yerdeyim ondan soruyom
Zamli ne kadar olur onu bilmiyorum isterseniz arayip bi fiyat alabilirsiniz bilgi veriyorlar. Bizden bu sekilde aldilar yumurta toplamada ayri transferde auri ucret aldilar. Ama doktorumuz cok yogun 5 teki randevuma 7 den once giremiyorum mesela oyle dusunun hep cok yogun. Siz nerede ne kadara tedavi oluyorsunuz

Bn soranusdeyim

Bana her aşamada Şahin bey giriyor dediler ona gidenler size denk mi gelmedi acaba mümin bey mi girdi peki toplamaya? Ben ön görüşme yapmıştım Şahin beye de klasik tüp yapmadıklarını mikroenjeksiyon yöntemiyle tüp bebek yaptıklarını söyledi. Bizim bi sorunumuz yok ben klasik tercih edemez miyim dedim hatta ama yok biz böyle tercih ediyoruz dedi. Bu konu benim biraz kafamı karıştırdı çünkü sperm seçme yöntemi de önemli bu konuda. Normal yöntemde 400 kat büyütülürken IMSI yöntemiyle 6000 kat büyüterek daha sağlıklı dölleme kapasitesi Yüksek spermler seçiliyor. Hangi yöntemle seçtiklerini sormamıştım o an aklıma takıldı sonradan sana ondan sormuştum

Dondurma olarak kaç artı kaç şeklinde dondurdular?
Biz aralik ayinda basladik ocaktan sonra fiyatlar degisecek demislerdi 9265 tl yumurta toplama isleminde 2 bin 2 bin 500 tl civarida transferde alacaklar yaklasik 4 bin civarinda da ilaclar tutuyor
Bize daha yüksek fiyat vermişlerdi. 10 bin tüp dediler sizin niye daha az olmuş acaba pazarlığa açık mı bu konu . Dondurulan embriyoları 5 sene tutuyorlar mı?
2 saat çok ya bu olaya da sinir oluyorum. Yoğunsa yoğun arkadaş bu Pandemide insanları niye bekletiyorsunuz yoğunsa da ona göre bir ayarlama randevu yapın değil mi ama !! Sanırsın devlet hastanesi !

Bnde hiç gelemiyorum beklemeye filan ve doktor değişikliğine biz kendilerine güvenip gidiyoruz sonuçta 1 2 bnmde bu konuda bozulmuslugum vardır

Bnde hiç gelemiyorum beklemeye filan ve doktor değişikliğine biz kendilerine güvenip gidiyoruz sonuçta 1 2 bnmde bu konuda bozulmuslugum vardır
Öyle tabi canım yoğunsa da ona göre bi sistem yaparsın herkesi aynı anda aynı günde çağırmazsın sıkıştırmazsın çözüm bulunur. Kabahat biraz da biz de sesimizi çıkarmıyoruz onlar da afedersin koyun gibi yönetiyorlar bizi

Bnde tepki veriyorum bi kere transfere indi die bni başka doktor muayene etti tpki verdim sonra 1 kac defa yine ona yönlendirdi ama hemşire kızlar durumu anlatıp sordu onay verdim de grdim

Bnde tepki veriyorum bi kere transfere indi die bni başka doktor muayene etti tpki verdim sonra 1 kac defa yine ona yönlendirdi ama hemşire kızlar durumu anlatıp sordu onay verdim de grdim
İyi yapmışsın kabul etmemek lazım baştan da böyle şeyleri konuşmalı İlgilenebilecekleri kadar hastaya randevu versinler!

İyi yapmışsın kabul etmemek lazım baştan da böyle şeyleri konuşmalı İlgilenebilecekleri kadar hastaya randevu versinler!
Bilmm de arkadaş ne geliyorsa başımıza tecrübeszlikten gelio 2.ciyi deniom sanki ustası oldum kuruyorum kndimi doktara karşı. Sence hastane mi olmalı tup bbk merkezi mi bu konuda ne dusunuyon

Bilmm de arkadaş ne geliyorsa başımıza tecrübeszlikten gelio 2.ciyi deniom sanki ustası oldum kuruyorum kndimi doktara karşı. Sence hastane mi olmalı tup bbk merkezi mi bu konuda ne dusunuyon
İkisi de olabilir o konu fark etmez, burda önemli kriterler merkezin başarısı,tecrübesi, laboratuvarının en son teknolojiyle kurulu olması vs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…